Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: google sorunu yardım ne olurrrr

sitem önce ıceblueu teması seçiliydi googlede cıkıyodu ama snra css tasarıma geçtim sitem googlede cıkmıyor dizin eklenemedi diyor neden nasıl yapabilirim yardım edin lütfennn
Mesaj28.07.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css Tasarımdan Meta Tag Larr Ekle
Mesaj29.07.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl meta tag eklicem sitem dogrulama yapılmış gözüküyo biraz da ha acarmısınız konuyu nasıl oolacak ..
Mesaj29.07.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

meta etiketini sitenize tekrar ekleyin.

başına </style> etiketini koymayı unutmayın!.
Wink

Mesaj29.07.2009, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meta Tag olayı eski bi durum.Yani bence gereksiz siteni google a doğrulattığını söylüyorsun.Ayrıca şimdi gördüm sitenin çıkmasını kısa zamanda bekleme bence pek de sitenin menüsündeki hiçbir link bir iç bağlantı değil hepsi anteptube için.Açıkçası bu şekilde sitende ziyaretçi durmuyo ve o siteye geçiyor direk.Yani sitenin google da çıkması zaman alacaktır.Google sitenle ilgili sadece bir ana sayfa indexler mi indexlemez mi bilemeyeceğim. Wink
Mesaj29.07.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitem antep tube zaten ama ama burda o ismi wermedim cünkü googlede arattığım zaman antep tube bedava sitem den kaynak alarak cıkıyo
Mesaj29.07.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimse yokmu bana yardım edecek
Mesaj29.07.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.google.com.tr/addurl/

Buradan sitenizi ekleyin. Wink

Mesaj29.07.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ bonjuan1
Şöyle ki flood etkisi yaratmış gibi oluyorsun.Yukarıda cevabını yazmışsın ama arkadaş zaten sitesini doğrulatmış böyle bir durumda arkadaş bu işlemi defalarca yapmasının bir anlamı yok.Tam tersine google fazla ekleme sonrası zararlı içerik olarak bile atabilir.Tabi ki söylediğin yöntem bilinen ve uygulanan bir yöntem buna karşı değilim sakın yanlış anlama.

@Anteptube
İlle de tavsiye gerekiyorsa vereyim.
Öncelikle şu sitende rahatsızlık verici BURAYA REKLAM VER alanlarını kaldır.Adsense reklamlarında bahsetmiyorum onlar kalsın senin gelirin onlar.BURAYA REKLAM VER alanları günlük ziyaretçin ve pr değerin yükselmeden reklamveren çekemez zaten.Sana sadece zararı dokunur.Çünkü ziyaretçin rahatsız olacaktır;onlar hem siteyi yavaşlatıyor hem de göze rahatsızlık veriyor.

Sonra Sitenin süslü bir başlığa ihtiyacı yok o da siteni yavaşlatıyor.Başlığını hareketli bir şey yapmaktansa sabit normal bir şey yap.Sitenin başlığında kesinlikle AntepTube.tr.gg yazısını kullan.

Daha sonrası için şunu söyleyeyim.Sitenin içinde de Örneğin Tasarım Altında falan Anteptube.tr.gg yazısı link şeklinde bulunsun.Ya da menüde Ana Sayfa diye link vereceğine Anteptube.tr.gg diye link verin.

Sitenin hızına taktığımı sanma ama gerçekten çok rahatsız ediyor bu hız beni örneğin.Tasarım altına doğru flash bir Anteptube.tr.gg banneri var.Bence çok gereksiz siteni süslemektense içeriğini doldur bence.

Bunlar benden tavsiye bunları sağla gerisi zaman... Wink
Önceki mesajları göster: