Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorunu Olanlar Buraya Yazsın

Arkadaşlar Sitesinde Sorunu Olanlar Buraya Yazsınlar Bekliyorum

Mesaj11.08.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şey bana tasarımı verdiniz zaten çok teşekkür ederim birde site ortalama kodunu bir türlü bulamıyorum yardım edermisiniz
Mesaj11.08.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

cuma-forumluyoruz yazmış:
Şey bana tasarımı verdiniz zaten çok teşekkür ederim birde site ortalama kodunu bir türlü bulamıyorum yardım edermisiniz

Alıntı:
<style type="text/css">
<!--
html, body {
text-align: center;
}
-->
</style>

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi Yardım Ederim Kodunuz Aşağıda Sorularınızı Bekliyorum

Kod:
<style type="text/css">
<!--
html, body {
text-align: center;
}
-->
</style>

Mesaj11.08.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

banada sayaç vs. gibi ekstraların yazı boyutunu küçültme kodu lazım yardım lütfen

Mesaj11.08.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun Kodunuz

Kod:
<font color="#ffffff"><font face="Comic Sans MS" size=2>

Mesaj11.08.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım arıyorum (siteside olur) kodlar
Mesaj11.08.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben css tasarım kullanamıyorum yani düzenleyemiyorum nasıl ekleyeceğim link
Mesaj11.08.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

<li><a href="#" _fcksavedurl="#">Sidebar item</a></li> tasarımın üzerindeki bölümünde bu yazar sidebar item yazan yere başlığı a href="#" yazan yere # yerine urlyi yaz

Mesaj11.08.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolun Yeni Bir Site Açtım Orda Yaptım Orayı Düzenleyeceğim Çok Saolun Teşşekkür Ederim
Mesaj konusu:

tasarım kodu sitesi?
Mesaj konusu:

Saolun Teşşekkür Ederim

Mesaj11.08.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitem-senin yazmış:
ben css tasarım kullanamıyorum yani düzenleyemiyorum nasıl ekleyeceğim link

ua1905ua yazmış:
Arrow simdi sana bir örnek anlatacam genis bir anlatim olacak Wink

örnek siteni yeni actin css tasarimini sectin menu butonu yok resim yok hic birsey yok diyelim...!!

menu eklemek istedin ilk ne yaparsin butonu hazirlarsin bir buton hazirladik

Arrow sitene giris
Arrow sayfalarimi degistir
Arrow yeni sayfa ekle
Arrow sayfanin ismin deneme yazdik
Arrow kaydet butonuna tikladik

simdi birtane buton hazirliyacaktik butonun ismini deneme yaptik
Arrow hazirlamis oldugun deneme butonuna köprü ekledik AMA..!!
Arrow köprüyü söyle ekliyeceksin

örnek www.bedava-sitem.com/deneme.htm aynen boyle yaziyorsun ve köprüyü ekliyorsun tabi bedava-sitem.com/ yerine sen kendi sitenin adresini yaziyorsun Wink

Arrow köprüyü ekledikten sonra linkin calismasi icin tasarimin üstüne yapistiriyorsun ve kaydet diyorsun.....!!!!!!!!!!!!!!! ve linklerin tikir tikir calismaya basliyor Smile

Arrow bu uygulamayi hem buton menu olarak yapabilirsin hem yazi linki olarak yapabilirsin
Arrow yazi olarak yeni sayfa eklemek istiyorsan tasarim ayarlarina filan girmen gerekmiyor menu buton eklemeyi anlatmisdim yukarida.!
Arrow yazi linki icin yeni sayfa eklersin sayfa isimini deneme yazarsin kaydet dersin sayfalarimi degistirden anasayfa girersin yazi olarak deneme yazarsin köprü eklersin koprü eklemeyi yukari da anlatmisdim ayni sekilde yapiyorsun ve kaydet butonuna tikliyorsun

nott..!!! bazilari css de linklerin calismadigini söyliyen arkadaslara ara sira rasliyorum aslinda bunun büyük ihtimal bir nedeni vardir..!! ne midir anlatiyorum Wink

Arrow bir link eklemek istedik (köprü ekleme) ve ua1905ua.tr.gg/anasayfa.htm olarak ekledik ve sonuca gelince linkin calismadigini gördük neden calismadigini anliyamadik veya bilemedik´mi
Arrow bu konuda dikatli olmaliyiz ben köprü eklerken benim sitemin adresi yazilis seklinde yaziyoruz yani diyelim ben anasayfama link eklemek istedim nasil yazarim ua1905ua.trgg/anasayfa.htm aynen yazilisini yazarim ama sitemize girdiyimizde sitemizin urlsi yazan yere baktigimizda söyle birseyi fark edecez

Arrow farketiyimiz sey sitemizin anasayfasina girdiyimizde sitemizin urlsi yazan yere bakttigimizda söyle yazdigini farkedecez ua1905ua.tr.gg/Ana%20sayfa.htm

Arrow iste burda tarayicilarda bir degisiklik oluyor
Arrow biz anasayfa.htm yazmisdik
Arrow ama tarayici yaziyi bu sekilde Ana%20sayfa.htm olarak degistirebilir bunu dikatke almamizda fayda var bence Wink
Arrow onun icin ne yapiyorduk arkadaslar sayfa nin urlsini bir defa daha gözden gecirip tekrar köprüyü ekliyoruz veya direk kopyaliyoruz köprüyü ekliyoruz Wink

kolay gelsin

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
tasarım kodu sitesi?

Kardeş Al Sana Site http://css-mekan.tr.gg REklam Olarak Anlamayın Arkadaşa Yardım İçin Benim Sitemdede Var Tasarımlar

Mesaj konusu: Re: Sorunu Olanlar Buraya Yazsın

hackerfiriend-anl yazmış:
Arkadaşlar Sitesinde Sorunu Olanlar Buraya Yazsınlar Bekliyorum

bende ara sira birseyler ekliyorum artik kusurumuza bakmasiniz Very Happy
Önceki mesajları göster: