Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Burhan abi senin için GAY diyorlar?

Avrupa Yakası'nın 'Burhan Altıntop'u Engin Günaydın, hakkında bilinmeyenleri Sabah'a anlattı.

İlişki istemiyorum!
- Aşk hayatınızın neresinde ne kadar uzak ya da yakın size?
- Aşk... Herkes bu konuyu çok sever.

- Genelde 'bunu konuşmayalım' derler!
- Söyleyen kişinin mutsuzluğuyla ya da âşık olmasıyla alakalıdır bu, eminim. Aşk olsun isterdim hayatımda ama güzel bir tatil o. Büyük, güzel, parlak bir tatil. O tatili yaşamak istiyorum, benim de hakkım var diye düşünüyorum.

- Ama korkuyor musunuz o tatile çıkmaktan, bir ilişkiye girmekten?
- Aşk bir ilişki değil ama! Tatil bitince geri dönülüyor ya, ilişkide öyle bir durum olmuyor genelde. 'Hop nereye gidiyorsun, beraber geldik' durumu yaşanıyor. İlişki daha bağlayıcı yani. Ben ilişki falan istemiyorum.

- Geçen yıl yaptığımız röportajda Binnur Kaya, "İlişki yaşadığımda mutsuz oluyorum, mutsuz olmak istemediğim için de ilişki istemiyorum," demişti. Sizin durum da benzer mi?
- Evet, çok doğru söylemiş bence. Geriliyorum ben, rahat edemiyorum, arkadaşlarımla buluşamıyorum, onlarla bir yere gidemiyorum.

- Özgür olamıyorsunuz yani...
- Özgür bıraktığını söyleyen kızlar da oldu hayatımda ama hiç özgür hissetmedim kendimi!

- Aşk acısı, evliliğin eşiğinden dönmek, birini düşünüp düşünüp kendini yemek, böyle şeyler yaşamadınız mı hiç?
- Evlenmeyi hiç düşünmedim, çünkü ekonomik olarak da kendimi çok güvende hissetmedim. Çocuk, ona bakmak, onun hayatıyla ilgilenmek falan beni korkutan şeyler. Etrafımda çok çocuk var zaten, yeğenler çok bizde. Bir de ben ortalığı karıştırmak istemiyorum (gülüyor).

- Siz sorumluluktan mı kaçıyorsunuz?
- Evet, özel hayatımda free takılmak istiyorum.

- Bencillik var mı biraz sizde?
- İş hayatımda hiç yoktur ama özel hayatımda evet, çok bencilim. Yalnızlığa alıştıkça bencilleşiyorsun.

- Gay olduğunuz söylentileri peki?
- Buna cevap vermek istemem. Çünkü bu konuyla ilgili konuştukça kendimi gay hissediyorum. (gülüyor) Kendini savunup, sonra bir an 'Ulan gay miyim, niye savunuyorum kendimi böyle' oluyorsun. Onun için girmeyelim bu konuya.

ENGİN GÜNAYDIN'LA KISA KISA...
- Siz kime gülersiniz?
- Ben hayatımda en çok Seinfeld'in Kramer'ına güldüm. Saçma durumlara düşen, saçmalayan insanlara, doğru dürüst cümle kuramayanlara çok gülerim.

- Gece yaşamayı mı seversiniz, evde olmayı mı?
- Geceyi çok severim, yüksek sesle müzik dinlemeyi...

- Hangi bara takılırsınız?
- Hayal, Mojo. Diğer barlarda canlı müzik yok.

- Her tür müzik mi, rock mı?
- Bütün müzikleri canlıysa eğer dinlerim. Ama daha çok rock.

- İyi bir sesiniz var mı, siz de söyler misiniz?
- Hayır, sıfır!

- Nerelerde yemeyi seviyorsunuz İstanbul'da?
- İstanbul yemek konusunda rezalet. Yememeye çalışıyorum canım istemiyor, lezzetli değil çünkü. Daha çok çorba falan içiyorum, yemek aramıyorum.

- Sinema tutkunu musunuz, her filme gider misiniz?
- Hayır, hiçbir film bilmiyorum. Takva'da oynamıştım, bir sene sonra izleyebildim. Senaristini aradım, "Çok güzel filmmiş bu," dedim. Salak gibi bir sene sonra! (gülüyor)

- O zaman bir kitap kurdusunuz siz?
- Kitabı konservatuarda okudum en son, Suç ve Ceza. Günlük gazeteleri okurum.

- İstanbul'da nerede yaşamayı seviyorsunuz?
- Cihangir'i seviyorum, en çok orada rahat ediyorum.

- Boş zamanlarınızda ne yapıyorsunuz?
- Arkadaşlarımla play station, muhabbet, sonra shot'lar, shot'lar, sonra dışarı!

- Oyuncu olmasaydınız ne olurdunuz?
- Müzisyen olmak isterdim.

- 'Uykusuz'da yazıyordunuz, neden bıraktınız?
- 'Kötü yazıyor, anlamıyoruz' falan gibi çok ağır eleştiriler aldım. Hemen bıraktım.

İYİ PARA KAZANDIM AMA EMLAK KRALI DEĞİLİM
-Şöhret olunca iyi para da kazandınız mı?
- Kasabalı bir çocuğa göre evet, çok iyi para kazandım.

- Peki, emlak kralı olduğunuz haberi, şehir efsanesi mi?
- Doğru değil. Ben aileme ev alıyorum genelde. Kalabalık bir ailenin çocuğuyum, kalabalık yaşamayı da seviyorum. Geniş bir ev olsun, kalabalık kalabalık yaşayalım istiyorum.

TOPLU ALIŞVERİŞ YAPARIM
- Çok alışveriş yapar mısınız?
- Sürekli yeni şeyler giymesini seven birisi değilim, eski kıyafetlerimi severim. Alışverişi de toplu yaparım. Mesela altı yılda bir toplu kot alırım!

ALKOLİK OLSAN İŞİNİ YAPAMAZSIN Kİ..
- Kendinizi zirvede görüyor musunuz?
- Böyle şeylerden pek haberim yok! Yani bu laflar, sosyal hayatın söylediği laflar, başkalarının söylediği şeyler, biz çok farkında değiliz bunların. En azından ben değilim. Biz de herkes gibi yaptığımız işin peşine düşüyoruz sadece. Benim için hepsi budur.

- Sonuçta şöhretli bir oyuncusunuz artık. Şöhret birçok bedel demek aynı zamanda. Siz de bu bedeli ödediniz herkesin yaşadığı, yaptığı şeyleri siz yapınca göze battı. Alkollü görüntülendiğinizde bir duvar örmeye çalıştınız mı ya da üzülüp küstünüz mü hiç?
- Korktum daha çok! Sanki başka bir ülkeden gelmişim de kovalanıyormuşum, 'defol git' diyorlarmış gibi hissettim. Yaptığım hiçbir şey normal karşılanmıyor çünkü. Ben 15 senedir dışarı çıkarım, müzik dinlemeyi çok severim, içki içmesini de severim, çünkü başka türlü rahatlayamam. Hâlâ 15 yıl önce gittiğim yerlere gidiyorum, eskiden kamera falan olmazdı oralarda, sonradan gelmeye başladılar. E sonuçta kendimi suçlu hissetmeye başladım, 'ben bir suç mu işliyorum' diye düşünür oldum. Yapacak bir şey yok, yakalanmamayı öğrenmeye başlıyorsun zamanla. Onlar gelmişse, arka taraflardan filan gidiyorum. Şimdi yakalayamıyorlar (gülüyor).

- Alkolik olmanıza kadar gelip dayandı haberler...
- Alkolik olsan iş yapamazsın, işine gücüne gidemezsin. Üç gün çok ağır setimiz vardı, üç gün de vücut yorgunluğu sürüyordu. Ben o yoğunlukta alkolik olarak ayakta kalamazdım zaten.

kaynak: sabah gazetesi
Mesaj09.08.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Başlık çok dikkatimi çekti. Mr. Green

Paylaşımın için sağoL! Twisted Evil
Mesaj09.08.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

constantine1993 yazmış:
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Başlık çok dikkatimi çekti. Mr. Green

Paylaşımın için sağoL! Twisted Evil