Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Koparan İtiraflar xD

Bir taşla iki kuş

Yeni doğmuş oğluma ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazgeçirmek için o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz

Mart kedileri

Balkondan gelen yüksek sesli kedileri kastederek "Şu kediler kadar olamadık!" diyorum. Karımdan gelen cevap: "Hiç mi başı ağrımaz bunların?"

Rüşvet

Koyun yetiştiriciliği için kredi vereceğim müşteriye "Kaç koyunun var?" diye sorduğumda "Kontrole geldiğinizde size keseceğim hariç 299." cevabını vermesi şahsın kredibilitesini bir anda arttırdı. Rüşveti seviyor muyum ne?!

Tövbe ya

Babamı namaz kılmış dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

Gizli kamera

Bazı mağazaların soyunma kabinlerinde kamera olabileceğini öğrendiğimden beri daha bir seksi soyunup giyinir oldum o kabinlerde. Ee kısmetin nereden geleceği belli olmaz.

Tıbbi atık

Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp "Yük asansörü öbür tarafta burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli öpülesice kişilik ise tıbbi atıktır.

Bıktım

Hocanın odasına flash bellekte ödev teslim etmeye gidilir. Bellek hocaya verilir ve hoca sorar "Hangi dosyanın içinde?" Offf dosyanın adını değiştirmeyi nasıl unuturum ya! "Bıktım dosyasının içinde hocam..." Kalır mıyım geçer miyim?

Rusça

Rusça kursuna gittiğimi duyan anneannemin evlere şenlik yorumu: "Bu (erkek kardeşimi göstererek) gitse anlarım da sen nataşa olmak için mi gidiyorsun?"

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj10.08.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Babamı namaz kılmış dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

bu hoşuma gitti Mr. Green
Mesaj10.08.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar için tşkler Wink

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj10.08.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkurler.. Wink

Taklitlerden Sakınınız.. Zaten taklitlerde 'Asıllarını' Yaşatırmış Very Happy
Mesaj10.08.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddaa-zamani yazmış:
Tesekkurler.. Wink

rica ederim Wink

Mesaj10.08.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

TeşekkürLer Wink
Mesaj10.08.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

TeşekkürLer Wink
Mesaj10.08.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar için teşekkürler Wink

Mesaj10.08.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bir taşla iki kuş

Yeni doğmuş oğluma ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazgeçirmek için o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz
Mr. Green

teşşekürler
Mesaj10.08.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Tövbe ya

Gizli kamera

Bazı mağazaların soyunma kabinlerinde kamera olabileceğini öğrendiğimden beri daha bir seksi soyunup giyinir oldum o kabinlerde. Ee kısmetin nereden geleceği belli olmaz.

Kanka gerçekten dediğin kadar varmış. Mr. Green

Paylaştığın için sağoL. Wink

Mesaj10.08.2009, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim arkadaşlar

kanka bu arada imzanı artık düzenle bence. nasıl olsa sewalcee'ye grup açtık Wink

Mesaj10.08.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
Alıntı:

Evet Bu Güzel Razz
Mesaj10.08.2009, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu: sss

tekfurdag yazmış:
Alıntı:

valla en iyisi zaten Mr. Green Mr. Green Mr. Green
bende begendim Very Happy
Mesaj10.08.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol Kankey: Very Happy
Mesaj10.08.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar için tşkler Wink

Önceki mesajları göster: