Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Nüfüs Ve Başarılı Futbolcu

Arrow 1-1,5 Milyon Nüfüsü Olan Hollanda'nın Avrupa Ve Dünya Kupalarında Bir Sürü Süper Dereceleri Olmasına Rağmen 70-72 Milyonluk Ülkemizde Sizce Neden Hollanda'nın Topçuları Kadar İyi Futbolcular Çıkmamaktadır Question
Wink
Mesaj11.08.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çünkü gereken akademik ve altyapısal eğitime önem verimemektedir.
Mesaj11.08.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Konu İle İlgilenip Cevap Yazdığınız İçin Teşekkürler. Wink

Arrow Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Wink
Mesaj11.08.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ağaç Yaşken Eğrilir

Yani Gençken Gerekli Eğitimi Almazsak Tabiki 1 Milyonluk Nüfusdan Futbolda Geri Kalmış Oluruz

Mesaj11.08.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari nerden geliyor böyle konular aklina Razz

bizim turk futbolu olarak basarili olmamamizin sebebi

medya herseyi cook abartiyor buyutuyor vs bunlardan kaynaklaniyor bence
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Cevaplar İçin Çok Teşekkürler.
Varmı Başka Düşünceleri Olan Arkadaşlar Question
Mesaj11.08.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sefer'e(Marasultraslan) katılıyorum. Ben kendim Tunceli'liyim.Bu yıl festivalden dolayı gittim oraya.(1-2 aylık tatil ) Sporla alakalı hiç bir şey yok. Alt yapı desen yok.Zaten Tuncelispor'da daha 3. lige çıkamamış.Kendim şahsen bu duruma çok üzülüyorum. Crying or Very sad

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj11.08.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow 3 Lig Deyince Gülmekten Kırıldığım Bir Şey Vardı.Aklıma Geldi Paylaşmak İstedim.Geçtiğimiz Haftalarda Schalke 04'de Top Koşturan Gurbetçi Futbolcumuz Halil Altıntop Almanya 7.Lig Takımlarından Bilmem Ne İsimli Takıma 4 Gol Atmış.Bunuda Medyamız Manchester United'ta 4 Gol Atmış Gibi Flaş Haber Verdiler. Wink
Mesaj11.08.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Çünkü gereken akademik ve altyapısal eğitime önem verimemektedir.

Evet @marasultraslan abim çok doğru demiş.. Sadece büyük kulüplerin altyapısında iyi futbolcular gelişebiliyor. Bende Ankara'nın Beypazarı ilçesindeyim.. Galatasaray veya Fenerbahçe gibi altyapı takımlarında oynamam için Gs veya Fb 'nin olduğu biryerde oturmam gerek.. Bunun dışında benim Galatasaray veya Fb gibi takımlarda farkedilmem için onların buraya gelmeleri beni farketmeleri veya benim oraya gidip onlarla kurslara katılmam gerek.. O da biraz sıkar..
Mesaj11.08.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

türkiyede gelişmiş futbolcu yokki gelişmiş varsa hemen avrupaya kaçıyo çıksa çıksa türk futbolcular sadece galatasaraydan çıkar türkiyede en değerli futbolcu arda galatasarayın alt yapısı iyi fenerbahçe ise hep brezilyalı futbolcular altyapı ile türkler ile ilgilenmiyo böylece türk futbolcular yabana atılıyor.
Mesaj11.08.2009, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

birşey daha ekleme isterim şuana kadar türkiyede en iyi futbolcular ilk galatasarayda çıktı efsaneler galatasarayda devreşip fenerbahçede para yediler örnek tanju çolak türkiyenin en değerli gelmiş geçmiş futbolcuları hep galatasarayda yetişiyo

metin oktay Arrow galatasaray
tanju çolak Arrow galatasaray sonradan fenerbahçe
hakan şükür Arrow galatasaray
başka çok var mesela
bülent korkmaz Arrow galatasaray
şuan en iyi arda turan Wink galatasaraydan

düşününce çoğu aslında neredeyse hepsi galatasarayda devreşiyo
Mesaj11.08.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@matematikcimm

1-1,5 Milyon Nüfüsü Olan Hollanda'nın Avrupa Ve Dünya Kupalarında Bir Sürü Süper Dereceleri Olmasına Rağmen 70-72 Milyonluk Ülkemizde Sizce Neden Hollanda'nın Topçuları Kadar İyi Futbolcular Çıkmamaktadır

soru bu!
hangi kulüpte alt yapı daha iyi veya gs ile ilgili bir soru değil Wink
unutmaki Türkiyede sadece bjk,fb,gs yok!
Mesaj11.08.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

@siyahbeyaz-1903

yorumun için teşekkürler forumu tartışma forumu yapmayalım benim dediğim türk futbolcular bu büyük 3 takımda fark ediliyo sadece mehmet yıldız milli takıma 1 kere çıktı galatasaraya gelecekti gelmedi gelsin biraz oynasın onuda milli takıma alırlar arda şuan diyerbakırsporda yada başka yerde oynasa pek fark edilmez işte bu 3 takımdan bjkdede güzel oyuncular çıkıyo ama fb türklerle ilgilenmiyo amacım bunu belirtmekti
Mesaj11.08.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bizim ülkemizde hollandadakinden daha yetenekli futbolcular var ama ilgilenen yok
Mesaj11.08.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Gerekli Alt Yapı Ve Alt Yapıya Önem Sağlanamamakta.Genç Oyunculardan Çok Çabuk Başarı Beklenmekte.Kaldıramayacakları Yükler Yüklenmekte.Psikolojik Baskı Çok Büyük.Medya İyi Bir İş Yaptığın Zaman Vezir Yaptığı Gibi Kötü Bir Durumda Rezil De Ediyor.Kimse Geçn Oyuncunun Gözünden Yazmıyor.O An Neler Hissettiğini Anlamaya Çalışmıyor.Ve De Şu Şöyle Bilinmesi Gerek Ki Futbol Olsun Gerek ki Başka Bir Milli Değerlerimiz Yabancılar Tarafından Çok Daha Değerli Tutuluyor.100 Yıl Öncesine Kadar Dünya İmparatorluğu Olan Devletimiz ( Osmanlı Devleti = Sonuçta Onların Küllerinden Doğduk Atalarımız ) Neden 100 Yıl Sonra AB'ye Girmeye Çalışıyor.Biz Bu Kadar Düşmemeliyiz.Gözümüz Kör Olmamalı.Kimse Yanlış Anlamasın Politik Veya Siyasi Bir Yazı Değildir.Sadece Ortada Bulunan Durumdan Bahsetmekteyim.Genelleme Yapmaktayım.Ayrıca Futbolcularımızın Kendilerini Geliştirebilecek Hiç Bir Alt Yapı Olmayıp Sahip Çıkanlarıda Yok..Neyse Çenem Düştü Yine... Wink