Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2009, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Kullanılmayan Siteler Silinsin.!

Forumda buna benzer bir konu içeriyor.Fakat yanlış yerde.Bende buraya açayım dedim.

Diğer arkadaşımında dediği gibi:

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
bedava sitemde bildiği
niz gibi alan adları var ve alınan alan adlarını kullanamıyoruz ama arkadaşlar fenerbahce.tr.gg galatasaray.tr.gg kickboks.tr.gg bu gibi sitelerin alan adları mükemmel fakat sahipleri 1 kere bile açmamış ve güzelim alan adı yanıyor bence bedava sitem yetkilileri son 5 ay içinde sitesine giriş yapmayanları silmeli !

Evet.Bazı kişiler ADRESLERİ ALIYOR ve KULLANMIYORLAR.Bizde malesef istediğimiz adresleri alamıyoruz.Arkadaşımı 5 ay demiş ama bu 3 ay içerisinde giriş yapmayan siteler silinsin diyorum.Böylelikle bu sorunda çözülür... Wink

Bknz: Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=115252&postdays=0&postorder=asc&start=0

Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Mesaj18.07.2009, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

o sorun bende de var ne zaman alan adı alacam xD boş sayfa Very Happy
Mesaj16.08.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlara katılıyorum...bu konuda bir düzenleme yapılırsa sanırım binlerce kişinin ortak sorunu da çözülecektir..
Mesaj16.08.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 ay 5 ay çok saçma diyelim çok güzel bir site yaptınız ama pc bozuldu! gidip net cafe dende yapamssınız ya çalınırsa! ne saçma birşey sadece boş siteler için takibe alınmalı örneyin adam kendi kendine işleyen bir site kurmuş 3 ay içerisinde silinecekmi?
Mesaj16.08.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger site açılıp uzunca bir süre öyle bırakıldıysa silinmeli bende bu sorunla karşılaştım iyi bir öneri