Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Fenerbahçe'yi Galatasaray Kurdu

Galip Kulaksızoğlu
Galip Kulaksızoğlu, Galatasaray Liseli ve aynı zamanda Galatasaraylı bir futbolcudur. Kulaksızoğlu aynı zamanda Fenerbahçe’nin kurucularındandır.

Nasıl mı?

Hem GS futbolcusu, hem de FB Başkanı
Galip Kulaksızoğlu, 1911 yılında Fenerbahçe’de başkanlık yaparken, bir yandan da Galatasaraylı olduğu için, Galatasaray’ın bazı önemli maçlarında oynar.

Türk futbolu yurt dışına ilk kez 1911 yılı Eylül ayında çıktı. Ve bir Türk takımı, Avrupa sahalarında ilk maçını 11 Eylül 1911 günü, Macaristan’in Kolojvar kentinde, bu kentin adını taşıyan Kolojvar takımıyla yaptı. Bu takım Galatasaraydı, kadrosu da şöyleydi: Ahmet Robenson, Neşet, İsmet, Cevat, Hasan, Bekir Sıtkı Bircan, Dalaklı Hüseyin, İdris, Celal (şehit), Galip Kulaksızoğlu, Emin Bülent Serdaroğlu

Yine bu maçta Galatasaray forması giyen Dalaklı Hüseyin’in, 1907’de, futbolun ne olduğunu çözmeye çalışan toy delikanlılardan oluşan fenerbahçe futbol takımının ilk antrenörü olduğunu da belirtelim... Bir başka Galatasaraylı yani.. Tesadüf mü sizce?

Buarada sadece Galip Kulaksızoğlu değil Hamit Hüsnü Kayacan da Galatasaray kökenlidir. Ali Sami Yen Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye geçenlerin isimlerini şöyle anar : "Fenerbahçe’yi takviye etmek ve bir rakip yaratmak için bizden ayrılan Hasan Fuat, Hamit Hüsnü, Hasan Kamil, Galip, İsmet, Hikmet gibi arkadaşlarımıza gücenmedik ve onları sevmeye devam ettik."

Evet Arkadaşlar Yorum İstiyorum Fakat Kötü Türde İstemiyorum Çünkü Bende Bir Forum Sitesinde Buldum.. Birde Biryerde Çok önceden Okumuştum.. Pek İnanmadım fakat ( BJK'LİLERDE BANA İÇİNDEN KÜFÜR ETCEKTİR FAKAT) Türkiye'nin İlk Kulübü Galatasaray 'dır diye bir haberdi ve haberin içeriğinde Türkiye'nin ilk kulubü Galatasaray'dır ve Besiktas Jimnastik Kulübü olarak kurulmuştur diye.. Olumsuz Yorumlar İstemiyorum Çünkü bende Forum Sitelerinde Aldım.. Onlarında haberi var.
Mesaj04.08.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sene tek birşey diyecem sen forum kullanmasını biliyon mu Question konuyu açmadan konu açılMAZ bu konu neredeyse yayınlanalı yılllar oldu Wink araştırmadan konu açma Wink
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj04.08.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne önemi var bak zaman içinde en zengin kulüp FENERBAHÇE olmus ona bak sen şimdiki parasıyla 3 galatasaray kurar Smile << Lütfen Yanlıs anlamayın ama orası öle şimdi.

bu arda webeg arkadaşımız forum imzası9na gs futbolcuları yazıp eşittir koymus Bjk ve fb oyuncularını yazmıs yani bir futbolcuları 5 futbolcuya benzer hesabı tabi tabi eminim öledir Razz
Mesaj04.08.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

jasonstatham yazmış:
ne önemi var bak zaman içinde en zengin kulüp FENERBAHÇE olmus ona bak sen şimdiki parasıyla 3 galatasaray kurar Smile << Lütfen Yanlıs anlamayın ama orası öle şimdi.

bu arda webeg arkadaşımız forum imzası9na gs futbolcuları yazıp eşittir koymus Bjk ve fb oyuncularını yazmıs yani bir futbolcuları 5 futbolcuya benzer hesabı tabi tabi eminim öledir Razz

Bildiğim Kadarıyla Türkiye'nin En Değerli Takımı Galatasaray...
Mesaj04.08.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Zengin Takım ( T.S.L ) De Fenerbahçe
Mesaj04.08.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
jasonstatham yazmış:

Bildiğim Kadarıyla Türkiye'nin En Değerli Takımı Galatasaray...
zenginlik para etmez bizdeki bu sevgi olmasa

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj04.08.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

En pahalı takım şu an Galatasaray bir Wink , İkincisi de bu tür tartışma yaratacak konuları ve mesajları neden hep senden duyuyoruz @fc-beypazarigucu ?

Mesaj04.08.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
En pahalı takım şu an Galatasaray bir Wink , İkincisi de bu tür tartışma yaratacak konuları ve mesajları neden hep senden duyuyoruz @fc-beypazarigucu ?

Nasıl Galatasaray Ya Razz
Mesaj04.08.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

İŞTE EN DEĞERLİ KULÜP SIRALAMASI

Galatasaray 121 milyon 650 bin Euro
Fenerbahçe 113 milyon 400 bin Euro
Beşiktaş 90 milyon 150 bin Euro
Trabzonspor 58 milyon 350 bin Euro
Sivasspor 40 milyon 50 bin Euro
Bursaspor 36 milyon Euro
Gençlerbirliği 34 milyon 550 bin Euro
Gaziantepspor 34 milyon 450 bin Euro
Ankaraspor 29 milyon Euro
İ.B.B. 28 milyon 250 bin Euro
Kayserispor 27 milyon 250 bin Euro
Denizlispor 22 milyon 800 bin Euro
Ankaragücü 22 milyon 100 bin Euro
Eskişehirspor 21 milyon 600 bin Euro
Sakaryaspor 19 milyon 700 bin Euro
Manisaspor 18 milyon 750 bin Euro
Kasımpaşaspor 15 milyon 100 bin Euro
Diyarbakırspor 13 milyon 150 bin Euro

Arda’ya yaklaşan yok

Sarı kırmızılı takımın 22 yaşındaki kaptanı Arda Turan da ligimizde değer açısından zirvede yer alıyor. 15 milyon Euro’luk değeriyle ilk sırada yer alan milli futbolcuyu, 12,5 milyon Euro ile takım arkadaşı Elano ve F.Bahçe’nin ‘Okçu’ lakaplı İspanyol golcüsü Daniel Güiza izliyor. F.Bahçe’nin kaptanı Alex de Souza 12 milyon Euro ile dördüncü, 9 milyon Euro ile G.Saray’ın milli stoperi Servet Çetin ise beşinci sırada yer buluyor.

İŞTE ZİRVEDEKİ 5 FUTBOLCU

1-Arda Turan G.Saray 15 milyon
2-Elano Blumer G.Saray 12.500.000
3-Daniel Güiza F.Bahçe 12.500.000
4-Alex F.Bahçe 12.000.000
5-Servet Çetin G.Saray 9.000.000

Wink

Mesaj04.08.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:

Bursaspor 36 milyon Euro

Arda’ya yaklaşan yok

Sarı kırmızılı takımın 22 yaşındaki kaptanı Arda Turan da ligimizde değer açısından zirvede yer alıyor. 15 milyon Euro’luk değeriyle ilk sırada yer alan milli futbolcuyu, 12,5 milyon Euro ile takım arkadaşı Elano ve F.Bahçe’nin ‘Okçu’ lakaplı İspanyol golcüsü Daniel Güiza izliyor. F.Bahçe’nin kaptanı Alex de Souza 12 milyon Euro ile dördüncü, 9 milyon Euro ile G.Saray’ın milli stoperi Servet Çetin ise beşinci sırada yer buluyor.

Wink

teşekkürler

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj04.08.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli olan paylaşmak desem çok basite kaçmış olurum Smile Rica Razz

Mesaj konusu:

@aktifbilisimdeneme

sevgili arkadas senin yazmış olduğun bu yorumu okudum ve biliyorum böyle birşey olduğunu fakat kilitlenmiş ve yanlış yere yazıldığından dolayı kilitlenmiş bir yazıya sen forum kullanmayı bilmiyormusun demeni anlamadım anlamakta istemiyorum.. çünkü sen tam okumamıssın ;

Alıntı:
Evet Arkadaşlar Yorum İstiyorum Fakat Kötü Türde İstemiyorum Çünkü Bende Bir Forum Sitesinde Buldum.. Birde Biryerde Çok önceden Okumuştum.. Pek İnanmadım fakat ( BJK'LİLERDE BANA İÇİNDEN KÜFÜR ETCEKTİR FAKAT) Türkiye'nin İlk Kulübü Galatasaray 'dır diye bir haberdi ve haberin içeriğinde Türkiye'nin ilk kulubü Galatasaray'dır ve Besiktas Jimnastik Kulübü olarak kurulmuştur diye.. Olumsuz Yorumlar İstemiyorum Çünkü bende Forum Sitelerinde Aldım.. Onlarında haberi var.
mümkün olduğunca benim yayınladığım şeylere yorum yazma sen..

@jasonstatham

Kardeşim en zengin kulüp fenerbahçe olabilir fakat 3 tane değil 1 tane bile galatasaray kuracak kadar parayın yetmez sizin.. haberler de yapılan şeyler detayına girilse her iki takımında paralar 3 kat 4 kat artar.. yinede siz bizim gibi bir kulüp daha açamazsınız.. çünkü sizde bizde olan sevgi yok.. Hem biz biliyoruz o paraların nerden geldiğini..
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:

Bursaspor 36 milyon Euro

Arda’ya yaklaşan yok

Wink

daha geçen sene gs para sıkıntısı yaşıyodu ne yaptıda 1. oldu öyle banka mı soydu ne yaptı ( :
Mesaj04.08.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daniel Güiza bu sene gol kralı olur kendi görüşüm sezon sonunda da teklif alırsa ardayı bile geçer Wink
Mesaj04.08.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@forza-kartal

teşekkür ediyorum.. verdiğin bilgide çok ufak bir yanlışlık var.. ama yine de teşekkürler yer değişmiyor.. fenerbahçe'nin yapmış olduğu 2 transferle bildiğiniz gibi çok az bir şekilde öne geçmişdi.. galatasaray elano'yu aldıktan sonra tekrar öne geçti.. Bilginize !
Önceki mesajları göster: