Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: logo sorunu

merhaba arkadaşlar ben siteme logo koymak istiyorum nasıl koyucam tasarımım template
Mesaj04.08.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

nolur yardım edınn
Mesaj04.08.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bılmediğin konu hakkında nıye sıte açıyosun webmaster sitesi açmışsın tasarımım template dıyosun Mr. Green tasarımın ingilizcesi template zaten tasarımım css diceksin bu bır ayrıca sitende css tasarımlar dıye kategori açmışın altında ice blue tasarım,red... var ayıp ya eğer webmaster sitesi açcaksan hiç yoktan bunları bilmen lazım harfleri bilmeden okuyamazsın css öğrenmeden webmaster olamazsın
Mesaj04.08.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani kardes ben yeni başlamış bir kişyim nerden bilebilirim sen bana yardm etmiyosunnn rencide etmeye çalışıyosunn yazık yaww sizin gibilere Mad
Mesaj04.08.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bı onceki konuda yardım ettım ama tasarımının altını ustunu bolen benım amacım rencıde etmek değil yanı webmaster sitesi açmışsın onu dıyorum webmaster bılgın yoksa nıye actın muzık sıtesı aç su sıtesı bu sıtesı bı dunya konu var anladınmı benı yanlıs anlamıssın yerı geldığınde yardım edıyorum tasarımında olduğu gıbı anladınmı
Mesaj04.08.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardes ben logoyu koyuyorumm yatay menü genişliyoo bi bak istersen onu cözemedimm
Mesaj04.08.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin eski logosu yerine kendi logonu koycaksın sıtenın eskıden logosu yoktuysa tasarımın en üstüne

Kod:
<h1 id="logo-text">buraya istediğin bişi yaz</h1>

bunu ekle tabı baslık yazısını da yaz free tasarım olduğu için logo ayarlıabilceğini sanmıyorum kodlarıda görmediğim için bişi diyemiyorum ama bunu yap derdine derman olur

bide tasarımın en üstüne yaptın arkaplanı beyaz olursa az önceki logoyu kaldırdığın yere koy
Önceki mesajları göster: