Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: ¨Satılık Site..

Merhaba!
Arkadaşlar hérkés satılık sité diye başlık açıyor ve hiçbir yérdé bu sérbést déğil.
Forumda ''Sitemi Satmak İstiyorum'' diyé bir bölüm olsa iyi olmaz mı?

Mesaj18.08.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ii olur tabiki

Oyunskor
Mesaj18.08.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK İYİ OLUR ve DESTEKLİYORUM

BazıLarı Diyor

''- Bedava Site,2 Dakika da Açılıyor.Ne Gerek Var '' Vs YorumLar YapıyorLar

Peki O SiteLeri 2 Dakika'da Açıyorsun ama İçerik EkLemek AyLarca YıLLarca Sürüyor.Emek Harcanıyor...EmekLerinin KarşıLıkLarını ALmak İstiyorLar
Bu KeLimeLeri SöyLeyenLer Bu YazıLarı OkusunLar

Mesaj18.08.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-keyf-i arkandayım

Oyunskor
Mesaj18.08.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende katılıyorum o 2 dkda site yapılıo diyenlere şöyle bir cevabım var adam örneğin gidior host + domain 100 ytl alıyor ama kaç paraya satıor şimdi isim vermek istemiyorum reklama girer diye çok duymuşunuzdur satılan milyarlık siteleri madem 100 ytl alıyorlarda milyara nasıl satıyorlar aslında dediğiniz gibi sattıkları emekleri oluor
Mesaj18.08.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodkeyf-i yazmış:

BazıLarı Diyor

Peki O SiteLeri 2 Dakika'da Açıyorsun ama İçerik EkLemek AyLarca YıLLarca Sürüyor.Emek Harcanıyor...EmekLerinin KarşıLıkLarını ALmak İstiyorLar

ama bu araştırdığın için aylar yıllar sürüyor..
ben senin sitenin tamamını 10 dakika bile olmadan kopyalayabilirim..
ve .com,.net uzantılı site açar koyarım ve o zaman hiçbir değeri kalmadığı gibi hiçbir anlamı da kalmaz, sildiremezsiniz de.. Wink
bu yüzden tr.gg de kodlamayı öğrenip ücretli site açmanızı tavsiye ederim, hem bu şekilde satıp kara geçebilirsin ve emeğinin karşılığını alırsın Wink Razz
bu yüzden tr.gg'den açılan bir sitenin alınması da satılması da fuzuli.. Razz
Mesaj18.08.2009, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:

ama bu araştırdığın için aylar yıllar sürüyor..
ben senin sitenin tamamını 10 dakika bile olmadan kopyalayabilirim..
ve .com,.net uzantılı site açar koyarım ve o zaman hiçbir değeri kalmadığı gibi hiçbir anlamı da kalmaz, sildiremezsiniz de.. Wink
bu yüzden tr.gg de kodlamayı öğrenip ücretli site açmanızı tavsiye ederim, hem bu şekilde satıp kara geçebilirsin ve emeğinin karşılığını alırsın Wink Razz
bu yüzden tr.gg'den açılan bir sitenin alınması da satılması da fuzuli.. Razz

website-tasarimi 'nin Dediği Gibi AsLında Sattıgımız Sitemiz DeğİL Emeğimiz..Domain Bedava,Yazılar Kendimizin OLdugu Zaman.GoogLe'de YükseLirsin OrjinaL İçerik oLduğu İçin de pr yüksek oLur.Kimse günLerce ugrasıp bağımsız,orjinaL yazı yazmaz yazamaz..Ugrascağına Hazır bir site aLır.Kaynak BeLLi oLdugu için ÇaLsa biLe Google'de sandbox oLayı oLdugu için ceza aLır.(Ben yaşadım biLiyorum ) .tr.gg'den biri çaLarsa support'a bildiririz gerekeni yapar.(copyright yoksa bişe olmaz demeyin )

Adam o kadar süre ugrascağına hazır site aLır , rahat eder..KuLLanır

Bu arada forumda böyLe forum oLması Çok iyi oLur kodkeyfi'ne katıLıyorum

'' TakLitLer AsıLLarını Yaşatır ''

Mesaj19.08.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

renkli yazmayın nen Very Happy

Oyunskor
Mesaj19.08.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy
Mesaj19.08.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elbette siteler bedavaya açılıyor olabilir denildiği gibi emek harcanıyor. Arama motorlarında üst sıralara çıkarılan siteler, pagerank ve tekil hiti yüksek siteler elbetteki satma yoluna gidebilirler.

Fakat bu forumda ne denli dürüst olur veya dikkate alınır bilinmez. Bir başka açıdan bakarsak eğer kayda değer bir siteniz varsa sitenize "Bu site satılıktır" diye yazmanızda yeterli olur.
Mesaj19.08.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
website-tasarimi 'nin Dediği Gibi AsLında Sattıgımız Sitemiz DeğİL Emeğimiz..Domain Bedava,Yazılar Kendimizin OLdugu Zaman.GoogLe'de YükseLirsin OrjinaL İçerik oLduğu İçin de pr yüksek oLur.Kimse günLerce ugrasıp bağımsız,orjinaL yazı yazmaz yazamaz..Ugrascağına Hazır bir site aLır.Kaynak BeLLi oLdugu için ÇaLsa biLe Google'de sandbox oLayı oLdugu için ceza aLır.(Ben yaşadım biLiyorum ) .tr.gg'den biri çaLarsa support'a bildiririz gerekeni yapar.(copyright yoksa bişe olmaz demeyin )

Adam o kadar süre ugrascağına hazır site aLır , rahat eder..KuLLanır

Bu arada forumda böyLe forum oLması Çok iyi oLur kodkeyfi'ne katıLıyorum

'' TakLitLer AsıLLarını Yaşatır ''

kopyalamak hiç de zaman almıyor ki.. ne olcak eğlence işte ctrl+c ctrl+v Razz ayrıca google kaynağın asıl sahibini öyle hemen tanıyamaz.. ben ücretli bir site açarım 500 tane tr.gg sitesinin bütün içeriğini bir gün içinde kopyalarım.. içinden birinin de tasarımını.. copyright olmadığı için herhangi bir dava da açamazsınız.. ve 500 kişinin bütün emeğini çiğnemiş olurum ve bunu hiç yorulmadan yaparım.. Razz ücretli sitelerde bile "copyright" olmasına rağmen aynı bilginin birebir kopyası kaç tane sitede var hiç dikkat ettiniz mi?.. bu şu anlama geliyor siz bir emek hırsızına bunları anlatamazsınız.. tabi ben böyle bir şey yapmam ama Twisted Evil Razz Razz "taklitler asıllarını yaşatır" cümlesi güzel de ücretli bir siteyle bedava siteler arasındaki tutulma oranını bir inceleyin, adam kopyalar iyi bir de reklam yapar; sizin siteye bakmazlar bile.. tarihe de bakacak olursak taklit edilen Osmanlı şu an yaşamıyor Razz ve en büyük taklitçi de biz olmuş durumdayız.. siteye de böyle bakabilirsiniz..
Mesaj20.08.2009, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodkeyf-i yazmış:

BazıLarı Diyor

Bencede İyi Olur hemde bedava sitemin yararına

Mesaj25.08.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ¨Satılık Site..

safranbolurehberi yazmış:
Merhaba!
Arkadaşlar hérkés satılık sité diye başlık açıyor ve hiçbir yérdé bu sérbést déğil.

Ben hobi olarak site yapıyorum..Ne ticari ne siyasi vb..Ve site almak ..Ben düşünmüyorum..Eminim bazı arkadaşlarımında düşünceleri benimle aynıdır.

İçerik eklemeye gelince ister günler,aylar,yıllar sürsün ben seviyorum.. Very Happy
Mesaj25.08.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ¨Satılık Site..

safranbolurehberi yazmış:
Merhaba!

Wink
Mesaj30.08.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ana hala "sitenin tasarım kodunu gönderir misin" diyenler var Razz
Oysa ben zaten tasarım ayarlarında mevcut olan "love" tasarımını kullanıyorum.
Bunu milyon kere dediysem de anlatamadım.
Emek hırsızları gelip onmu çalsın Razz

Konuya gelince;
Öyle bir bölüm olması söz konusu değildir.
Kaça aldın ki kaça satıyorsun ?
Bs nin google reklam satırını bile gizlemeye çalışanlar varken ücretsiz kurduğun siteyi satarak para kazanmak ne kadar etik ?

Söz konusu bile değil,üstelik o tür başlıklarda forumda yasak ve görüldükleri yerde siliniyor,açan da banlanıyor.
Önceki mesajları göster: