Forum'da ara:
Ara

HackerFriend Açılsın mı ?
Evet
  100%
[ 6 ]
Hayır
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu: HACKERFRIEND'I YALANLAYANLAR

Arkadaşlar HF üstadımız 2 Haftalık Tatildeyken Sitesi Silindi ve Bazı Arkadaşlarımız Photoshop vb. Program Kullanarak Kendi Kafalarından "Ben Sildirdim" Gibisinden Şeyler Söylemeye Başladı.. Buyrun Aşağıda Genclik Dunyamiz ( Anadolu - Ahmet Ateş ) ile HackerFriend Arasındaki Konuşma Penceresi :

( Resim Linki : http://img.webme.com/pic/g/genclikdunyamiz/hfsohbet.jpg )

Kimse YALAN Söylemesin..

Hackerfriend'in Açılmasını İstiyorsanız Ankete Oy Veriniz.,

Bir Söz : Yalancının Mumu Yatsıya Kadar YanaR..
Mesaj27.07.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

% 100 destekliyorum inşallah açılır
Mesaj27.07.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle arkadaşlar bu vip team zart zurt boş hikayeler Hf abimizle bende görüşme fırsatım oldu adamın haberi yok bs yetkililerini tanımıyor ama hakkında atıp tutuyorlar konuya açana güveniyorum neden çünkü hf nin msn de ki konuşma yazı tipiş ve rengi ve de başlığı aynı bu doğru konuşma olduğunu gösteriyor.HF DAHA YENİ ÖĞRENMİŞ KENDİDE SİLŞMEMİŞ MAİL ATMIŞ AÇARSA SUPPORT AÇAR VE bS HF ÜZERİNDEN KAZANMAYA Devam eder çünkü Hf bs nin yapı taşı o taşı kaldırılarsa bina çöker Bs sitelerinin devamı için HF açılmalı umarım Hf abimizin başvurusu kabul edilir Wink
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Önceki mesajları göster: