Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2009, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Editör Girişi ?

Merhaba arkadaşlar; bedava-sitem e güzel bir öneride bulunmak istiyorum

bilmiyorum daha öncedende bu öneri yapıldımı bakacagım kadar baktım bulamadım böyle bi öneri gözümden kaçtıysa özür dilerim.

Arkadaşlar, bedava-sitem.com da editör girişi olmalı bence,yani site admininden hariç başka bir giriş daha olmalı editör girişi,tabi bu giriş siteyi silecek kadar olmamalı.Yani tr.gg sitelerini hepimiz 1 noktaya getirmek için uğraşıyoruz.Bunun için bence bi editör girişi olmalı ki,editör ve admin site içeriklerini beraber katabilmeli.Tek kişi zor oluyor ya kolay olsa bile kesin bi açık oluyor bi eksik oluyor .

Bunlar kendi düşüncelerimdir ama editör girişi olsa,bisite kurarsınız o siteye editörlerle birlikte içerikler katabilirsiniz.Herkes bi içerik türü ekler.

Site güzel ve dolu bir içerik haline gelir.

ßelki ne bilirsiniz. TR.GG siteleride kulanılır artık sanal alemde.

Selametle
Mesaj20.07.2009, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede güzel olur Rolling Eyes
Mesaj07.08.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

editörüyle adminiyle bi site için şu an çeşitli forum scriptleri ve wp gibi sistemler var ama tr.gg'de olması iyi olurdu gerçekten benim sitenin en temel gereksinimlerindendi

Mesaj17.08.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olur
Mesaj18.08.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy süperrr fikiyyy

Oyunskor
Mesaj18.08.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Yanlış düşünüryorsun...

Merhaba,
Arkadaşım şimdi bedava-sitem yöneticileri böyle bişe yaparlarsa hackerler admin sayfamızın şifressini bulabilirler ve sitelerimiz hacklenir. Sen bu konuyu iyi düşün bence. Smile
Mesaj18.08.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yanlış düşünüryorsun...

karizma18 yazmış:
Merhaba,
Arkadaşım şimdi bedava-sitem yöneticileri böyle bişe yaparlarsa hackerler admin sayfamızın şifressini bulabilirler ve sitelerimiz hacklenir. Sen bu konuyu iyi düşün bence. Smile

hackerler nie bedava sitemden şifreleri bulmuyo siteden buluo Very Happy Laughing Wink

Oyunskor
Önceki mesajları göster: