Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Haberi Sevinçle Karşılıyoruz....

Fenerbahçe 5-1 Honved

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, Macar takımı Honved'i, Roberto Carlos, Güiza(3) ve kaptan Alex'in golleriyle 5-1 mağlup etti. Bu maçın rövanşı, 6 Ağustos Perşembe günü Budapeşte'de oynanacak. Maçtan dakikalar şöyle:
7. dakikada Emre'nin pasıyla topla buluşan Güiza'nın şutunda top üstten auta gitti
13. dakikada Roberto Carlos'un kullandığı serbest vuruşta, yerden giden top sağ köşeden ağlarla buluştu (1-0). Attığı golden sonra sakatlanan Roberto Carlos, yerini Deivid'e bıraktı.
22. dakikada ceza sahası içinde Bilica'nın vuruşunda top defanstan sekti, pozisyonu takip eden Guiza'nın rövaşata vuruşunda top üst direğe çarparak auta çıktı
25. dakikada Hrepka'nın ara pasına hareketlenen Abraham sağ çaprazda kaleci ile karşı karşıya kaldı, bu oyuncunun şutunda top auta çıktı
29. dakikada sol çaprazda topla buluşan Abraham'ın şutunda top yandan auta çıktı
29. dakikada Gökhan'ın sağ kanattan yaptığı ortada altı pas üzerine hareketlenen Guiza'nın kafa vuruşunda top ağlarla buluştu (2-0)
33. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Hajdu'nun şutunda top üstten auta çıktı
33. dakikada Kazım'ın sağ kanattan yaptığı ortada Guiza'nın kafa vuruşunda top yandan auta çıktı
38. dakikada ceza sahası sağ çaprazda defansın arkasına sarkan Alex kaleciyle karşı karşıya kaldı, bu oyuncu topa istediği gibi vuramayınca Honved defansı kaleye yönelen topu uzaklaştırarak golü engelledi
40. dakikada topu kazanan Emre'nin sol kanattan yerden pasında Guiza'nın plase vuruşunda top ağlarla buluştu (3-0)

İKİNCİ YARI

48. dakikada baskı kurarak rakipten topu alan Emre'nin ceza sahası dışından sert şutunda, kaleci topu kornere çeldi
53. dakikada duvar pasıyla ceza sahasına giren ve sağ çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan Benjamin'in sert şutunda Volkan topu kornere çeldi
59. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Kazım'ın sert şutunda kaleci topu kornere çeldi
61. dakikada Kazım ile paslaşarak çizgiye kadar inen Gökhan'ın yerden yaptığı pasta topu dokunan Guiza meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu (4-0)
69. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Alex, Deivid ile paslaşarak ceza sahasında topla buluştu, bu oyuncunun bekletmeden vuruşunda top ağlarla buluştu (5-0)
78. dakikada Hajdu sağ kanattan kullandığı köşe atışında Zsolnai'nin kafa vuruşunda top ağlarla buluştu (5-1)
87. dakikada sol kanattan Alex'in kullandığı kornerde, Mehmet Topuz'un kafa vuruşunda top üstten auta çıktı

STAT: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu
HAKEMLER: Knut Kircher, Jan-Hendrik Salver, Wolfgang Walz
FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Roberto Carlos(Deivid dk 17), Bilica, Önder, Gökhan Gönül, Baroni, Emre(Deniz dk 85), Dos Santos, Kazım, Alex, Guiza (Mehmet Topuz dk 7)
YEDEKLER: Fehmi Mert, Bekir, Selçuk, Uğur
TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum
HONVED: Nemeth, Benjamin, Botis, Hajdu(Moreira dk 89), Macko, Hrepka(Zsolnai dk 52), Debreceni, Pastva, Abraham, Hidi(Horvath dk 63), Vukmir
YEDEKLER: Toth, Palasthy, Cseke
TEKNİK DİREKTÖR: Tibor Sisa
GOLLER: Roberto Carlos (dk 13), Guiza (dk 29, 40 ve 61), Alex (dk 69) (Fenerbahçe), Zsolnai (dk 7Cool (Honved)
SARI KART: Benjamin (Honved)
Mesaj31.07.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

İki ekibimiz de (Galatasaray-Fenerbahçe) yoluna emin adımlarla gidiyor.İnşallah devamı gelir Wink

Mesaj31.07.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bekle Bizi Avrupa

Fenerbahce ve Galatasaray Geliyor!
Mesaj31.07.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi kutluyorum ve birşey demek istiyorum. Sanırım Galatasaray ilk maçını evinde yapsaymıştı 1-2 gol daha gelirmişti ve Kadıköy - Mecidiyeköy iki taraftanda birlikte zıplarmıştı ..
Mesaj31.07.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya ben bu takımları daha önce hiç duymadım xD
Mesaj31.07.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasay Maçı Kaç Kaç Bitti Gs'yendi Herhalde
Mesaj31.07.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam-cin yazmış:
Galatasay Maçı Kaç Kaç Bitti Gs'yendi Herhalde

4-1 Gs Yendi
Önceki mesajları göster: