Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Gizliarşivin cnler vrmı srusana cvp bşımdan gçmiş 1 olay bu

Açıkca sölemek gerekirse bnim bşımdan çok ürkütücü bir olay geçti birün kuzenlerimle kuran kursu bittikten sonra camiye girdik olucağı varya işte bizi birileri camii ile hiçbir işimiz olmasada bizi oraya gönderiyor işte..Sonra kuran kursunun bulunduğ bölgeye caminin penceresinden atlayarak girdik birden kimsiniz nesiniz diye sesler gelmeye başladı bunu duyanda sadece ben değilim iki kuzenimde duyuyro sonra biz o korkuyla kendimizi dışarı attık ama ne atış sonra çocuk aklı yha ben korkumuyorum biri korktumuş bizi diye erkekliq yapmazmıyım atladığımız pencerenin önne gldim bir yandanda ne tırsıyorum ama sonra konuşmaa başladım kimsenin olmadığını anlatmak için nede olsa biri bizi korkutuyo sanıyoruz sadece bnim bildiğim bir iki soru sordum ben bir kaç soru sorudm onlar bişey dedi ama ne dediğimi ne sorduğumu ii hatırlamıyorum sonra bir ses geldi konuştum felan filan sonra sordum bu aralar bizim çevreden biri öldümü diye Evet demesine kalmadan ismini yaşınıda söledi (O zaman ben köydeyim ve abimler yok annemlerle gelmiştim ve bize şaka yapıcak benden başka bilen biri yok bu durumu) Daha sonra bir soru daha sordum peki nasıl ve ne şekilde vuruldu kuzeni yanlışlıkla tüfekle oynarken ona doğru ateş etti ve beyni parçalandı..Ben şoke oldumm çnkü bunu ben abimler ve annemlerden başka kmse bilmiyor çnkü ölen kişi en büyük abimin arkadaşı ve İstanbul'da gerçekleşeişti bu olay yani köyde bizim aileden bşka biri bilmiyor anlıycanız sonra tüyleerim diken diken oldu iki kuzenimi alarak ordan uzaklaşmayı istedim daha sonra dayımın oğluularınıda aldık onlara anlatıyoruz ama inanmıyolar tabi sonra dayımın oğulları teyzemin çocukları ve ben bir daha camiye gittik dayımın oğlu soru sordu oda cevap verdi daha sonra içeri atladık hep beraber birden herkes sustu sağırlığa yol açabileck bir sessizlik başladı vee birden Bismillahramanirahim sesleri sonra dualar biz neye uğradığımızı şaşırdık camiden ilk nasıl çıkdığımızı anammaştıq ama bunda anladık çnkü napıcağımızı şaşırdık birileri kapıya kşuyo ama kapı kilitli (Zaten kilitliydi ondan camdan atlıyoruz ) sonra kuran kursunun sandalayelerini camlara doğru çektik atlamaya çalışıyoruz ama o heycnala çıkamıyoruz sonra teyzmin kızını attım ayağını kestisonra bir şekilde çıktık annem ve teyzemin yanına gittik böle böle anne tabi inanmadılar bzde kanıtlıycaz yha bidaha camiyedeyiz caminin üst katına bakıyoruz (Henüz tam açık değil botası ve sıvası ypılıyo üst katın ) sonra düşünüdq orda kmse yok kapısıda kilitli camlardan baktıq içeri kmse yok sonra mağlum rize her taraf çaylık caminin etrafı çaylık etrafa bakndık kmse yok (ilk konuşmlardada bakımıştık.)Artık bilemem bnim başımdan böle bir olay geçti acaba gerçekmi yoksa küçük beyinerimiz bize sate bir senaryomu yzdı ama benm duyduklarımı diğerleri nasıl duydu benim bildiklerimi başkası nasıl bilir onuda bilemiyorum şuan 14 yşındayım ve bu olay neredeyse dün gbi aklımda şuanda 5 vakit namazımı kılıyorum ve her fırsatta allaha şükrediyorum sizde şükredin hepimiz şükredelim çnkü Türkiye'de Müslümanlık ruhu ölüyor kadınlarımız kuraalara uymuyor ben bir çocuk olaraq bunmları düşünüyosam bnce herkesin bnları dşünmesi ve allaha şükredip onun yolunda olması gerekirr..
Mesaj20.08.2009, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAS SENİ TEBRİK EDERİM SUPER BI KONU HELE SONU DAHADA GUZEL
RANBBİM BİZLERİ YOLUMUZDAN AYİRMAZ İNSALLAH
Mesaj20.08.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnş..Ama bzimde birşeyleri ypmamız gerek ne derler bilirsiniz herşeyi devletten bekleme.. Böle şeyleri siz büyüklerimiz daha iyi bilir.Size bir örnek yarın mübarek ramazan ayı başlaıyor hastlardan başka tutmuycaq milyonlarca kişi var Türkiye'de oruçluların yanında yemeq yiyip su içecekler var sigara içecekler var yalanmı ?
Mesaj20.08.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhsin-yazicioglu yazmış:

Oyunskor
Mesaj20.08.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
muhsin-yazicioglu yazmış:

çok açıklayıcaı olmadı bu :s katlıyormuunuz yoksa bşka birşeymi diyceqdiniz..
Mesaj20.08.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen katılıyorum kardeşe.. evet yarın 15saat oruc tutucaz kısmetse
eskiden utanma-sıkılma vardı oruç tutmayan kişi bişey yemeye utanırdı
çünkü etrafında oruçlu insanlar vardı fakat şimdi bayramların nasıl tadı kaybolup tatile dönüştüyse ramazanda artık iftarı nerde açalım? bu akşam nerde yemek yiyelim? gündüz zaten lokantalar açık(eskiden kapalıydı)
vs vs anlatmakla uzar gider...

konuya gelıyorum.. biri sizi işletmiş olabilir çünkü çıkıpta ben sizi işlettim demez Rolling Eyes
Mesaj20.08.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
konuya gelıyorum.. biri sizi işletmiş olabilir çünkü çıkıpta ben sizi işlettim demez Rolling Eyes
kardeş bunu konuyu bnden başka bilen yoktu ama ve onu yaşasaydın hiçbir iinsanoğlunun onları yapımıycağını anlardın..
Mesaj20.08.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım başımdan çok olay gecti merak etme Wink
Mesaj20.08.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
benım başımdan çok olay gecti merak etme Wink

ne gibi konuyla alakalıysa paylaşırsan sevinirim
Mesaj20.08.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyla alakalıda paylaşımı doğru bulmuyorum Wink
Mesaj20.08.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Belki bu forumda ateist olanda var cemaatçi olanda var! Ama tek şeyi bilelim Allah'ın yolundan başka hiçbir doğru yol yoktur! Allah'u teala de diyor; Madem biz yalancıyız bizim indirklerimiz gibib ir tane indirin.! Evet artık gerçkten Türkiye neredeyse Avrupanın eski haline Avrupada doğru yolu buluyor.

Örnek vereyim; Daha dün florya sahilindeydim ve daha en fazla 15 bilemdim 17 yaşında çocuklar var herkesin gözü önünde 10 - 15 Bira şişesi almış kızlara laf atıyor! Küfürler yağdırıyor! Denzie giren herkesi rahatsız edici bir görüntü veriyorlardı. Ama iyi insanlarda varki onları uyardı onalr uyarmasaydı ben uyaracaktım yada istemeden kavga edecektim! Çünkü oradaki kızlar bizim kardeşlerimiz oradaki anneler bizim annelerimiz.!

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj20.08.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu İşlerle Fazla Uğraşmamak Gerek Fazla İlgilendikçe Bu Konularla Tehlikeli Olmaya Başlar Yani Böyle Bişey Başınızdan Geçerse Bir daha O Yere Tekrar Tekrar Girip te Kurcalamayın Ve Bir Bilene Danışın AMA Bilene Derken Anne Baba Değildi Bu Konularda Bilgili Hacılara Veya Hocalara Danışın

RAMAZAN İMSAKİYEMİZ BULUNMAKTADIR

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN

www.hgramazan.tr.gg
Önceki mesajları göster: