Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2009, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Network'leri - Birlikte tartışalım.!! [İnternet]

Reklam Networkleri kelimesi yabancı gelmesin.. Sitemize aldığımız reklamları biliyoruz mesela bunlar reklamstore , adsense gibi siteler. Bunlara Reklam Network'ü deniyor...

Burada bildiğimiz networkleri paylaşalım. Paylaşalım ki hepimizin merak ettiği bu konu çözüme kavuşsun..

Benim bildiklerim Reklamstore , Adhood , Adsense (2 aydır cevap gelmedi) , Koçtek , Clicktotrink , Thirdclick , Reklamport , nakitreklam , reklamz , adtech , adnet , medyanet , linkz , reklamdor , reklamağacı , mynet , gittigidiyor , kitapyurdu , hepsiburada , Adbrite , soft reklam , reklam.im , tatilbudur , webvizyon , hemalsakhemsatsak , arabalan , mynet ortaklık , virgul

Daha kalmadı sanırım Laughing Laughing Laughing

Diyeceksiniz ki birsürü firma varmış meğer.. Ama kaç tanesi kaliteli , kaç tanesi tıklamaları düzgün sayıyor , kaç tanesi en iyi kazandırıyor , kaç tanesi 50 'yi ödeme sırasında 30 tl ye düşürmüyor gibi sorularınızın cevabı meçhul tabi..
Umarım faydalı olur sizlerinde başka bildiği firma varsa ekleyin..!

En son mistanbul tarafından 13.10.2009 14:02:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.08.2009, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam Matik [reklam izleyerek puan kazanılıyor]
Mesaj22.08.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamstore ile hiç uğraşmayın tıklama başına 0,02 veriyor. iki yılda 1.80 yapabildim ancak.çoğu tıklama sayılmıyor..mesela okulda tıkladım sayılmadı. çok kötü bir şey.
Mesaj22.08.2009, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adsense reklam yayınlamamız için kaliteli site istiyor ve çoğu tr.gg sitesini kabul etmiyor.

diğerleri kazanca bakıyor. ama adhood bazen ödeme yapmıyormuş. hatta bu konuda forumlarda başlıklar açıldı. ben de reklamstore ile başladım. fakat bi süre sonra bıraktım. çünkü tıklama varken para vermiyordu. reklamexpert kullanırkende reklam verdim ve benim onlara -7 tl borcum olmuş. yani sistem bi ara çöktü ve su an site kapalı galiba. bende adhood'tan reklam almaya başladım ve 45 TL'ye yakın param oldu. 50 TL olunca &18 KDV + %20 stopaj kesecek. Yani bana 30 TL gönderecekler. biliyorum bu kesim çok ama su an benim beğendiğim reklam networkleri arasında iyilerden.

Diğer reklam sitelerine gelince; o sitelerin hepsini gezdiğim söylenemez. Ama bazılar +18 bazıları kalitesiz reklam yayınlıyor. (BAZILARI) İyi olanlar var ama 45 TL yi bırakıp 0'dan başlama olmaz adhood'tan paramı alınca belki bende diğer reklam sitelerinden birine başvurabilirim.

Birgün Google Adsense beni kabul ederse sitemi Adsense dışında başka bir siteye eklemeyi düşünmüşorum ama kabul ederse.

Saygılarımla.. İyi çalışmalar..

Mesaj22.08.2009, 07:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben adhood'dan paramı aldım..

KDV si kesilince elime 31 TL geldi..

Bu kötü bir durum ama adhood'un tıklama kazançları yüksek.. Ve reklamları da kaliteli..!
Mesaj22.08.2009, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Ben adhood'dan paramı aldım..

KDV si kesilince elime 31 TL geldi..

Bu kötü bir durum ama adhood'un tıklama kazançları yüksek.. Ve reklamları da kaliteli..!

Ben de zaten bunun için adhood'u seçtim. Ama umarım bazı adhood kullanıcılarının uğradığı mağdur duruma uğramam. Wink Bu arada adhood turkticaret.net projesi. Bilmeyenler için..
Mesaj22.08.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size yine reklamstore tıklama başına 0,02 veriyr zuahahha.. Benim siteyi kabul etmiyor : )) siz yine iyisiniz ha..
Mesaj22.08.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Size yine reklamstore tıklama başına 0,02 veriyr zuahahha.. Benim siteyi kabul etmiyor : )) siz yine iyisiniz ha..

kabul etse ne olacak ki sana diyorum ya hitim de iyi olmasına rağmen iki yılda 1.80 TL kazanç. hiç birşey demek.

internet paketi limitsiz olanlara reklam izletip kazandıran şirketlerle ortaklık kurmalarını öneririm Wink
Mesaj22.08.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg sitede sadece tr.gg kullanıcılarının bildiği siteye dünyanın en iyi ad network unu koysan ne olacak ki kimse tıklamıyo zaten. herkes reklam olduğunu biliyo. tr.gg çapında bir site ağzıyla kuş tutsa zor kazanır reklamdan para. kazananlar vardır tabi bilmiyorum. tr.gg'den iyi para kazanan bir tanıdığım var. barisakarsufans.tr.gg'nin sahibi. barış akarsu öldüğünde ilk açılan siteymiş. ve o zamanlar google'da ilk sıradaymış, şimdi de ilk sayfada. yılda bir milyar kazandım diyodu.

ben daha önce adsense denedim benden başka kimse tıklamadığı için ban yedim, reklamstore'a başladım ona da sadece ben tıkladım ama ban yemedim (türk malının farkı xD) artık uraşmıyorum iyi bi proje yapıp tüm türkiye'ye seslenebilirsem bi gün, o zaman uraşıcam bunlarla

Mesaj22.08.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

KDV ve stopaj ı çok alıyorlar.. Confused
Mesaj22.08.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adhood'a güvenmiyorum...
Neden derseniz Türkiye'nin en büyük webmaster sitesi olan r10.net'de bile bu konu ön plana çıktı..
Türkticaret.net insanlara host ve domain alımında bir çok kazık attı..adhood firması ilede bağlantılı olduğu için çok büyük tepki topladı ve bir çok reklam kullanıcısına para iadesi yapılmadı...
O nedenle gördüğüm örnekler adhood kullanma diyor bana..

adtech yeni bir oluşum birçok önemli şirket ile özel reklam model anlaşmaları var...Bunları yapıyorlarsa zaten kaliteleri ortadadır. (reklam veren demiyorum)

adsense zaten herkezin tercih edebileceği en güvenilir reklam firması...Ama tr.gg siteleri le kolay kolay reklam alamazsınız...

Reklamstore kullanmanızı önermem..Çünkü verdikleri sözlere sadık olan bir firma değiller...120 TL biriken kazancımı alamadım...hesabımı engellediler direk..Normalde gereksiz tıklanan site banlanır ve o güne kadarki kazancı yinede alabiliriz diye bize belirtiyorlardı fakat öyle olmadı doğrudan hesabım engellendi ve attığım maillere cevap verilmedi,aradığımda saatlerce bekletildim yine cevap alamadım...Kesinlikle kullanmayın derim.

Mesaj22.08.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

adhood kullanmayı düşünüyorum en iyisi o sanırım
Mesaj22.08.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hepsiburada kullanıyorum..
Toplam bakiyem 30 TL Olunca Ödeme Alabiliyorum.
Şu an 1.36 TL lik tıklama olduğu zaman 30 TL tamamlanacak.Ödeme Talep edeceğim bakalım sonuç ne olacak eğer ödeme alırsam ''kazanç faturasını'' buraya eklerim..

Kesinti;3TL Oluyor.
Mesaj22.08.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikibindokuz yazmış:
Ben hepsiburada kullanıyorum..
Toplam bakiyem 30 TL Olunca Ödeme Alabiliyorum.
Şu an 1.36 TL lik tıklama olduğu zaman 30 TL tamamlanacak.Ödeme Talep edeceğim bakalım sonuç ne olacak eğer ödeme alırsam ''kazanç faturasını'' buraya eklerim..

Kesinti;3TL Oluyor.

Hepsiburada Almayı Düşünüyorum İlerde.
Şu An Adhood Kullanıyorum.Sebebi İse Reklamları Kaliteli Razz

Mesaj22.08.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@csstore

haklısın. goole'ye barış akarsu yazdım ikinci sırada çıktı..