Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Beşiktaş(K)'a Taze Kan

Beşiktaş, uzun vadeli bir transfer hareketine imza atarak, Bozüyükspor'dan 19 yaşındaki Onur Bayramoğlu'nu transfer etti. Siyah-beyazlı kulüp, genç oyuncu Onur Bayramoğlu ile 5 yıllık sözleşme imzalarken, bu oyuncunun transferini de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi.

Kulübün, İMKB'ye gönderdiği yazıda, ''Bozüyükspor Kulübü futbolcularından Onur Bayramoğlu'nun transferi konusunda kendisi ve kulübü ile anlaşmaya varılarak, futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Futbolcunun kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak 300 bin TL, futbolcuya ise 2009-2010 sezonu için 250 bin TL garanti para ve 10 bin TL maç başı; 2010-2011 sezonu için 300 bin TL garanti para ve 15 bin TL maç başı; 2011-2012 sezonu için 350 bin TL garanti para ve 20 bin TL maç başı; 2012-2013 sezonu için 400 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı; 2013-2014 sezonu için 450 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti ödenecektir'' denildi.

İyi hayırlı olsun bakalım...
Mesaj05.08.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşallah

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj05.08.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumsuz

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj05.08.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle YORUMSUZ

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj05.08.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg yazmış:
Kesinlikle YORUMSUZ

anlamadım ?
Mesaj05.08.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
webeg yazmış:
Kesinlikle YORUMSUZ

anlamadım ?

senle ilgili değil. Wink Beşiktaşın politikasıyla ilgili Wink

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj05.08.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumsuz diyenler yakında görürler Wink .

İsmail - Rıdvan - Onur ileriye yönelik süper bi yatırım yaptık.

Hayırlı olsun.

Mesaj05.08.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:

Hayırlı olsun.

yine laf atıyorsun bi dur ya.bi başlıktan diğerine hep laf atmak için geliyorsun.
bizle derdin ne anlamadım.

Burada senle ilgili brşey mi dedik.?

Mesaj05.08.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg yazmış:
forza-kartal yazmış:

Hayırlı olsun.

yine laf atıyorsun bi dur ya.bi başlıktan diğerine hep laf atmak için geliyorsun.
bizle derdin ne anlamadım.

Burada senle ilgili brşey mi dedik.?

Laf mı ? Shocked Arkadaş afedersin ama sen kör müsün burada laf mı var ?

Benim dediğim yorumsuz diyip beğenmeyenler yakında naısl bi futbolcu olduğunu görürler ?

Senin içgüdeleirnde veya gözlerinde problem mi var? Exclamation Question

Mesaj05.08.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumsuz diyen iki galatasaraylı arkadaş mehmet güven i bi kaç sene önce dardanelden siz almadınız mı , barış özbek i alman ikinci lig takımı Rot Weiss Essen siz almadınız mı şimdide bjk nin transfer politasına laf ediyorsunuz önce kendi takımınızı yorumlayın Wink
Mesaj05.08.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forza-kartal.. benim açtığım konularda hep laf atıyorsun.. ondan sonrada niye böyle tartışmalara yol açacak konular açtın diyorsun.. sen ne diyon anlayamıyorum..
Mesaj05.08.2009, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAW ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINIZA BİZİM YORUMSUZ DEYİŞLERİMİZLE İLGİLİ YAZMAYIN.SİNİR ETTİNİZ AMA?

HA BU ARADA FORZA-KARTAL BU SÖZ TAM SANA GÖRE

DİNİME KÜFREDEN BARİ MÜLÜMAN OLSA Wink

Mesaj05.08.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla neyi tartışma yaratacak cevap anlamadım Wink Ama Bende biz söz söylerdim böyle güzel bi atasözü ama senin kadar basit biri değilim daha fazla ortam gerilmesi diye uzatmayacam konuya devam.

Mesaj05.08.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Valla neyi tartışma yaratacak cevap anlamadım Wink Ama Bende biz söz söylerdim böyle güzel bi atasözü ama senin kadar basit biri değilim daha fazla ortam gerilmesi diye uzatmayacam konuya devam.

Uzatmazsan iyi edersin Wink

Mesaj05.08.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
yorumsuz diyen iki galatasaraylı arkadaş mehmet güven i bi kaç sene önce dardanelden siz almadınız mı , barış özbek i alman ikinci lig takımı Rot Weiss Essen siz almadınız mı şimdide bjk nin transfer politasına laf ediyorsunuz önce kendi takımınızı yorumlayın Wink
admlar oynayamıyomu onlarda oynasın cok iyi olur türkiye acısından

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Önceki mesajları göster: