Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu: [ Sorun ] Dün Ziyaretci Sayısı Düştü...

Sevgili yöneticiler toplam ziyaretci sayısı tekil 9956 idi.Dün yarıya düştü herkes sonra düzeldi ama yaklaşık 125 kadar ziyaretci silinmiş...

Bir cevap verirseniz.Ardından pr düştü...

Çünkü googlein tam site ziyaret zamanı ama ondan bir gün önce benım ziyaretci sayım düştü.Ve bunun ardından pr düştü!
Mesaj01.08.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu: çok tuhaf

zaten çok ziyaretcimiz yok onlarda gidiyor
Mesaj03.08.2009, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden daha bir yeöntici bile cevap vermedi...
Mesaj03.08.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen bnmde düştü pr de gitti
Mesaj04.08.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Suportta da mesaj attım ama hiç cevap yok..
Mesaj05.08.2009, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayacınızdaki ziyaretçi sayınız pr'ınızı etkilemez sayacın yanlış sayması o ziyaretçinin sitenize girmediğini mi gödsteriyor?Başka bir sayaç koyduğunuzda o da fazla sayarsa pr'ınız artacak mı yani Razz
Sayaçlarda problem olabiliyor bunlar geçici problemler.Bazen de çok fazla ziyaretçi sayabiliyor örneğin ama bunlar olası problemler tr.gg dışı bir sayaç hizmeti kullansanız dahi kesin sonuçlar ve sorunsuz erişim zor bulursunuz.

Bence support'un şu an daha öncelikli sorunlarla uğraşması lazım örneğin ücretli hizmetler gibi. de.tl hesabıma baktım.Onlar ücretli ekstralarda o kadar ilerlemişler ki artık hesaplı premier paketler var.. Rolling Eyes

Neyse yani sonuç olarak sayaçtaki problemler pr'ınızı etkilemez... Wink
Mesaj05.08.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede ziyaretci birden düştü hatta google da 1.ci sırada içeriklerim şu an nerdeyse çıkmıyor Shocked
Mesaj05.08.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Sayacınızdaki ziyaretçi sayınız pr'ınızı etkilemez sayacın yanlış sayması o ziyaretçinin sitenize girmediğini mi gödsteriyor?Başka bir sayaç koyduğunuzda o da fazla sayarsa pr'ınız artacak mı yani Razz
Sayaçlarda problem olabiliyor bunlar geçici problemler.Bazen de çok fazla ziyaretçi sayabiliyor örneğin ama bunlar olası problemler tr.gg dışı bir sayaç hizmeti kullansanız dahi kesin sonuçlar ve sorunsuz erişim zor bulursunuz.

Bence support'un şu an daha öncelikli sorunlarla uğraşması lazım örneğin ücretli hizmetler gibi. de.tl hesabıma baktım.Onlar ücretli ekstralarda o kadar ilerlemişler ki artık hesaplı premier paketler var.. Rolling Eyes

o zaman tesadüf mü bu 3 kişininde sayacı düşüyor ve prsi duşuyor :S

Mesaj05.08.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır dediğimi anlamadınız herhalde.31.Temmuz gecesi herkesin toplam ziyaretci ve klik sayıları Bs nin verdiği sayaçta da yarı yarıya ddüştü.Sonra geri yükseldi ama eksikti.Yani normal 1000 olan şey 700-800 olmuştu o misal.O günde sanırsam pr güncellemesi vardı.
Mesaj05.08.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama benımde mesela hac video yazınca 1 yada 3 sırada çıkıyordu şu an çıkmıyor bir çok sayfa m böyle oldu Rolling Eyes
Mesaj05.08.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Sayaçla ilişkilendirmek çok mantıksız.Şunu söyleyeyim sayaç bir ekstra sitenin sistemsel açıdan bir etkeni değil.Tesadüf mü? diyen olmuş hayır değildir.Fakat sayaçla alakası olmadığı kesin.Şunu söyleyeyim genel olarak tr.gg sitelerini pr olarak düşüren bir şey olmuş olabilir ama bu emin olun sayaç olamaz.Daha önce de söyledim bir aralar çok fazla sayaç problemi oluyordu.Ama sayaçlar deli derecede ziyaretçi gösteriyorlardı bazen de bozuluyorlardı ama ben bu pr konusunda problem yaşayanı hiç görmedim. Wink
Mesaj05.08.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Sayaçla ilişkilendirmek çok mantıksız.Şunu söyleyeyim sayaç bir ekstra sitenin sistemsel açıdan bir etkeni değil.Tesadüf mü? diyen olmuş hayır değildir.Fakat sayaçla alakası olmadığı kesin.Şunu söyleyeyim genel olarak tr.gg sitelerini pr olarak düşüren bir şey olmuş olabilir ama bu emin olun sayaç olamaz.Daha önce de söyledim bir aralar çok fazla sayaç problemi oluyordu.Ama sayaçlar deli derecede ziyaretçi gösteriyorlardı bazen de bozuluyorlardı ama ben bu pr konusunda problem yaşayanı hiç görmedim. Wink

hyperendin pr1si birdi birden ziyaretçi sayıları düştü ve 0 oLdu bence çok alakası var Smile
Mesaj05.08.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:

hyperendin pr1si birdi birden ziyaretçi sayıları düştü ve 0 oLdu bence çok alakası var Smile

supportada bildirdim ama cevap gelmedi.
Mesaj06.08.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tekfurdağ
Ne yani sitelerin pr'ı düşemez diye bir şart falan mı var? Neutral
PR1 'i google çabuk verir ama çabucak da eğer ilerleme görmezse alabilir.Yani hyprend'in pr'ının düşmesi ya da islamanahtarı'nın arama sonucundaki sırasının düşmesi sitesine bağlı bir olay.O zaman birçok alakasız şeyi birbiriyle ilişkilendirebiliriz.Yapmayın ya istediğiniz yere mail atın ne alakası var!
Bir resim size (sig.png'den bahsediyorum) senin ziyaretçin şimdiye kadar bu kadardı ama şimdi bu kadar oldu yanlışlıkla dedi diye ben niye pr kaybedeyim.Ya google'ın işi gücü yok sitenin istatistiklerini bedava-sitem'in sayacından takip edecek Razz
Madem böyle bir durum var Bedava-sitem sayaçlarımızla oynasın hepsinin ziyaretçi sayısını 1 milyon yapsın biz de rahat rahat pr yapalım... Mr. Green
Mesaj06.08.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tekfurdağ
Ne yani sitelerin pr'ı düşemez diye bir şart falan mı var? Neutral
PR1 'i google çabuk verir ama çabucak da eğer ilerleme görmezse alabilir.Yani hyprend'in pr'ının düşmesi ya da islamanahtarı'nın arama sonucundaki sırasının düşmesi sitesine bağlı bir olay.O zaman birçok alakasız şeyi birbiriyle ilişkilendirebiliriz.Yapmayın ya istediğiniz yere mail atın ne alakası var!
Bir resim size (sig.png'den bahsediyorum) senin ziyaretçin şimdiye kadar bu kadardı ama şimdi bu kadar oldu yanlışlıkla dedi diye ben niye pr kaybedeyim.Ya google'ın işi gücü yok sitenin istatistiklerini bedava-sitem'in sayacından takip edecek Razz
Madem böyle bir durum var Bedava-sitem sayaçlarımızla oynasın hepsinin ziyaretçi sayısını 1 milyon yapsın biz de rahat rahat pr yapalım... Mr. Green

Yaklaşık 7 aydır pr 1 di xS