Forum'da ara:
Ara

Olsunmu Olmasınmı?
Olsun!!
  94%
[ 66 ]
olmasın!
  5%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 70

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2009, 05:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemap Özelliği GELSİN!!

Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi,
TR.GG'de Sitemap Oluşturmak İçin Bir Site Vardı.TR.GG'Ye Sitemap Oluşturmuyor Artık!! TR.GG'de Ekstralarda Sitemap Oluşturma Özelliği Olsun..
Mesaj04.08.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de gayet güzel olur ((:
Mesaj04.08.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çook Güzel Olur Wink
Mesaj04.08.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence mutlaka olması gereken bir özellik...

Mesaj04.08.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olur ama rss gelse daha iyi olur bence çünkü googleda rss akışını harita olarakta kullanabiliyoruz ayrıca ziyaretcilerde abone olarak sitenize yeni eklenen içerikten istifade edebilir Wink böylece sitemize sayfa ekleriz harita güncelle ,program ara , vs sıkıntısı olmaz ayrınca bende 2000 sayfa var harita yapması apayrı bir sıkıntı 100 er 100er ayırmakta uğraştırır Neutral
Mesaj04.08.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Bu özellik olursa iyi olur Wink
Mesaj04.08.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiki güzeL 0lur..

Mesaj08.08.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

ama baska yoldan yapablrsnz ilaki ekstralardn olsun demeseniz tabiki
Mesaj09.08.2009, 04:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Emin olun Gelse iyi olur ancak şunuda bilin, Herşeyi hazır kullanmayın yoksa üretim sıfıra iner! Yani herşeyi bedava-sitemden bekliyorsunuz oldu olacak içeriklerinizde eklesin diyeceğim aklıma geldi,! Zaten Çoğu kişi foruda paylaşılanalrı sitesine ekliyor. Yani Sitemap olayıda aynı şekilde gelse elbette iyi olur ancak isteyenler hertürlü şekile uğraşıp yapar. [programlar vs].

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj11.08.2009, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden Hazır KullanmayaLım Kİ Sonuçta Bizim Diger program vs yapmamızla Fazla zamanımızı Alıyor Neden Hazır oLmasın Bizim Amacımız Sitemizdeki Konularımızın Her gecen Gün Daha Çok okunması veya Kullanılması sitemapla vs ile ugrasarak zaman geçirmemiz degil... Exclamation
Mesaj15.09.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemap

Ben forumda birçok konu okudum ve gayet güzel istekler var bu da onlardan birisi ve ben de destekliyorum ancak bu isteklerin hiçbirinin gerçekleşmediğini görüyorum ve acaba burada sadece kendi kendimize hayal mi kuruyoruz diyorum. Kısacası umarım bunlar sadece düşüncede kalmaz. Wink

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj27.09.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemap Özelliği GELSİN!!

portalive yazmış:
Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi,
TR.GG'de Sitemap Oluşturmak İçin Bir Site Vardı.TR.GG'Ye Sitemap Oluşturmuyor Artık!! TR.GG'de Ekstralarda Sitemap Oluşturma Özelliği Olsun..

perfect Very Happy

Mesaj27.09.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olur valla
Mesaj07.10.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar google artık indexlerinde sitemap önem vermiyor TR.GG sitelerinin tüm sayfaları ANASAYFA ya bağlı olduğu için sadece anasayfanızı indexliyor ama illede olsun diyorsanız sitemap diye ibr sayfa aç google sitemapini yapıştır öylede oluyor google artık meta tag larla ilgileniyor ben google üyesi olduğum için bana bu bilgiler geliyor kafamdan sallamıyorum iyi günler

Mesaj16.10.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olsuuunnnnn..... Uraş uğraş nereye kadar....
Önceki mesajları göster: