Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: O Moderatör ?

O moderatör ?
(İsim veremıyoruz)

Bir Mod'un böyle tutumlar sarfettiğini aklım almıyor Confused Uzun zamandır foruma göz atmıyoruz,skecler tiyatrolar hazırlıyoruz sizler için,ama siz sadece tartışmalar peşindesiniz.
Nedir bu senin tavrın ''trggcanavari'' mod musun sen ? Ne derecede iyi bir mod olduğunu bu tavırlarınla gösteriyorsun heralde.

Destek istemek nedir biliyor musun sen ?
Cephe almaktır.Sen şimdi forumdaki arkadaşlarımızdan destek isteyerek,öteki arkadaşlarımıza karşı cephe alıyorsun,hiç inkaar etme , demek içinde böyle birşey varki bu kadar kolay mod arkadaşlarını sucluyabiliyorsun.

Evet belki konulara o kadar,yakından takip etmemiş olabilirim,Bizde görüyoruzki,bin907 arkadaşımızın maraslıya hiçbir hakaret argo,gibi sözleri olmamıştır.Ama saygısızlığı olmustur.Bunada hayır derse ben bişey demiyorum.

Arkadaşımız her seferınde kanıtlar getirip,şöyle şöyle şeyler yazıyor.Keyfine göre hareket ediyor.neye göre hangi sıfatla ?

Neye göre: Arkadaşı mod'dur ona güvenerek ?
Ne sıfatla: Birzamanlar mod luk yapmıstır o sıfatla

Derece: B öyle insanların derecesi yoktur.

Burası tartışma odağı yada forumu değildir.Burası www.bedava-sitem.com dur, tartışmalarınız bizi ilgilendirmiyor özel mesaj veya msn den halledin.Bu mesaj altına bahsettiğim kişiler hala cevap yazabiliyorsa, Diyecek hiçbirşey bulamıyorum.

Unutmayın ki !! Bu forumda, bizden küçük arkadaşlarımız var, onlara nasıl bir örnek olduğunuzu gösteriyorsunuz !

Trggcanavari,aynı tutum sendede ola bilir bak !
Bu mesajım seni rahatsız edebilir ban atabilirsin?
BeLki ozamanda ben hakkımı ararım , ne bilirsin aynı şey öyle değilmi?

ßizler burda bilgiler paylasmaya,siteler olust urup kendimizi göstermeye,insanlara yararlı şeyler sunmaya geldik.burası bir aile ortamıdır.

Sizler,bunu lekelendiremezsiniz.Hiçbir hakkınız ve yetkiniz yoktur.

Eğer ortada bir hesaplaşma varsa,bizi rahatsız etmeden yapın !!

Yok.Anlamıyorum ben derseniz,bende o arkadaşımın yanında olacam,Sanal dersen sanaldan,real dersen realden.

Bu iş uzuyacak olursa,mahkemeye kadar gider.Bunu siz belirlersiniz.

tr.ggcanavarı bu mesajdan sonra ban atarsan bana,bende bin1907 arkadaşımızın gibi hakkımı ararım aynı şeyler tekrarlanır durur.

Yazılarımda hiçbir argo kelime,hakaret bulunmamaktadır.Ne rencide edicek bir söz nede başka birşey?

Özet olarak ?
BU TARTIŞMALARDAN RAHATSIZ OLDUK.
YÖNETİME GİDİCEK DİYORSUNUZ.TÜM ÜYELER RAHATSIZ OLDUĞUNU DİLE GETİRSE SEN BİLE AYAKTA DURAMAZSIN Wink

İyi forumlar.
Lütfen sadece,bu tartışmalardan rahatsız olanlar yazsın.
Başka tür ceavap yazanlar,kendini gösteripde yalakalık yapacam diye uğraşmasın lütfen.
Mesaj31.07.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ortada Ne Olup Bittiğini Bilmeden Konuşmasan iyi Edersin Dostum !!!

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=117956

incele

Mesaj31.07.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yenilmez-savasci yazmış:
Ortada Ne Olup Bittiğini Bilmeden Konuşmasan iyi Edersin Dostum !!!

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=117956

incele

Boş yazılar yazma lütfen herşeyi bildiğim için konuyu açtım !

Lütfen rahatsız olmöadıysan bu tartışmalardan post kasma,yazma lütfen diyorum bak ?
Mesaj31.07.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle bin907 argo vs söylemdi ama saygısızlık yaptı diyorsun..
saygısızlık hangi cümlemde göster..
eğer modun gururunu kırcak ,bilgisizliğini gösterecek yada ne bileyim yaptıklarını eleştirmek ban sebebiyse sizde banlanmanız gerekir.
çünkü trggcanavarının modluğunu eleştirmişsiniz,saygısızlık etmişsiniz.

modlara böyle şeyler yapılırmı ?
asla..

arkadaşım olduğu için değil haklı olduğum için yanımda..
konunun ilk mesajlarına bakarsanız hatta hespini okuyun daha iyi kavrarsınız olan olayları..

kime kimseden destek beklemiyor..
destek beklesek bile zaten herkezin bizi haklı gördüğü apaçık ortada.
siz kimi haklı bulursanız bulun.

"Arkadaşımız her seferınde kanıtlar getirip,şöyle şöyle şeyler yazıyor.Keyfine göre hareket ediyor.neye göre hangi sıfatla ? " bu nasıl bir cümledir ?
kanıt getirmek için bir sıfatamı sahip olacağım.
eğer sıfat istiyorsan al : Öğrenci Mehmet ASLAN" bak sıfatım var...
3-4 sene daha beklersen daha büyük sıfatlar sıfatlarla yazarım eğer sıfat derdindeysen...
kanıt sunmak hakkını aramak için sıfata gerek yok arkadaşım.

Mesaj31.07.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 fenercafe ile tanildi iyi isler basardi bin907 sitesini bin905 sitesinden görerek acti ve sonra butun ilgileri üzerine cekebilmek icinmi ney icin bilemiyorum ama huzursuzluk yaratmaya basladi

trggcanavari uzun zamandir piyasada yoktu bin907´in actigi basliklardan sonra birden görüldü ve bin907 sahip cikti destekledi vs vs arkadaslarmi kankalarmi bunlar bizi ilgilendirmez ama bir mod gorevinden önce arkadasliklarini ön plana koyarak yorumlar yapiyorsa modluk görevi agir geldiyini acikca gösterir

trggcanavarini tanimiyanlar bilmez ama agir cümleler kurabilir insanlar trggcanavarini yanlis ta anliyabilir ama aslinda iyi birisidir ama girdiyi ortam yanlistir bu nedenle trggcanavari sucluymus gibi görünmektedir

merak etmeyin az akldi bazi kisilerin yetkileri alinacaktir yeni görevliler görülecektitr buna inanin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj31.07.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webmagazin

Saygısızlık yapmadım diyorsun,bunları sen yazmadın mı kardeşim?

Önceki konunda bunları ben mi yazdım ?

Kod:
Alıntı:
öncelikle modluğu biklmediğini sende biliyorsun..
bu forumda başlık kitleme sevdalı tek insan sensin..
sen gelince heryer kitleniyor..
modluk bu değildir senden önce modluk yaptım ve senin mod olmanı istemeyende bendim.. iyi hatırlarsan sağdan soldan birşeyler çalarak bir yerlere gelmeye çalışanda sendin.. o nedenle o konuyu bir kenara bırak.

kuralları bizde biliyoruz.
o adam o soruyu orada sordu daha öncede başkaları sordu çünkü..ama daha önce kitlenmedi..

smf bilmediğin içinmi derkende "daha html bilmeyen " bir insan smf bilemez onu vurguladım..

kolay gelsin

Ben ne senin tarafındanım ne onun
rahatsız olanlar tarafındayım ben
ama konu uzayacak olursa, Mahkemeye kadar uzar.
İyi forumlar
Mesaj31.07.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

senaryonuz yazmış:
@webmagazin

Saygısızlık yapmadım diyorsun,bunları sen yazmadın mı kardeşim?

Önceki konunda bunları ben mi yazdım ?

Kod:
Alıntı:
öncelikle modluğu biklmediğini sende biliyorsun..
bu forumda başlık kitleme sevdalı tek insan sensin..
sen gelince heryer kitleniyor..
modluk bu değildir senden önce modluk yaptım ve senin mod olmanı istemeyende bendim.. iyi hatırlarsan sağdan soldan birşeyler çalarak bir yerlere gelmeye çalışanda sendin.. o nedenle o konuyu bir kenara bırak.

kuralları bizde biliyoruz.
o adam o soruyu orada sordu daha öncede başkaları sordu çünkü..ama daha önce kitlenmedi..

smf bilmediğin içinmi derkende "daha html bilmeyen " bir insan smf bilemez onu vurguladım..

kolay gelsin

Ben ne senin tarafındanım ne onun
rahatsız olanlar tarafındayım ben
ama konu uzayacak olursa, Mahkemeye kadar uzar.
İyi forumlar

arkadaşım modun bilgisizliğini göstermek saygısızlık değildir..
o halde bana bişeyden anlamıyorsun diyen adamlarda banlansın..
bu saygısızlık değildir.
Buyrun saygısızlık => http://www.anlambilim.net/saygisizlik-nedir-28127.htm
benim yaptıklarım karşımdaki insanda gördüğüm eksik yönleri yüzüne söylemem...buna biz turkmayasının diyişiyle "lafı olduğu gibi söyleme" diyoruz.Saygısızık değil yani.

mahkemeye kadar uzamaz arkadaşım.
ahkam kesmek istemiyorum ama bu konuları çok iyi biliyorum.

Mesaj31.07.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webmagazin

Peki neden bu tür konuları hep sen açıyorsun ?

Neden tek sen rahatsız oluyosun o kişilerden

Ya anlamıyorum,açık açık belirtmişsin mesajında. ''ben senin mod olmanı ıstemıyordum'' diye

Biz nerden bilelim ona yapılan bir komplo nerden bilelim yani

Nedense hep sen rahatsız oluyosun hep sen böyle konular açıyorsun herşey senin başına geliyor.

Sen sanki üyelerin başı gibi böyle şeyler yapıyorsun.Sende kendini bi yerde görüyorsun heralde

Bak söyledıklerımı yalnıs anlama ve söylediklerinede dikkat et

Hakkını arıyabilirsin,ama neden hep sana yapılıyor böle şeyler? anlam getiremedim Confused

İyi forumlar
Mesaj31.07.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

senaryonuz yazmış:
@webmagazin

Peki neden bu tür konuları hep sen açıyorsun ?

Neden tek sen rahatsız oluyosun o kişilerden

Ya anlamıyorum,açık açık belirtmişsin mesajında. ''ben senin mod olmanı ıstemıyordum'' diye

Biz nerden bilelim ona yapılan bir komplo nerden bilelim yani

Nedense hep sen rahatsız oluyosun hep sen böyle konular açıyorsun herşey senin başına geliyor.

Sen sanki üyelerin başı gibi böyle şeyler yapıyorsun.Sende kendini bi yerde görüyorsun heralde

Bak söyledıklerımı yalnıs anlama ve söylediklerinede dikkat et

Hakkını arıyabilirsin,ama neden hep sana yapılıyor böle şeyler? anlam getiremedim Confused

İyi forumlar

çünkü diğer arkadaşları susturmak çok kolay.

benim uğradığım haksızlığa hepsi uğradı arkadaşım.

forumda mesajın yok ilk mesajların bunlar.
hangi kullanıcı olduğunu bilmiyorum o nedenle sen bilemessin diyorum sana...

kimseye komplo yok ortada.
ben herkezin hakkını savunuyorum.

kişisel hırs yoktur.
Atatürk'ün bir sözü ile senin bu cümlelerine nokta koyuyorum :

"Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur. "

Mesaj31.07.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

@senaryonuz

Oo Bayhan abi sende olaya el attın he Very Happy

Hoşgeldin aramıza,senden iyi şeyler beklıyoruz takılma böyle tartışmalara Very Happy

Kendine iyi bak abi Wink
Mesaj31.07.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webmagazin

bayhan abi bayadır forumda ama post kasmıyor Very Happy

Kendisi bir oyuncudur skecler ve tiyatrolar yazıo tr.gg için Very Happy

bayhan abiye selamler Very Happy
Mesaj31.07.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bin907 fenercafe ile tanildi iyi isler basardi bin907 sitesini bin905 sitesinden görerek acti ve sonra butun ilgileri üzerine cekebilmek icinmi ney icin bilemiyorum ama huzursuzluk yaratmaya basladi

trggcanavari uzun zamandir piyasada yoktu bin907´in actigi basliklardan sonra birden görüldü ve bin907 sahip cikti destekledi vs vs arkadaslarmi kankalarmi bunlar bizi ilgilendirmez ama bir mod gorevinden önce arkadasliklarini ön plana koyarak yorumlar yapiyorsa modluk görevi agir geldiyini acikca gösterir

trggcanavarini tanimiyanlar bilmez ama agir cümleler kurabilir insanlar trggcanavarini yanlis ta anliyabilir ama aslinda iyi birisidir ama girdiyi ortam yanlistir bu nedenle trggcanavari sucluymus gibi görünmektedir

merak etmeyin az akldi bazi kisilerin yetkileri alinacaktir yeni görevliler görülecektitr buna inanin

öncelikle arkadaşım bin905'i bilmiyordum bile...
ben eğer özenti olsam bin907 sitesini kapatmazdım.
fenercafe ile yeterince tanıyan var beni zaten.
ilgile falanda ihtiyacım yok benim.

benim amacım herkezin objektif yorumudur.
ama sen objektif ne onu bilmiyorsun sanırım.
al sana objektif => http://nedir.antoloji.com/objektif/

umarım daha iyi anlarsın şimdi beni.
saygılar.

Mesaj31.07.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:

ona bakılırsa hiç bir mod yoktu ortada...Çok az mod vardı.Bu konu açılınca hepsi ortaya çıktı?
Mesaj31.07.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: O Moderatör ?

senaryonuz yazmış:
O moderatör ?
(İsim veremıyoruz)

*Çok gizli yazmışsın gerçekten hangi moderatör olduğu mesajın hiçbiryerinde yazmıyor.Rolling Eyes

senaryonuz yazmış:
Bir Mod'un böyle tutumlar sarfettiğini aklım almıyor Confused Uzun zamandır foruma göz atmıyoruz,skecler tiyatrolar hazırlıyoruz sizler için,ama siz sadece tartışmalar peşindesiniz.
Nedir bu senin tavrın ''trggcanavari'' mod musun sen ? Ne derecede iyi bir mod olduğunu bu tavırlarınla gösteriyorsun heralde.

*Bedava-Sitem'deki mod kuralları çok ilginç olduğu için (üyeler moda başlığı neden kilitledin diye soramaz, ban sebebini soramaz vs. vs.) ben mod değilim!
Ayrıca uzun zamandır olmadığın için geri kalmışsın biraz imzamda duyurmuştum modluğu bırakacağımı ve en kısa sürede gereknler yapılacak zaten Wink

senaryonuz yazmış:
Destek istemek nedir biliyor musun sen ?
Cephe almaktır.Sen şimdi forumdaki arkadaşlarımızdan destek isteyerek,öteki arkadaşlarımıza karşı cephe alıyorsun,hiç inkaar etme , demek içinde böyle birşey varki bu kadar kolay mod arkadaşlarını sucluyabiliyorsun.

*Konuyu yanlış yollardan anladığın için cephe almaya kadar getirdin tebrikler.
O başlıktaki amaç sadece o önerimi destekleyenlerin olması Wink Yani o herkesin iyiliği için bir öneri ve öneriye destek beklediğimi belirttim orada!
Mod arkadaşlarımı suçlamıyorum benimde içinde bulunduğum bir öneri diyorum. Ben de birisini banladığımda eger öyle bir başlığa sebebini yazarsam bana onlarca PM gelmemiş olur! Ve herkese açık bir cevap gelmiş olur.

senaryonuz yazmış:
Evet belki konulara o kadar,yakından takip etmemiş olabilirim,Bizde görüyoruzki,bin907 arkadaşımızın maraslıya hiçbir hakaret argo,gibi sözleri olmamıştır.Ama saygısızlığı olmustur.Bunada hayır derse ben bişey demiyorum.

*Saygısızlık derken? Sizin mod anlayışınıza göre bir moderatörün üyeye karşı öyle sert bir tavır alması gayet sıradan herhalde ?

senaryonuz yazmış:
Arkadaşımız her seferınde kanıtlar getirip,şöyle şöyle şeyler yazıyor.Keyfine göre hareket ediyor.neye göre hangi sıfatla ?
Neye göre: Arkadaşı mod'dur ona güvenerek ?
Ne sıfatla: Birzamanlar mod luk yapmıstır o sıfatla
Derece: B öyle insanların derecesi yoktur.

*Ne güzel değil mi? Herkes gerçek nedir görmüş oluyor kanıtla? Tabi bu sizin de zorunuza giden bir durumsa orasına karışamam. Bunu yapmak için ne dereceye ne sıfata ne de başka birşeye gerek var insan olmak yeterli Wink

senaryonuz yazmış:
Burası tartışma odağı yada forumu değildir.Burası www.bedava-sitem.com dur, tartışmalarınız bizi ilgilendirmiyor özel mesaj veya msn den halledin.Bu mesaj altına bahsettiğim kişiler hala cevap yazabiliyorsa, Diyecek hiçbirşey bulamıyorum.

*Neden bu konu altına yazacaklara laf atarak onları engelliyorsun? Buna hakkın yok! Burası tartışma yeri değil diyorsun gelip bir tartışma başlığı da sen açıyorsun iyi misin sen? Ayrıca hep özel mesaj veya mössn olmuyor işte haksızlık yapılıyor bazı şeyleri günyüzüne çıkarmak lazım ki neyin ne olduğunu herkes görsün. Ayrıca burası Serbest Bölge! Teknik destek vs. forumun diğer kategorilerinde bulabilirsin hani yenisin ya yönlendireyim dedim Wink

senaryonuz yazmış:
Unutmayın ki !! Bu forumda, bizden küçük arkadaşlarımız var, onlara nasıl bir örnek olduğunuzu gösteriyorsunuz !

*Evet modların yaptığı haksızlıklar onlara çok kötü örnek olmakta...
Onların da bunları bilmeye hakkı var.

senaryonuz yazmış:
Trggcanavari,aynı tutum sendede ola bilir bak !
Bu mesajım seni rahatsız edebilir ban atabilirsin?
BeLki ozamanda ben hakkımı ararım , ne bilirsin aynı şey öyle değilmi?

*Yok ben rahatsız olup öyle bir tutum sergilemedim sergilemem de Wink
Saygı sınırlarını aşmadığınız sürece istediğiniz taşı atabilirsiniz bana.
Ama eğer bu olaydan sonra banlarsam tabi ki bin907 gibi sen de hakkını ara hem de kanıtlarla Wink

senaryonuz yazmış:
ßizler burda bilgiler paylasmaya,siteler olust urup kendimizi göstermeye,insanlara yararlı şeyler sunmaya geldik.burası bir aile ortamıdır.
Sizler,bunu lekelendiremezsiniz.Hiçbir hakkınız ve yetkiniz yoktur.
Eğer ortada bir hesaplaşma varsa,bizi rahatsız etmeden yapın !!
Yok.Anlamıyorum ben derseniz,bende o arkadaşımın yanında olacam,Sanal dersen sanaldan,real dersen realden.
Bu iş uzuyacak olursa,mahkemeye kadar gider.Bunu siz belirlersiniz.

*Evet aileydi. Bazıları kendi çıkarlarını düşünene kadar...

senaryonuz yazmış:
tr.ggcanavarı bu mesajdan sonra ban atarsan bana,bende bin1907 arkadaşımızın gibi hakkımı ararım aynı şeyler tekrarlanır durur.
Yazılarımda hiçbir argo kelime,hakaret bulunmamaktadır.Ne rencide edicek bir söz nede başka birşey?

*Biraz önce dediğim gibi;
Yok ben rahatsız olup öyle bir tutum sergilemedim sergilemem de Wink
Saygı sınırlarını aşmadığınız sürece istediğiniz taşı atabilirsiniz bana.
Ama eğer bu olaydan sonra banlarsam tabi ki bin907 gibi sen de hakkını ara hem de kanıtlarla Wink

senaryonuz yazmış:
Özet olarak ?
BU TARTIŞMALARDAN RAHATSIZ OLDUK.
YÖNETİME GİDİCEK DİYORSUNUZ.TÜM ÜYELER RAHATSIZ OLDUĞUNU DİLE GETİRSE SEN BİLE AYAKTA DURAMAZSIN Wink

*Ayakta duramazsın derken? Bugüne kadar BS'de ne zorluklarla karşılaştığımı sen bilemezsin! Kaç kere sitem silindi , kaç kere banlandım ama gördüğün gibi şuan ayaktayım sana cevap yazabiliyorum. Bundan sonra da yıkılmam zaten.
(Modluğu bırakmam yıkılmam anlamına gelmez bu da ayrı bi hatırlatmaa Wink )

senaryonuz yazmış:
İyi forumlar.
Lütfen sadece,bu tartışmalardan rahatsız olanlar yazsın.
Başka tür ceavap yazanlar,kendini gösteripde yalakalık yapacam diye uğraşmasın lütfen.

*Saygı sınırlarını aşmadan bu tartışmalardan rahatsız olanlar değil bu konuyla ilgisi olan herkes herşeyi yazabilir Wink

Ayrıca çok güzel senaryo yazıyorsun bu da dipnotum belki anlarsın Wink
Mesaj31.07.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webmagazin

Obektifi bilmiyorsun diyosun bi arkadaşa ?

Sen bile,googleden araştırıp adama gönderiyosun al sana objektif diye Very Happy

Walla bilmiyorum ama sen heralde dalga geçiyosun Confused
Önceki mesajları göster: