Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Fıkralardan Bir Demet

Adamın biri birgün ağacın altında namaz kılıyormuş.Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş.Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allaha dua etmeye başlamış. Allahım sen namazımı kabul et. Ağaçta ki adam Etmem diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış Allahım sen kıldığım namazı kabul et. Etmem. Adamın şaşkınlığı iyice artmış.Yine Allahım sen kıldığım namazı kabul et
demiş. Ağaçta ki adam tekrar etmem deyince adam sinirlenmiş.Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım...

<<<<<<<<<<<<<<<<<

Birgün üç tane üniversite mezunu gençlerlen yaşlı okumamış bir adam balık tutmaya çıkarlar.
Derken çocuklardan biri konuşmaya başlar(alaycı bir şekilde)ve amcaya der ki :
--- amca sensosyooloji biliyomusun?
Amca :
--- ben yaşlıyım bilmem. demiş.
Aradan beş dakika geçtikten sonra diğer çocuk konuşmuş :
--- amcajeoloji biliyomusun?
Amca :
--- ben yaşlıyım onuda bilmem''.
Yine çok geçmeden diğer çocukta konuşmaya başlıyor :
--- amca sen fizik biliyormusun''
Amca :
---dedik ya ben yaşlıyım onu da bilmem bunuda
sonra üzerinde oldukları bot su geçirmeye başlarbu sefer amca gururlu bir şekilde sorar
--- peki çocuklar siz yüzmeoloji biliyormusunuz
çocuklar :
--- yoo hayır neden?
Amca :
--- o zaman kendinizi olojili şeylerlen kurtarın.

<<<<<<<<<<<<<<<<

Nasreddin Hoca abdest alırken, bir ayağına su yetmemiş. Namaz kılarken de bir ayağını yukarı kaldırarak namaz kılmış. Bunu gören cami cemaati :
-Hocam bu nasıl namaz? Diye sormuş.
Nasreddin Hoca :
-Bir ayağı abdestsiz namaz, diye cevap vermiş.

<<<<<<<<<<<<<<

birgün bir tımarhanede doktor iki deliyi çağırır ve onlara:bu dolabı 7. kata çıkartırsanız sizi serbest bırakacam der. delilker işe koyulur.doktor bir ara bunları kontrol eder bir deli kan ter içinde dolabı taşıyormuş.
Doktor: diğer deli nerede diye sorar
Deli: oda dolabın içinde gardolapları taşıyor.

Mesaj24.07.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. Mükemmeldi Mr. Green
Mesaj24.07.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
1. Mükemmeldi Mr. Green

hımm evet Wink

Mesaj24.07.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

birgun temel sifir model mercedes alir reis ile idaasina girer
temel derki ben istanbuldan trabzona 4 saate giderim reis derki yapma etme nasil birgunluk yolu 4 saate gidersin diye zerzeniste bulunur
temel derki tamam idaasina girelim eyer ben kazanirsam bana bir araba heidye edeceksin ama kaybedersemde sana benim mercedesi verecem der ve idaaya girerler temel istanbuldan trabzona yola cikar 4 saate varir ve reisi arar reis soka girer nasil gidin diye temel derki bunun birde dönüsü var 4 saat sonra yanindayim diye telefonu kapatir ve yola cikar
aradan birgun gecer temel yok 2 gun gecer temel yok 3 gun gecer temelden hayla ses yok 4 gun temel reisin yanina varir reis derki yaf temel gidiste 1 gunluk yolu 4 saate gidiyorsun donuste ise 4 saatlik yolu 4 gunde geliyorsun nasil olur diye sorar

temelin cevabi su olur yaf reis ben ne yapiyim alamanlar mercedesi yapmis yapmasina ama ileri giderken 5 vides var geri gelirkende 1 vides var bende geri videsle geldim 4 gunde der Smile

fikraanin icindeki espiriyi insallah anlamisinizdir

saygilar
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.07.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

buda benden olsun

Bir Gün delileri taşıyan bir uçakta hostes delilerden bıkar çünkü deliler çok ses yapıyorlardır.Hostes pilotun yanına şikayete gider pilot geç kızım otur içerde der.gider gelir susmuyo bunlar der.ikici pilot gider gelir çıt yok Razz pilot ve hostes delileri nasıl susturdundan der

ikinci pilotda sakin bir sesle şöyle der.

Haydi bahçeye çıkıyorsunuz dedim der Razz Mr. Green Mr. Green
Mesaj24.07.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcemix
öyle diyerek hepsini ucaktan asagiya atar guzelmis Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.07.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla süpersiniz arkadaşlar devamını bekleriz!. Razz Wink

Mesaj24.07.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel ile Dursun iki katlı otobüsle seyahat ediyordu. Üst kattaki Temel bir ara cep telefonunu çıkardı ve alt kattaki Dursun'u aradı: - "Tursun, orada durum nasıl?" - "Hüç... Bizim şoför uyumuş, otobüs öylece gidiyor." Temel: - "O da bir şey mi? Bizim katta hiç şoför yok. Otobüs şoförsüz gidiyor demis Smile
Mesaj24.07.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
birgun temel sifir model mercedes alir reis ile idaasina girer
temel derki ben istanbuldan trabzona 4 saate giderim reis derki yapma etme nasil birgunluk yolu 4 saate gidersin diye zerzeniste bulunur
temel derki tamam idaasina girelim eyer ben kazanirsam bana bir araba heidye edeceksin ama kaybedersemde sana benim mercedesi verecem der ve idaaya girerler temel istanbuldan trabzona yola cikar 4 saate varir ve reisi arar reis soka girer nasil gidin diye temel derki bunun birde dönüsü var 4 saat sonra yanindayim diye telefonu kapatir ve yola cikar
aradan birgun gecer temel yok 2 gun gecer temel yok 3 gun gecer temelden hayla ses yok 4 gun temel reisin yanina varir reis derki yaf temel gidiste 1 gunluk yolu 4 saate gidiyorsun donuste ise 4 saatlik yolu 4 gunde geliyorsun nasil olur diye sorar

temelin cevabi su olur yaf reis ben ne yapiyim alamanlar mercedesi yapmis yapmasina ama ileri giderken 5 vides var geri gelirkende 1 vides var bende geri videsle geldim 4 gunde der Smile

fikraanin icindeki espiriyi insallah anlamisinizdir

saygilar

hahaaa Wink Teşekkürler
Mesaj25.07.2009, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

fıkralar 10 numara Mr. Green

Mesaj25.07.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için sağol 1.Güzeldi Very Happy
Mesaj25.07.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim tşkrler