Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2009, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem'e Yakında Premimum Geliyor..

Merhaba değerli arkadaşlar;

Sizinde gördüğünüz gibi yakında türkiyeyede gelmesi beklenen premium sayfası. Szilere kısaca anlatayım.

biz şu anda en baştaki olan 0 £ olanını kullanıyoruz. Eğer werbefrei yani "reklam ücretsiz" i seçersek bir yılda aylık 1.90 £ olarak alabilirsiz bunda Kısa etki Alanı Ad-Free Kendi reklam 1y ıl boyunca bedava.

Eğer plusu yani artıyı seçersek bunda Kısa etki Alanı Ad-Free Kendi reklam etki alanı dahil 2GB resim alanı 1 Gb dosya alanı 1y ıl boyunca bedava.

yeni gelişmelerde sileri haberdar ederim.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj27.07.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

wayy Very Happy çok değilmi Very Happy 10tl ye .comlu alıorlar:D
Mesaj27.07.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Hayırlısı bakalım
Mesaj27.07.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:

Hatırlatırım o aylık Wink

Mesaj27.07.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Çok Süper Bir Gelişme İlk ben Alırım Herhalde Very Happy
Mesaj27.07.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

aylık ücretlendirme şekli bunlar..bunların yanında domain başvurusuda var..yani hem reklam hem domain bir arada...
fakat normal domain yıllık 15 ytlye bulunurken orada aylık 3euro gibi bir fiyat..yani çok fazla kar elde edecekler.. türkiyeye geleceğini sanmıyorum...
çünkü ücretli ekstralar orada çıktığında günümüzden 2sene öncesiydi ve hala bize gelmedi..

umarım gelir ve sizlerde sevinirsniz..
ama kaç kişi alır orası meçhul...

Mesaj27.07.2009, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Paralı olunca eskisi gibi olur bs bence
Mesaj27.07.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax yazmış:

tekfurdag yazmış:

Hatırlatırım o aylık Wink

Aylık mı Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green 10 TL ye .comlu alıyorlar diyor eğer sen 10 TL olan domaine aylık diyorsan yanlış biliyorsun çünkü domain fiyatları doalrın düşüşünden dolayı çoğu sitelerde aylardır sabit fiyattan 11 mTL ye YILLIK satıyorlar Wink aylık değil YILLIK
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj27.07.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler.

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj27.07.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bazı söylentilere göre bu özellik uzun zmandır var ancak bu özellik Türkiye de yok.Selin de ayrılmadan önce bu konular hakkında NET bir açıklama yaptı zaten buradan Türkiye forumundan resmi açıklama gelmediği sürece bir şeye inanmayın demişti Wink bu öelliğin türkiyeye geleceği ne malum Question selinin açıklamasını okuyun zanlayın ve bu tür şeyler kullanıcılara ümit veridği için doğruluk payıda olmadığı için paylaşılmamalı hernüz kesin bir şey YOK

işte selinin RESMİ açıklaması

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=260971&highlight=#260971
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj27.07.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam

kaidem yazmış:
Paralı olunca eskisi gibi olur bs bence

İnşallah..
Mesaj27.07.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisimdeneme yazmış:
Arkadaşlar bazı söylentilere göre bu özellik uzun zmandır var ancak bu özellik Türkiye de yok.Selin de ayrılmadan önce bu konular hakkında NET bir açıklama yaptı zaten buradan Türkiye forumundan resmi açıklama gelmediği sürece bir şeye inanmayın demişti Wink bu öelliğin türkiyeye geleceği ne malum Question selinin açıklamasını okuyun zanlayın ve bu tür şeyler kullanıcılara ümit veridği için doğruluk payıda olmadığı için paylaşılmamalı hernüz kesin bir şey YOK

işte selinin RESMİ açıklaması

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=260971&highlight=#260971

Ben resmi bir dille anlatmak istemedimki ayrıca bu paketi isteyen kişiler homepage-baukastende üyeyseler yapabilirler örneğin ben istesem bunları yapabilirm. Ama biraz daha zaman gerekli benim için.

Yani diyorumki eğer siz homepage-baukastende kayıtlı olduysanız bedava-sitemin getireceğine beklemeyebilrisiniz. Ama foruma genede yazabilirsiniz.

Mesaj27.07.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ce u yenilik iyi olmaz bi yandan da iyi olur çünkü şirketin maddi desteğe ihtiyacı vr bi yandanda orjinalliği kayboılabilir
Wink
Mesaj27.07.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla en iyisi ftp özelliği olacak...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: