Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Dreamweawer Temel Egitim Sitesi(Video lu anlatim)

Merhaba arkadaslar mesajlardan gelen yogunluga üzeri sizlere Dreamweawer Temel Egitim Sitesi´i sunmak istiyorum burada
-Temel bilgiler metinler,resimler
-Tablolar
-Stiller vb. gibi konular videolu anlatilmaktadir umarim sizler icin de faydali olur simdiden herkese iyi calismalar diliyorum.
By Gecelerinyargici_67

Dreamweawer Temel Egitim Sitesine Giris icin tiklayiniz
Mesaj18.08.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar sizlere yardimci olmaya calisiyoruz paylasimda bulunuyoruz ama bir tesekkürü cok görüyorsunuz bize.
Mesaj20.08.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler dreamweaver ile çok güzel siteler yapabilirsiniz
Mesaj21.08.2009, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ANLATIM HERKESİN İŞİNİ GÖRÜR Very Happy

Mesaj26.08.2009, 03:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet baya yardimci oluyor videolu anlatimda olunca bir baska oluor yeni basliyanlar icin bire bir tavsiye ederim herkese.
Mesaj27.08.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

SaOL Paylasım iÇin Wink
Mesaj29.08.2009, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ

arkadaşlar ben daha yeniyim siteyi hazırlıyorum fakat ıkı tane üye girişi var birisinden üyeler siteye giriyor ama diyerinden üye girişi olmuyo sayfaları üyeler görsün diye işaretledim ama üyelerde göremiyo nasıl ayarlıyacam bana bir bilgi verin lütfen ÜYELİK FORMU ndaki girişten giren üyeler sayfaları göremiyo diyer girişten yani Giriş sayfasında nicini şifresini girince şifre yanlış diyor ne yapmam lazım sitenin adı http://hayat-zevki.tr.gg LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Mesaj31.08.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok faydalı bir paylaşım teşekkürler ben de böyle bir çalışma arıyordum.
Mesaj05.09.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ

Rica ederim arkadaslar ne demek paylasim görevimizdir.

hayat-zevki yazmış:
arkadaşlar ben daha yeniyim siteyi hazırlıyorum fakat ıkı tane üye girişi var birisinden üyeler siteye giriyor ama diyerinden üye girişi olmuyo sayfaları üyeler görsün diye işaretledim ama üyelerde göremiyo nasıl ayarlıyacam bana bir bilgi verin lütfen ÜYELİK FORMU ndaki girişten giren üyeler sayfaları göremiyo diyer girişten yani Giriş sayfasında nicini şifresini girince şifre yanlış diyor ne yapmam lazım sitenin adı http://hayat-zevki.tr.gg LÜTFEN YARDIMCI OLUN

bu arada hayat-zevki bu sorunlari genel problemler bölümünde acarsan yardimci olurlar.
Önceki mesajları göster: