Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilen Var mı?

Arkadaşlar benim istediğim şeyin adını tam olarak bilmediğim için resmini alta koydum. Gerekli Siteler diye bir menü. Yandaki mavi oka tıklayınca açılacak flan. Kodu bilen var mı?

Resmi yukarı gönderdim. Böyle ve buna benzer bişey varsa kodunu gönderin.

Mesaj24.07.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen gerekli Linkler Kodunu arıon heralde
Mesaj24.07.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bilen Var mı?

kesintisizeglence yazmış:
Arkadaşlar benim istediğim şeyin adını tam olarak bilmediğim için resmini alta koydum. Gerekli Siteler diye bir menü. Yandaki mavi oka tıklayınca açılacak flan. Kodu bilen var mı?

Resmi yukarı gönderdim. Böyle ve buna benzer bişey varsa kodunu gönderin.

Kardeş ben resmdeki gibi bir menü arıom. Yani ona basınca ayrı bir sayfa açılmayacak bir kutucuk açılacak. Biliyor musun?
Mesaj24.07.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<SELECT NAME="menu"> <OPTION SELECTED VALUE="index.html">Index <OPTION VALUE="link1.htm">Link1 <OPTION VALUE="link2.htm">Link2 <OPTION VALUE="link3.htm">Link3 <OPTION VALUE="link4.htm">Link4 </SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"> </FORM>

Mesaj24.07.2009, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

www-kral yazmış:
Kod:
<SELECT NAME="menu"> <OPTION SELECTED VALUE="index.html">Index <OPTION VALUE="link1.htm">Link1 <OPTION VALUE="link2.htm">Link2 <OPTION VALUE="link3.htm">Link3 <OPTION VALUE="link4.htm">Link4 </SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"> </FORM>

Kardeş Şimdi denedim ama olmadı. Atıyorum Link 1 yerine www.kesintisizeglence.tr.gg yazıyorum. Ama Gite tıkladığımda o siteye gitmiyor. Yani sitelerin linkini nere yazıyorum. Ayrıca Bunun adı ne bende araştırma yapacağım ama adını bilmiyorum...
Mesaj24.07.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

www-kral yazmış:
Kod:

Kardeş Şimdi denedim ama olmadı. Atıyorum Link 1 yerine www.kesintisizeglence.tr.gg yazıyorum. Ama Gite tıkladığımda o siteye gitmiyor. Yani sitelerin linkini nere yazıyorum. Ayrıca Bunun adı ne bende araştırma yapacağım ama adını bilmiyorum...

likl1.html yazan yere http://siteadresi.tr.gg/ şeklinde ekle sadece link bir yazan gerede kesintisiz eğlence yaz
Mesaj24.07.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

www-kral yazmış:
www-kral yazmış:
Kod:

likl1.html yazan yere http://siteadresi.tr.gg/ şeklinde ekle sadece link bir yazan gerede kesintisiz eğlence yaz

Peki son soru link sayısını nasıl arttıracağım...
Mesaj24.07.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

<OPTION SELECTED VALUE="index.html">Index bunu araya bir gere ekle