Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg siteleri google sevmiyor

Merhaba tr.gg siteler google da indexlenme problemi yaşıyorlar ben duymadım daha 2 aydan önce sitesi google da çıkan
buna bir çözüm bulursanız seviniriz ayrıca yönetim bilmeliki reklamını yaptığı
bir blog aç ı ziyaret edenler tr.gg yi burakıyor nedeni gayet açık çünkü siteler en geç 2 gün içinde googlede yerini alıyor
genelde 10 saat sürmüyor ben bu siteme yüzlerce siteden link almak için didiniyorum ama sonuc 0 lütfen bunun için seodan anlayan bir elaman alında bu probleme bir son verin.

dipnot Bir blog aç forumunda tr.gg den gidenler var neden seçtiklerini yazmışlar (nedeni gayet açık indexlenme)

Bu mesajımı hemen silecekler Very Happy nedeni onlara göre reklam bana göre bs nin işine gelmemesi
Mesaj19.08.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tr.gg siteleri google sevmiyor

hit-mecrasi yazmış:
Merhaba tr.gg siteler google da indexlenme problemi yaşıyorlar ben duymadım daha 2 aydan önce sitesi google da çıkan
bir blog aç ı ziyaret edenler tr.gg yi burakıyor nedeni gayet açık çünkü siteler en geç 2 gün içinde googlede yerini alıyor
genelde 10 saat sürmüyor ben bu siteme yüzlerce siteden link almak için didiniyorum ama sonuc 0 lütfen bunun için seodan anlayan bir elaman alında bu probleme bir son verin.

dipnot Bir blog aç forumunda tr.gg den gidenler var neden seçtiklerini yazmışlar (nedeni gayet açık indexlenme)

Bu mesajımı hemen silecekler Very Happy nedeni onlara göre reklam bana göre bs nin işine gelmemesi

gidene dur diyemem giden gider zaten Smile
Mesaj20.08.2009, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tr.gg siteleri google sevmiyor

chitter yazmış:
hit-mecrasi yazmış:

gidene dur diyemem giden gider zaten Smile
Smile
Mesaj20.08.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google sizi sevmez, siz sevdirirsiniz kendinizi. Smile
Mesaj20.08.2009, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitemi 1 haftada tum sayfalarını indexledi ama sonuçta bir blog aç daha yeni sorunları wardır ztn ama gidene dur diyemeyiz indexleme isteyen 10 milyon ersin domain alsın Wink
Mesaj20.08.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Blog Sitesi Açtım Hem Bedava Sitemdeyim Hemde Blogdayım İkisi İlede İlgileniyorum İkisindede Karsılıklı İki Sitemin Reklamını Sayfalarımda Yapıyorum 1 Günde Blog Sitem Googlede Ana Sayfasının Dışında Tüm Sayfalarıda İndexlendi Ve Çıkıyor Googlede Artık Razz
Mesaj20.08.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım sıtem actıgım 2.ci günü googlede 3.sırada ındexlenmıstı ve malesef sitemi 1.ci sıraya tasıdım sıtemı dun aksam sıldı tr.gg : Twisted Evil Evil or Very Mad
Mesaj20.08.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknodesign yazmış:
benım sıtem actıgım 2.ci günü googlede 3.sırada ındexlenmıstı ve malesef sitemi 1.ci sıraya tasıdım sıtemı dun aksam sıldı tr.gg : Twisted Evil Evil or Very Mad

Smile
Mesaj20.08.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknodesign yazmış:

Her site silinmesinin bir sebebi vardır arkadaşım.
Site silinme sebebini öğrenmek istiyorsanız ;
support-tr( at )webme.com

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=95357
Bu başlığıda inceleyiniz.
Önceki mesajları göster: