Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Menü promlemii yardım edermisiniz

problem şu örneğin Namazlar menüsü tıkladıgında kullanıcının önnüne teravih namazı,vitir namazı vs. gelmesini istiyorum.Kullanıcı hangi namazı istiyorsa o namazı açıp öğrenecek yani.
Bir de siteye üye alımı nasıl yapılabilir.Bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.
msn : belki007( at )hotmail.com
Mesaj24.07.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

açılır menü yapman lazım msn adresi vermek yasak
Mesaj24.07.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Menü promlemii yardım edermisiniz

Merhaba değerli arkadaşlar;

muhammetislam27 yazmış:
problem şu örneğin Namazlar menüsü tıkladıgında kullanıcının önnüne teravih namazı,vitir namazı vs. gelmesini istiyorum.Kullanıcı hangi namazı istiyorsa o namazı açıp öğrenecek yani.
Bir de siteye üye alımı nasıl yapılabilir.Bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.
msn : belki007( at )hotmail.com

O sizin bahsettiğiniz alt sayfalar meselesidir. Şu anda iceblue tsarımı kullanıyor olmalısınız. Örneğin "Namaz" Adlı bir sayfa açtınız "Teravih namazınıda" altbaşlık yapmak istiyorsunuz bunu için "Teravih namazı sayfası açıkken" (Bedava-sitemde) sağ üst tte bulunan "Yeni sayfanın başlığı" yazan yerinaktındaki kutucuğa "Namaz" sayfasının altı diye bir yazı olacak oraya tıkla. ve akydet. Bu kadar. Ayrıca üyelik için şu an forum tama güzel değil. Siz illa üye i,sterseniz extralardan gazete ekleyebilirsiniz.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj25.07.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusu>

ALt Sayfa Alakası Yok Abimin Dediği ufak Bİ Html Scipriti Gİbi Bişi Çok İsterse Yaparız KEndisine