Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2009, 06:22 (UTC)    
Mesaj konusu: url yi yazdım bunu dedi :D ? aciL !!

Thank you
Your site URL has been successfully added to our list of URLs to crawl. Please note that we do not add all submitted URLs to our index, and we cannot make any predictions or guarantees about when or if they will appear.

You may also be interested in Google webmaster tools, which shows you Google's view of your site, helps you diagnose problems, and lets you share information with us to help improve your site's visibility in our search results

Want to do more?
ve altında üç tane kutu var arkadaşlar ben şimdi napayım meta tagları nerden alcam onaylandı çünkü ama ne zaman çıkar çıkmaz garanti vermiyo Very Happy lütfen acil yardım
Mesaj24.08.2009, 06:42 (UTC)    
Mesaj konusu: doğrulandımı doğrulanamadımı ?? AciL!!

sorunu hal ettim siteyi doğruladım hatta mavi yazıyla turkplayer.tr.gg doğrulandı yazıyor sonra turkplayer.tr.gg ye tıklıyorum yani şöle

Siteler Doğrulama
turkplayer.tr.gg Doğrulandı

gibi biişey yazıyo turkplayer.tr.gg link şeklinde aynı şekilde doğrulandıda doğrulandıya tıklayınca zaten doğrulandı diyo...
turkplayer.tr.gg ye tıklayıncada aynen şöle bişey çıkıyo

Kontrol paneli
Site dizine eklenmedi. (Olası nedenler)

bu ne demek oluyo lütfen acil yardım doğrulandımı doğrulanamadımı
Mesaj24.08.2009, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sitenin tasvirine ne yazayım
Mesaj24.08.2009, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplayer yazmış:

1.si Cok Flood Yapıyorsunuz Bu Yasaktır..!

2.si Sitenin Tasviri Sana KaLmış ve böyLe küçük şeyleride Bize Soruyosan Hiç Bişey Öğrenemezsin Bunu Söyliyim İlkten ...

Tasvir nedir ?
Sitenin Ne amaç için kurdugun ve içindeki İçerikLer neLer İleride hangi Konular oLacak vb şeyler ...

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur...
İyi CalısmaLaR

Mesaj24.08.2009, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
turkplayer yazmış:

1.si Cok Flood Yapıyorsunuz Bu Yasaktır..!

2.si Sitenin Tasviri Sana KaLmış ve böyLe küçük şeyleride Bize Soruyosan Hiç Bişey Öğrenemezsin Bunu Söyliyim İlkten ...

Tasvir nedir ?
Sitenin Ne amaç için kurdugun ve içindeki İçerikLer neLer İleride hangi Konular oLacak vb şeyler ...

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur...
İyi CalısmaLaR

1.bilerek flood yapmıyoruz mesaj düzenleme olsaydı böyle olmucaktı ki bu benim sorunum değil .
2. tasvir konusunda saol diğerlerinede bir cevabın varsa alabilirim ....
Mesaj24.08.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

MesajLarını Tek Bir Yorum HaLinde Dile Getirebilirsin aL sana Bir Cözüm Mr. Green
Mesaj24.08.2009, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

AMA aklıma sınradan geliyor mesala şimdi bir sorunum var yeni konu açmaktan sa buraya yazıcam

tasvire şöle yazdım

Sitede Oyun Oyun inceleme Oyun hileleri Oyun Tam çözümleri online oyun oyun rehberleri flash oyunlar yeni çıkan oyunlar .Oyun Rehberleri yeni teknoloji haberleri bilim kurgu haberleri sıcak haberler ve dahasını burada bula bilrisiniz

tasvir eden anahtar kelimelere de

oyun,online oyun,müzik,bedava müzik dinle,radyo,radyo dinle,oyun rehber,oyun çözüm ,tam çözüm,metin 2 ,knıght,conter strike,online oyun hileleri,atatürk,türkiye,gta,gta türkiye,gta modları,gta yama mod,gta araba yükleme,nfs,tuning modifiye,turkplayer,turk player,html kodları,css temaları,css tasarımları,bedava sitem

bunları yazdım
siteyi yazana dogan
yazdım
arama motorlarında göstere onay verdim

spechrine dedim
google yi açtım
anahtar kelimelere yazdıklarımı arattırdım hiç benim site gelmedi
bende bişey anlamdım burada soruyorum
Mesaj24.08.2009, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplayer yazmış:
AMA aklıma sınradan geliyor mesala şimdi bir sorunum var yeni konu açmaktan sa buraya yazıcam

tasvire şöle yazdım

Sitede Oyun Oyun inceleme Oyun hileleri Oyun Tam çözümleri online oyun oyun rehberleri flash oyunlar yeni çıkan oyunlar .Oyun Rehberleri yeni teknoloji haberleri bilim kurgu haberleri sıcak haberler ve dahasını burada bula bilrisiniz

oyun,online oyun,müzik,bedava müzik dinle,radyo,radyo dinle,oyun rehber,oyun çözüm ,tam çözüm,metin 2 ,knıght,conter strike,online oyun hileleri,atatürk,türkiye,gta,gta türkiye,gta modları,gta yama mod,gta araba yükleme,nfs,tuning modifiye,turkplayer,turk player,html kodları,css temaları,css tasarımları,bedava sitem

bunları yazdım
siteyi yazana dogan
yazdım

spechrine dedim
google yi açtım

şimdi nolcak peki ?
Mesaj24.08.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplayer yazmış:
turkplayer yazmış:

tasvire şöle yazdım

bunları yazdım
siteyi yazana dogan
yazdım

spechrine dedim
google yi açtım

şimdi nolcak peki ?
Mesaj24.08.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl nolcak?