Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımıma yorum yapan 3 kişiye..........(devamı için tıkla)

Tasarımı 1 Ağustos 2009 öğlen saat 12 ye kadar en güzel anlatımla değerlendiren 3 kişiye hazır yapışmış arama motoru yapacağım...

sitemi iyi değerlendirmeniz gerekmiyo güzel anlatmanız gerekiyo yani kötüyse sebebi iyiyse nesi iyi gibi yorumlarınız bekliyorum...

1 ağustos saat 12 den sonra yapılacak yorumlar kabul edilmez seçim bana aittir...

1.nin arama motoru 3 ağustosta
2.nin arama motoru 4 ağustosta
3.nün arama motoru 5 ağustosta

bu arama motorları kesinlikle google arama filan değil sitenize özel bişey olup sizin yapmanız gereken tek şey verdiğim kodları söylediğim yere yapıştırmak...verdiğim kodları sitenize özel yapıcam diğer sitelerde çalışır fakat sonuçlar sizin sitenize çıkar yani ben uğrasacağım lütfen sizde yorumlarınızı esirgemeyin...
Mesaj30.07.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada yorum yapmanız gereken site yasamdefteri.tr.gg dir kusura bakmayın yanlış sitemle yazmısım...evet yorumlarınız lütfen
Mesaj30.07.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sitende nereye girsem Sayfa yapım aşamasındadır diyor.. Son eklenen konular felan hep boş.. Birşey değerlendiremeceğim.. başarılar.
Mesaj30.07.2009, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Bence sitende nereye girsem Sayfa yapım aşamasındadır diyor.. Son eklenen konular felan hep boş.. Birşey değerlendiremeceğim.. başarılar.

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj30.07.2009, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadex yazmış:
fc-beypazarigucu yazmış:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

nie gülüon:?:
Mesaj30.07.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bence sitende nereye girsem Sayfa yapım aşamasındadır diyor..

İşte buna !

Mesaj30.07.2009, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş daha siteyi daha önce açtım ama daha siteyi dün yaptım ayrıca siteyi değerlendir demiyorum tasarımı değerlendir diyorum yanlış anlattığımı düşünmüyorum ayrıca yukarda dediğim gibi iyi veya kötü değerlendirmek farketmez sadece iyi veya kötü olma sebebini en iyi anlatana ödül vericem... dün yaptığım siteyi nasıl doldurayım... unutmayın tasarımın değerlendirilmesini istiyorum içerik için daha sonra yorup yaparsınız...

ayrıca gülmanize alındığımı söyleyebilirim bir günde google yapcak halim yok biraz anlayışlı olun emek harcamısım bır gunde hem tasarım hem içerik nasıl yapıyım... sizi bi türlü anlamıyorum...

LÜTFEN TASARIMI DEĞERLENDİRİN...
Mesaj30.07.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım çok karanlık daha göz alıcı renkler kullanabılırsınız..

Mesaj30.07.2009, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler şimdi oldu işte bende bu uyarılarınıza göre sitemi güzelleştirebilirim içeriği en kısa zamanda doldurmaya başlıcam
Mesaj31.07.2009, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence şu aşağı benimle inen saat, ziyaretci defteri ve iletişim 'i kaldır Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: