Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2009, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik

arkadaşlar ben siteme üyelik bölümü oluşturdum jotforumdan ama üyeler kayıt olduklarında benim onları loginleri yönetten eklemem lazım yani üye olan hemen siteye giriş yapamıyor benim eklememmi bekliyor bu da hiç hoş değil direkt otomatikman kayıt yapılabilir mi ayrıca giriş bölümüne şifremi unuttum bölümünü nasıl koyacam yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim Question

Mesaj01.08.2009, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: üyelik

kimyacini yazmış:
arkadaşlar ben siteme üyelik bölümü oluşturdum jotforumdan ama üyeler kayıt olduklarında benim onları loginleri yönetten eklemem lazım yani üye olan hemen siteye giriş yapamıyor benim eklememmi bekliyor bu da hiç hoş değil direkt otomatikman kayıt yapılabilir mi ayrıca giriş bölümüne şifremi unuttum bölümünü nasıl koyacam yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim Question

böle birşey daha icat olmadı xD bizde öle yapıyoruz Very Happy ben 24 saat online olduğum için 2dkya aktif oluyor Very Happy
Mesaj02.08.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla forum ekstrasını aktive ederken onaylama veya onaylamadan giriş yapabılır diye bir bolum vardı..Siz oynalamadanı seçeceksiniz.. Wink
( Yanlıs hatırlıyor olabılırım.. )
Mesaj28.11.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: lutfen yardım

bn siteme giriş bolumu oluşturdum ama kayıt olamıyolar nası yapcam oişi acil lutfen
Önceki mesajları göster: