Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Sıra Geldi Golcüye ( uA )

Transferde ünlü isimleri kadrosuna katan Galatasaray´ın gözü şimdi de Real Madrid´in iki yıldızında. Sarı-Kırmızılılar´ın, Huntelaar ya da Nistelrooy´dan birini almak için harekete geçtiği belirtildi.Leo Franco, Abdulkader Keita ve son olarak da Elano Blumer'i alarak, kadrosunu üç süper yabancıyla güçlendiren Galatasaray transferde durmak bilmiyor... Forvet bölgesi için de dünyaca ünlü bir ismi renklerine bağlamak isteyen Sarı-Kırmızılılar'ın, Real Madrid'in iki Hollandalı golcüsüyle ilgilendiği öğrenildi. Teknik direktör Frank Rijkaard'ın da çok istediği bu iki ismin Klaas Jan Huntelaar ve Ruud van Nistelrooy olduğu bildirildi.

Huntelaar zor ama...
Ancak Stuttgart'a imzası son anda gerçekleşmeyen Huntelaar'ın transferi bir hayli zor gözüküyor. 26 yaşındaki forvet, kulüp yönetiminin kendini gözden çıkarmasına rağmen takımdan ayrılmak istemiyor. Roma, Tottenham, Milan gibi devlerin talip olduğu Huntelaar'ın 20 milyon Euro'luk bonservis bedeli de bu transferi bir hayli güç kılıyor.

Nistelrooy daha cazip
Ruud Van Nistelrooy ise futbol kariyerinin sonlarına yaklaşmış olması nedeniyle Türkiye'ye transferi daha imkan dahilinde gözüküyor. 33 yaşındaki futbolcu geçirdiği ağır sakatlık nedeniyle geçen sezonun büyük bölümünde forma giyememişti. Tam anlamıyla sahalara dönüşü Eylül ayı başını bulacağı söylenen Nistelrooy'un Real ile 1 sezonluk sözleşmesi kalmış olması sebebiyle ve FIFA kuralları gereği, eğer oyuncu ikna edilirse 1 yıllık aldığı ücret kulübüne bonservis bedeli olarak ödenerek, transferi gerçekleştirilebilecek.

(Fanatik)

Yorumlarınızı bekliyoruz..
Mesaj04.08.2009, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fanatik veya Fotomaç Bunlara inanmam Very Happy Hergün biri geliyor 3 büyüklere Mr. Green

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj04.08.2009, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadex yazmış:
Fanatik veya Fotomaç Bunlara inanmam Very Happy Hergün biri geliyor 3 büyüklere Mr. Green

bence sen benim paylaşımlarıma inanmıyorsun..
Mesaj04.08.2009, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
uploadex yazmış:

bence sen benim paylaşımlarıma inanmıyorsun..

Ne alaka Question Kaynak Fanatik oldugu ıcın ben onlar hakkında yorum yaptı.Sana birşey demedim ki.Emeğine saygım var ama gazetelere inancım yok Mr. Green

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj04.08.2009, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray'ın şu anki kadrosuyla iki ayrı bomba gibi 11 çıkıyor.

Altın kadro şu:

Leo Franco
Hakan BAlta
Sabri
Servet Çetin
Gökhan Zan
Ayhan Akman
Arda Turan
Keita
Elano
Kewell(Savunmayı iyi tutmak için m. topal kewell la yer değiştirebilir)
M. Baros

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj04.08.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg yazmış:

Altın kadro şu:

Leo Franco
Hakan BAlta
Sabri
Servet Çetin
Gökhan Zan
Ayhan Akman
Arda Turan
Keita
Elano
M. Baros

bu kadroyla çıkarsak önümüzde engel yoktur..
Mesaj04.08.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
webeg yazmış:

Altın kadro şu:

Leo Franco
Hakan BAlta
Sabri
Servet Çetin
Gökhan Zan
Ayhan Akman
Arda Turan
Keita
Elano
M. Baros

kesinlikle. tutulmaz bir takım oluruz.kombine alcam
bu kadroyla çıkarsak önümüzde engel yoktur..

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj04.08.2009, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben maalesef

ankaraspor-galatasaray
ankaragücü-galatasaray
genclerbirliği-galatasaray gibi maçlarda galatasaray tarafında seyirci olabiliyorum.. Benim istanbul'da maç izleyecek kadar yaşımın olduğunu düşünmüyorum..
Önceki mesajları göster: