Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu: köprü kurma

arkadaşlar ben forumda köprü kurmayla ilgili başlığı okudum ama benim sorunum şu ben köprüyü kurunca kendi sitemdeki bilgilere gitmesini istiyorum ama yapamadım yani örnek vermek gerekirse üniversite başlığında bi sayfa oluşturdum sayfaya da RAPORLAR diye yazdım ziyaretçiler RAPORLAR yazan yere tıklıyınca benim sitemdeki raporlar bilgisine gitmesini istiyorum yani başka bi siteye yönlendirirmesin Question Rolling Eyes Crying or Very sad

Mesaj21.07.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<a href="BURAYA LİNKİ YAZ" target="_blank">Ana Sayfa</a>

bu kodu linkin görülmesini istediğin yere kaydet,Buraya linki yaz yazan yere gitmesini istediğin adresi,anasayfa yazan yerede linkin adını yaz..Bu kod gidilecek adresi ayrı bir sayfada açar.sen tek sayfa üzerinden açılsın istiyorsan koddaki sadece TARGET yazısını sil başka yerine dokunma..
Mesaj22.07.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni sayfada açılsın istediğm için linki nerden bulacam bilmiyorum yardım edermisiniz yani köprü kurulacak metne tıklanınca yan sayfada istenilen bilgiye ulaşılmasını istiyorum

Mesaj25.07.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusu>

Tamam İşte Adam Yukurda Vermiş kodu Hİç BİLiyosan Bedava-Sitem.com Herhangi Bİr Sayfaınıa Yaını Yaz Orda Köprü Oluştr Var Oluştur Kaynaktan kodunu All
Mesaj10.01.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor
Önceki mesajları göster: