Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Aşağı Uzamıyor?

Arkadaşlar yardım edin sitem aşağı uzamıyor menülerin ve sitenin aşağı uzaması için kodu verirseniz sevinirim! Idea Question
Mesaj14.08.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aga ekstra menüye bi css menü ekle uzar o menüyede içerik falan hem cix olur hemde uzar Wink

Mesaj14.08.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: anlamadın

Derdimi anlatamadım galiba kardeş Mr. Green

Ben örneğin anasayfaya durmadan "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"geçeceği akadar yazıyorum belli bir yerden sonra site başlık resmini çıkarıyor aşağı doğru uzamıyor yani resim yeniliyor durmadan Mr. Green

İlgilendiğin için teşekkürler yinede ! Rolling Eyes
Mesaj14.08.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana soleyeyım onunneden oldunu senın css kodlarında bır sorun

vare yanııı sımdık css de Ust Orta Ve Alt Kısım Bulunur sendede ole ama senınkını

Orta KIssmının Css Kodunda bır yanlışlık vardır Exclamation
Mesaj14.08.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: oofff

Offf ne yapcam ben yha Sad byemo nun anlattığı gibi yaptım olmadı hiç güzel anlatan biri yok şu css yapımını hyperend harika anlatmış ama oda css kodlarını önceden hazırlamış Sad şöyle çizimi sonra dreamweaverde 3 böldükten sonra nasıl kodlancanı kodladıktan sonra css kodlarını nasıl yapacanı anlatan bir tane site yok Sad en iyi hyperendin ama oda keşke css kodlarını önceden hazırlamasaymış her şeyi videoda gösterseymiş
Mesaj15.08.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu: aaa

ya bune böyle kimseden cevap yok Confused
Mesaj15.08.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz açarmısın sorununu kardeş
Mesaj15.08.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımının resimlerini yanlış bölmüşsüm dolayısıyla resim kodlarınıda yanlış yerleştirmiş oluyorsun.Tasarımının orta kısmına yani içerik kısmına aşağıdaki resim gelecek,aşağıdaki resme göre tasarımını böl resimleri öyle yerleştir..