Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2007, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Tıklandıgında Bir Resim Çıksın ondan sonra giriş olsn

Bİr Bakarmısnız Ben Siteme Tıklandıgında Bir Resim Çıksın Ondan Sonra Siteme Girlsin istiyorum Bi yardım cı olurm usnuz

Yani Resim çıkacak ilkte Resme tıklayınca siteye girecek Bir yArdım cı olurm unuz???
Mesaj31.08.2007, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ektralardan "intro" yu aktifelştir ordan resim yükle butonuna tıkla sitene yüklediğin resimlerden birini seç olsun tamam sitende resim yoksa ana menüden resimlerimi yönete tıkla yükle
Mesaj31.08.2007, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstra ayarlardan Flash intro Bölümünü Aktive et Ve GEreken yerleri Doldur Başarılar ...
Mesaj31.08.2007, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun
Mesaj03.09.2007, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme Tıklandıgında Bir Resim Çıksın ondan sonra giriş

djkopekbaligi yazmış:
Bİr Bakarmısnız Ben Siteme Tıklandıgında Bir Resim Çıksın Ondan Sonra Siteme Girlsin istiyorum Bi yardım cı olurm usnuz

Yani Resim çıkacak ilkte Resme tıklayınca siteye girecek Bir yArdım cı olurm unuz???
Mesaj17.09.2007, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: flash sız resimli introda resim gözükmüyo

ben flash lı intro istemiyorum fakat bait introda resimleri yüklüyorum.. sayfayı değiştir diyorum. herşey güzel bi bakıyorum resmin yerinde ufak beyazlık üstünde kırmızı çarpı..hani resim silinirde sadece urlsi kalır ya onun gibi oluyo anlamadın.. flash lı introda bööle bi sorun yok..ha bide sayfayı kaydedip tekrar düzenle deyincede ordada reim aynı şekilde görünüyo.. küçük beyaz be üstünde kırmızı çarpı.. yardım edermisiniz....
Önceki mesajları göster: