Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: 7 Numara Dizisi Severler :)

Arkadaşlar bildiğiniz üzere yılların dizisi 7 numara her geçen gün izleyici kitlesini arttırıyor.Yaptığıma raştırmalarda dizinini yıllar önce bitmesine rağmen hala güncel yotumlar ve web siteleri açılıyor.Özellikle de trt 1 de yayımlanması ile daha da çok izleyiciye sahip çok içten bir dizi dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? hala Trt 1 de yayınlanıyor çünkü umarım ki beğenenler ve sevenler vardı.Sevdiğim içni ve zmanında izlemesemde şimdi izlediğim ve gerçekten hahkiatli bir dizi olduğu için bu konuyu açtım varsa yorumlar alalım
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj07.08.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba yok neyse canınız saolsun Crying or Very sad Very Happy
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj07.08.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisimdeneme yazmış:

Ben bir zamanlar cok izlerdim.Film güzeldi ama çekim kalitesini ve ses düzeyi pek iyi değildi.. Razz Yani izlerken aşıırı zevk vermiyordu..Bence bu kadar güzel bir dizi atıyorum fox , atv gibi kaliteli kanallarda yayınlanırsa izleyicisi kat kat artar..
Bu benım gorusumdur..Teşekkürler abi.. Wink

Mesaj07.08.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
aktifbilisimdeneme yazmış:

Ben bir zamanlar cok izlerdim.Film güzeldi ama çekim kalitesini ve ses düzeyi pek iyi değildi.. Razz Yani izlerken aşıırı zevk vermiyordu..Bence bu kadar güzel bir dizi atıyorum fox , atv gibi kaliteli kanallarda yayınlanırsa izleyicisi kat kat artar..
Bu benım gorusumdur..Teşekkürler abi.. Wink

ya sesini yemişim olaylar anlatılıyor çok komiköoyunlar ahlaklı süper yapım kodemi dizisi senaristler aynı zmanda oyuncularıydı.bence trt nin en güzel yapımlarından dı atv nin dilzeri halt etmiş Mr. Green Mr. Green
Mesaj07.08.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

her zaman izlerim yine olsa yine izlerim...

yeni bölümler gelsin derim.Very Happy
Mesaj07.08.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
her zaman izlerim yine olsa yine izlerim...

yeni bölümler gelsin derim.Very Happy

Aynen Zamanında Çok İzledim Denk Geldikçede İzlemeye Devam Ediyorum Razz
Mesaj07.08.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu diziyle beraber unutamadığım yine Trtde neredeyse aynı yıllarda
yayınlanmış bir dizi daha var '' Ayrılsak da beraberiz ''
Feriddun bitir , Teoman Acaroğlu ( sanırım buydu ) , Digital Binali , Kapıcı İdris
unutulmaz karakterlerdi Razz
Mesaj07.08.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Bu diziyle beraber unutamadığım yine Trtde neredeyse aynı yıllarda
yayınlanmış bir dizi daha var '' Ayrılsak da beraberiz ''
Feriddun bitir , Teoman Acaroğlu ( sanırım buydu ) , Digital Binali , Kapıcı İdris
unutulmaz karakterlerdi Razz

Evet Bende Çok İzledim. Razz
Feriduna Yer Elması Diyorlardı Laughing

Mesaj07.08.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Çok İzlerdim. Bence Güzel Bir Filmdi. Oyuncularıda harikulede iyi Oyunculardı.
Mesaj07.08.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke bu tür tutan hele de birçok insanda hala güzel esintiler bırakan dizilerin yeniden yapılması lazım.Örneğin çocuklar duymasın yeniden yeni bölümleriyle ekranlara dönecek.Çekimleri en son yapılıyordu sanırım bu yayın döneminde tekrar izleyiciyle buluşur.Keşke ayrılsakta beraveriz,çiçek taksi,koçum benim,7 numara gibi hayatımıza tat katan o masum TRT dizileri yeniden başlasa KEŞKE ....
Önceki mesajları göster: