Forum'da ara:
Ara

Sizce Haksızmıyız?..
Hayır,Sonuna Kadar Haklısınız..Destekliyorum..
  40%
[ 4 ]
Evet,Sonuna Kadar Haksızsınız..Desteklemiyorum..
  60%
[ 6 ]
Toplam Oylar : 10

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Yönetiminin Ve Uyelerin Dikkatine..

Bedava-Sitem Yönetimini Dikkate Ve Uyelerin İlgisine Davet Ediyorum..

Tarih : 23.11.2007 .& 23.11.2008 Mistanbul'un 2.Yıl Dönumu Ancak Mistanbul'a Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Tarih : 20.07.2007 & 20.07.2008 HackerFriend'in 2.Yıl Dönumu Ancak HackerFriend'e Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Bu iki site sadece Ve

Tarih : 11.08.2007 & 11.08.2009 (Benim Sitem)VatanTopragi 3.Yıl Dönumu Ancak VatanTopragi'na Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Bedava-Sitem Kurulalı 3 Yıl Oldu..Ancak İlk Yılında uye Sayısı 100 civarındaydı.Şimdi ise 2 Milyon'a yakın Ancak Bedava-Sitem ilk yılında ki 100 uyesinden Geriye Kalmış Sadece 10 Site Bulunmakta Ama Bedava-Sitem Yönetimi Diikkate Dahi almamakta..

VatanTopragi.Tr.GG yönetimi olarak biliyoruz ki bu mesajdan sonra sitemiz uzun bi sure kapalı kalacak veya silinecek aynı zmanda forumda uzun sure Banlanacak Yada bu mesaj örtpas edilerek silinecek ama biz cesaretimize guveniyor ve bu mesajı sizlerle paylaşıyoruz..

Bedava-Sitem Yönetiminin Dikkatine ; Uyelerinizin Değerini Bilin Ve Ne Olursa Olsun Onları Kaybetmemeye Çalışın..

Temmuz '09

VatanTopragi.Tr.GG

Burak BABAYİĞİT

Yazımı Okuduğunuz için Teşekkurler..

İyi Gunler..

Mesaj17.07.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu nedir ya aynı konyu bir den fazla açamyınız ve Bu gereksiz bir konu !
Mesaj17.07.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dikkat etmiş olsanız gerekki Bu KOnu Anketlidir..

Arrow Gereksiz Cevaplar Yazmayınız..

İyi Gunler..
Mesaj17.07.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

@vatantoprağı

siz de kendinize göre haklısınız.-s nin ilk üyelerinden olabilirsiniz fakat b-s her 1-2-3 yılını dolduran kişilere özel tebrik nasıl yollayabilir?onlar her sitenin kaçıncı yılı olduğunu hesaplamakla mı görevli?ayrıca 10 değil 100 değil tam 2 milyon 400 bin civarı kişi..

ayrıca anket olan her konu gerekli olacak diye birşey söz konusu değil..

ama biz tebrik ederiz 3 yıl burda olduğunuz için [ bizde 1.yılımızı doldurduk bu sitemizle ] Wink
Mesaj17.07.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

@vatantopragi

Forumda flood yapmaktan dolayı banlandınız !
Mesaj17.07.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende 2006 ının sonlarında katılmıştım ama farklı bir site ile...

çok gereksiz bir konu.
Mesaj17.07.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
@vatantopragi

Forumda flood yapmaktan dolayı banlandınız !

Arrow Herkesi Banladığınız Gibi VATANTOPRAĞINIDA Banlamışsınız.."Bugun Birini Banlamalıyım"Felsefeniz Super İşliyor.... Tebrikler.. Idea

Mesaj17.07.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Merhaba sevgili "vatantopragi" ben bedava-sitem açıldığından beri varım ve Allah izin verirse olmaya devam edeceğim. Ben bu zaman kadar ne moderatör ne admin nede hediyeli bir kullanıcı olmak istedim. Bana verilen en büyük hediye bu sitedir. Sayın yöneticilerede birşey söylemek istiyorum; bu yazımı okuduklarında beni yağcı olarak göremyiniz. Eskiden nasıl davranıyorsanız sizden ricam aynı şekilde devam etmenizdir.

Ayrıca bir arkadaşın yazdığına göre" yöneticilerin bir işi yok hesaplayacaklarmış" demesidir. Bu tür işlemler hepsi otomotik olarak bilgisayar yardımıyla zaten yapılmaktadır.

vatandtopragi bir yerde hak veriyorum ancak hic bir sekilde hediye bekleme. Eger basariliysan trgg canavari gibi zaten alirsın. bundan şüphem yoktur.

Zaman ayırdığınız için teşekürler..

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Önceki mesajları göster: