Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2007, 06:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben Artık Çok Sağlıklı ve Mutluyum

Merhabalar.
Arkadaşlar size neden kendimi daha sağlıklı ve mutlu hissettiğimi söylemek istiyorum.Önce eskiden neden mutsuz olduğumu anlatayım ben Ankarada büyük bir firma da Kalite Yönetim Sorumlusu olarak çalışıyorum.Bende enerji kaybı sabahları ölü gibi uyanma hatta uyanamama sindirim sistemi sorunları ve unutkanlık sorunlarım vardı bir hafta önce bir mucize ile tanıştım ve artık bütün problemlerimden kurtuldum.Ben şaşırıyorum acaba böyle birşey olabilirmi diye ama oluyor.Sizde ve çevrenizde gerçekten benim gibi problemleri olan arkadaşlar varsa bana bir mail atsınlar. Ben faydalandım mutlu oldum sizlede paylaşmak istedim.
Bukadar problemlerin olduğuna göre yaşın heralde 40 vardı demeyin yaşım 27.

Sayın site yöneticilerim inşallah bu mesaja kızmazsınız siz güzel bir şey yapmış ve bizimle paylaşmışsız bende kendi dünyamı paylaşmak istedim.Çünkü bu sorunlar herkeste olan ve çağımızın sorunları.

Siteme giriş yaparak güzel kızımla tanışabilir ve bana bir mail atabilirsiniz. Düşüncelerinizle ilgili.
Süper olanlara ve olmak isteyenlere selamlar.
Sitemde hiç bir reklam ürünü bulunmamaktadır.

RAKIN37( at )gmail.com
Mesaj27.08.2007, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Bende'de Unutkanlık Hastalığı Var Ve Ben Bir Muhasebeciyim Benim Gibi Bir Adamda Unutkanlık Hastalığı Korkunç Bişe Smile Anlatmam Deil Yaşamanız Gerek Tavsiye Etmem.

Saygılarımla...
Mesaj27.08.2007, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada paylaşabilirsin. Valla bende de ara ara oluyor. Delirecek miyim acaba falan diyorum kendi kendime.
Mesaj27.08.2007, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada paylaşabilirsin. Banada oluyor bazen. Delirecek miyim acaba diyorum kendi kendime
Mesaj27.08.2007, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bağlantı gidince yenile yenile dedim demekki o anda arka arkaya tekrar eklemiş. Neyse. Valla artık bu çağda herkes bilgisayar tutkunu. Yeni nesil artık robot olarak. Robotlaşıyoruz. Bir sürü hastalık yapıyor bu bilgisayar. Göz bozuyor, Obez yapıyor, Eklem ağrıları, Sinir saymakla bitmez.

En son sncompany tarafından 27.08.2007 15:02:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.08.2007, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede görunu war günde 13 saat pc başında daha 13 yaşındayken kalıyorum

aras sıra gözler gidip gidip geliyo net maynağıyım ve gözler gidiyor yuvyuvaş
Mesaj27.08.2007, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun kardeşim
Mesaj29.08.2007, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben Artık Çok Sağlıklı ve Mutluyum

gaye-nur-akin yazmış:
Merhabalar.
bir hafta önce bir mucize ile tanıştım ve artık bütün problemlerimden kurtuldum.Ben şaşırıyorum acaba böyle birşey olabilirmi diye ama oluyor.
RAKIN37( at )gmail.com

Güzel arkadaşım,

Geçmiş olsun ama, bir şey biliyorsan insanlarla paylaşmalısın. Fikirler ne kadar çok kişi ile paylaşılırsa o kadar iyidir. Bunu burada anlatmakla hem daha çok kişiye yararın olur, hem de yukardaki gibi "reklam yapmıyorum" demek zorunda kalmazsın.

Selamlar.
Mesaj29.08.2007, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIM

ARKADAŞLAR BEN 20 YAŞINDA Bİ ECZACI KALFASIYIM İŞİM GEREĞİ BİR ÇOK DOKTORLA DİYALOGUM OLUYOR EĞER AKLINIZA TAKILAN Bİ SORUN OLURSA YADA ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ Bİ BİLGİ OLURSA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM SORUP ARAŞTIRIP ALDIĞIM BİLGİLERİ SİZE AKTARMAKTAN BUYUK Bİ ZEVK ALIRIM GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞLAR MAİL ADRESİM www.esrarengizim.tr.gg( at )hotmail.com yada sitemden ulaşa bilirsiniz sorularınızı bekliyorum
Mesaj01.09.2007, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: .

gecmiş olsun arkadaşım
Mesaj01.09.2007, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ......Bİ BANA OLMUYO GALİBA UNUTKANLIK.......

Smile
Mesaj01.09.2007, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: ...ESRARENGİZ ÇOCUK .......

.........BAYAAA BEDAVA-SİTEM MİLLİYETÇİSİ OLMUŞSUN. Very Happy ............
Mesaj01.09.2007, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

millet bööle reklamlara gerek yok bence gaye ablamı diorum çünkü ben 17 yaşındayım bizlere calivita gibi herbalife gibi ürünler satmak istiyor yani bitkisel ama bence ilgilenin çünkü gerçekten yararını ben bile gördüm süper bitki ilaçları bunlar gaye abla anlatmak istediğin bu deil ise beni affet abla dediğim içinde kusura bakma ben 17 sen 27 Very Happy bide sitemde bu siteyle ilgili bi link var www.aykuttt.tr.gg sol menüde üstte iş imkanı!!! var işte ona tıklayıp calivitayı tıklayın orda anlatıyor
Mesaj04.09.2007, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben çom mutluyum ve sağlıklıyım. yaşım 29 ve ömrümce tek bir vitamin, kimyasal ilaç ve bitkisel ilaç, hormon almadım.
hergün 1,5 saat yürürüm ama yol kenarında değil; yeşillikde parkda.
her sabah peynir zetyin yuımurta süt yerim ve içerim.
günde en fazla 3 bardak çay veya kahve içerim.
öğlen yemeğini son 4 yıldır hiç aksatmadan yaptım.
sigara içmiyorum ömrümde alkolü ağzıma hiç sürmedim.
her gün uyandığımda "Allah'ım çok şükür sana! ne güzel bir gün bugün "diyerek dua ederim.

benim mucizem bu arkadaşlar.
Önceki mesajları göster: