Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitemde sorun

ya arkadaslar ben zaza-orhan.tr.gg sitem icin yeni tasarim yapacam kodu ekliyecem ama acilmiyor cünkü benim profilimde 3 tane site var örnek orhan-dersimli.tr.gg artik icim bitti benim zaza-orhan.tr.gg siteme geciyorum tasarim ayarlarina gelirim orhan-dersimli.tr.gg sitemin tasarim kodu var burmagecit-62.tr.gg siteme baktim orda ayni sekilde bu nasil birsey ya önceden böyle birsey yoktu simdi neden var acaba

Mesaj01.08.2009, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet firefoxta bu sorun var...Çerezleri silsende olmuyor! İE veya Opera chrome kullan!
Mesaj01.08.2009, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Bu herhangi bir tarayıcıyı kullandığınızda olur. Siz bir zaman siteye " tr.gg " olarak bağlanırsınız ve siteye eğer çerezlere izin verdiyseniz " tr.gg " girişlerinizde bir siteniz açılır. " bedava-sitem.com " olarak girip izin verirseniz başka siteniz açılabilir. Şimdi sizin profilinizde birden fazla site var. Sizin kullandığınız tarayıcı görünen " text-area " yani yazı yazabildiğiniz alanları (tasarım altı, üstü vs. ) eğer site olarak kaydediyorsa yani " tr.gg " veya " bedava-sitem.com " veya başka bir domain bu olayda her o text-area yı gördüğünde aynı şeyi verir. Mesela siz e-posta adresinize bakacaksınız. E-postanızın ilk 4 hanesini girince eğer oto-çerez açıksa gere kalan kısmı belki daha önceki hanelerde size görünür. Çünkü o text-areaya önceden onu yazmışsınızdır. Bu sadece o e-posta sitesinde değil, başka e-posta sitesine girince farklı sitede olsa görünür. Çünkü aynı tezt-areadır. Aynen bunun gibi text-area nın büyüklüğü, küçüklüğü önemli değil. Tarayıcınızın bu ayarını internetten düzelterek, yazılım ayarlarını yapabilirsiniz... Wink
Mesaj01.08.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
evet firefoxta bu sorun var...Çerezleri silsende olmuyor! İE veya Opera chrome kullan!
operayi kullanayim en iyisi bir soru acaba oprada girdigim siteler nasil siliniyr ve editör görükmüyor

Mesaj03.08.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla ben bu soruna bi çözüm buldum her sitem için farklı bi tarayıcı kullanıyorum hiç çıkamıyorum ama masaüstümde bile browserlara sitelerimin adlarını verdim Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.08.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sendemi ayni sorun var

Mesaj03.08.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bıraz farklı sanırım ben gırdığım sıteden cıkamıyorum bıdaha 10 gundur bu sıteden cıkıs yapamadım 7/24 onlıne tek sıteyım galıba Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.08.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
bende bıraz farklı sanırım ben gırdığım sıteden cıkamıyorum bıdaha 10 gundur bu sıteden cıkıs yapamadım 7/24 onlıne tek sıteyım galıba Mr. Green Mr. Green Mr. Green

firefox ün son surumunu kullanıyorsan araclar dan ozel verileri temizle de ver bugunun tamami temizle o zaman çıkabilirsin. Wink
Mesaj03.08.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sağol kardeş 10 gundur ılk defa cıktım az önce Very Happy
Önceki mesajları göster: