Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2009, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Hakkında Bazı sorunlarım var lütfen yardım

iyigünler arkadaşlar ben lafı uzatmadan sorularımı ve sorunlarımı anlatıyım size

1-hit nedir nasıl arttırılır
2-reklam nasıl alınır banka hesabı gereklimidir .Siteye nasıl ekliyeceğiz
3-benim sitemde üstt tarafta google reklamları yazıyor orada arasıra arkadaşlık siteleri sesli görüntülü arkadaşlık yatak arkadaşlığı falan yazıyo valla bende anlamadım :S
4-siteme üyelik sistemi yaptım siteme ekledim giriş yeri de yaptım kendim üye olmaya çalışıyyorum hep şifre yanlış diyo site sahibi olduğum için mi acaba
5-sitemi google da aratıp bulmak için ne yapmam lazım daha doğrusu meta tagları veya html dosyasını nerden bulucam google bana nereden verecek nasıl verecek ben nasıl istiycem

bunların cevaplarını verseniz sitenizin reklamını yaparım.
Mesaj23.08.2009, 06:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya mesajımı düzenleyemedim :S benim bir sitem daha var yanlız ne olduysa ben dogancangaleri.tr.gg ile yazmışım ama ben bu söylediklerimi doganblok.tr.gg için istiyorum
ayrıca bide bir tasarım ekledim css ama linkler hep link diyeydi ve hep tıklayınca ana sayfayı veriyordu ne iş anlamadım ona da bi çözüm bulursanız çok makbule geçer Smile
Mesaj23.08.2009, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokmu yardım eden :'(
Mesaj23.08.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow 1.bolca topliste kayıt ol sitenin linklerini başka sitelere ver hit böyle kazanılır
Arrow 2.reklamda banka hesabı gereklidir örnek reklam siteleri google ve adhood

Arrow 3.o bedava sitemin kendi koyduğu reklamlar onlardan para kazanır

Arrow 4. üye olmak için forum exstrasını aktif et

Arrow 5.toplistlere kayıt ol ve siteni googleye tanınt googleye sitemi googleye ekle yaz gelir Mr. Green

Mesaj23.08.2009, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Hakkında Bazı sorunlarım var lütfen yardım

dogancangaleri yazmış:
iyigünler arkadaşlar ben lafı uzatmadan sorularımı ve sorunlarımı anlatıyım size

1-hit nedir nasıl arttırılır
2-reklam nasıl alınır banka hesabı gereklimidir .Siteye nasıl ekliyeceğiz
3-benim sitemde üstt tarafta google reklamları yazıyor orada arasıra arkadaşlık siteleri sesli görüntülü arkadaşlık yatak arkadaşlığı falan yazıyo valla bende anlamadım :S
4-siteme üyelik sistemi yaptım siteme ekledim giriş yeri de yaptım kendim üye olmaya çalışıyyorum hep şifre yanlış diyo site sahibi olduğum için mi acaba
5-sitemi google da aratıp bulmak için ne yapmam lazım daha doğrusu meta tagları veya html dosyasını nerden bulucam google bana nereden verecek nasıl verecek ben nasıl istiycem

bunların cevaplarını verseniz sitenizin reklamını yaparım.

1. senin siten ne kadar iyise okadar çok kişi girer sitene ayrıca ne kadar link takas yaparsın okadar daha çok sitenin hiti artar
2. reklam alırsın birincisi anlaşmalı olur karşı site senin sitene ücretli reklam verir diğer türlü ise sen reklam sitelerine üye olup kodu sitene eklersin tıklama başına para gelir banka hesabı gerekir
3. üst reklamı salla senin deiştircen bişey yok ancak ayarlardan site dilini almanca seçersen sitedeki reklam bsnin reklamı olur
4.üyelik sistemi yaptında ancak üyeler saklı sayfalar loginleri yönet var ordan üye eklemeden üye olunmuor
5.siteni google eklemek için üye olucaksın ilk önce sonra googleden hesabım diyeceksin orda site ekle diceksin site linkini yazdıktan sonra gelen metad tagı sitene ekliceksin ancak önünde </style> kodu olmalı bir diğer yöntem
buradan eklemek
Arrow http://www.google.com.tr/addurl/
Mesaj23.08.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve birde extsralardan meta tagleri aktif et o oraya sitenin ne yazınca çıkmasını istiyorsan onu yaz Wink

Mesaj konusu:

ve birde extsralardan meta tagleri aktif et o oraya sitenin ne yazınca çıkmasını istiyorsan onu yaz Wink

Mesaj konusu:

Mesaj23.08.2009, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkür ederim herkese bu arada hackerfrend en sevdiğim site fakat hit kazanmak için düşüncem belli bir katagorim olması fakat o bende yok o yüzden yeni bir site kurdum ama daha yapım aşamasında bu dedikleriniizi o sitede uygulucam turkplayer adlı sitede tekrar teşekkür ediyorum bu arada bana bir oyun teması lazım menüsü üst tarafta olursa süper olur ben araştırıyorum ama elinde hemen hazır bulacak olursa buraya atarsanız sevinirim (nasıl bi cümle oldu bende anlamadım Very Happy)

tekrar teşekkürler
saygılarımla...
Mesaj23.08.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada hackerfirendi gezerken css kodlarını indiriyoruz sonra linkleri nasıl düzenleyeceğiz onu anlamadım anlatırsanız sevinirim

saygılarımla...
Mesaj23.08.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplayer yazmış:
bu arada hackerfirendi gezerken css kodlarını indiriyoruz sonra linkleri nasıl düzenleyeceğiz onu anlamadım anlatırsanız sevinirim

saygılarımla...

html kodlrı düzenleyebilmen gerekiyo site yapabilmek için

Mesaj23.08.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen istediğin kodu buraya at sana göre düzenliyim Very Happy

Mesaj23.08.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadee gerçektenmi ? abi senin kadar iyi biri varmı Very Happy yha tamam ben css buluyum da Very Happy
Mesaj23.08.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana uygu bir tasarım bulacağım merak etme

Mesaj23.08.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha abi sen nesin valla bütün işelrimi halediyon :S Very Happy bot fln mısın ? Very Happy Very Happy
Önceki mesajları göster: