Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba Arkadaş Aranıza Tekrar Geri Döndüm

Merhabalar,

Bedava Sitem Ailesi Aranıza Tekrar Yeniden Geldim:) Bildiğiniz gibi çok önceden açmış olduğum ugurkorkmazyurek.tr.gg Adlı site bayadır kapalı idi uygun tasarım ve içerikler düşünüp yapıyordum ayrıca birçok flash oyunlar, ve içerikler yaptım özellik flash paint'im çok beğenildi. Ayrıca beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Yeni paint çalışmalarım yolda çok yakında onlarıda sizlere sunacağım Smile

Sorularınızı ve Önerilerinizi Beklerim...
Mesaj17.08.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site içerisinden duyurunuz.. Wink
Mesaj17.08.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
Site içerisinden duyurunuz.. Wink

Burası serbest bir bölge herkes istediği gibi duyuru yapabilir.
Mesaj17.08.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık kilitlendikten sonra her istenilen baslık acılabilirmiymiş göreceksiniz zaten.. Wink
Mesaj17.08.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

serbest bölge die burayı o kadar serbest hale getiremezsiniz.. bunu herkez biliyor
Mesaj17.08.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben burada sitemi tnaımıyorum sohbet haline getiriyorum anladın site tanıtakacak olsam sitemle ilgili şeyler konuşurdum :S
Mesaj17.08.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Genede yanlış yere açılmış ise özür dilerim ama amacım site tanıtmak değil aranıza tekrar yeniden geldiğimi söylemek Smile Bir sohbet konuşmak eğlenmek Smile
Mesaj19.08.2009, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu arada sizler için süper mi süper flashlar kuruyorum hemde reklamsız Smile
Mesaj19.08.2009, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugurkorkmazyurek yazmış:
Arkadaşlar bu arada sizler için süper mi süper flashlar kuruyorum hemde reklamsız Smile

Ya lütfen uzatmayın artık..Forum kurallarını okuduktan sonra baslık acın..!
Forum kırlenıyor..Boyle mesajlarınızı ve baslıklarınız da promosyon bolumunde acın..!

Mesaj19.08.2009, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugurkorkmazyurek yazmış:
eminonu yazmış:
[b]Site içerisinden duyurunuz.. Wink

Burası serbest bir bölge herkes istediği gibi duyuru yapabilir.

Serbest Bölgeninde Kendine Özgü kuralları bulunmaktadır.Herkes kendi kafasına göre konu açamaz arkadaşım ,sakın yanlışda anlama sadece tavsiye bir bilgiçlik veya kendini beğenmişlik filan değil benim sana yaptığım.. Wink [/b]
Arrow Ayrıca,TR.GG Ailesin'den kimse kopamazki geri gelsinler..
Mesaj19.08.2009, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum içinde kişisel başlık açmak yasaktır. Wink
Mesaj19.08.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben cevabı en basta verdim..
Hala konuyu neden uzatarak uste cıkartıyorsunuz anlamıs değilim.. Rolling Eyes