Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziya Doğan: Biz de güçlüyüz!

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Trabzonspor'u deplasmanda yendiklerine dikkati çekerek, ''En büyük tehlike böyle maçlardan sonra girilen rehavettir. Onun için biz futbolcularımızı uyandırdık, bütün çalışmalarımız Fenerbahçe maçı içindir'' dedi.

Doğan, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, çok kısa sürede ve apar topar bir takım oluşturduklarını söyledi.

Bazı futbolcuların kulüplerinden hazır geldiğini ifade eden Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Bünyemize yeni kattığımız bazı futbolcularımızın idman eksiklikleri var. Sivasspor maçından sonra Milli Takım maçı için verilecek arayı çok iyi değerlendirerek, bu futbolcularımızın idman eksiklerini gidereceğiz. Bu futbolcularımızın eksikleri tamamlandıktan sonra ideal bir Diyarbakırspor oluşacak. Trabzonspor galibiyeti, iyi bir galibiyetti. Kimse beklemiyordu, ama oynadık, kazandık. En büyük tehlike böyle maçlardan sonra girilen rehavettir. Onun için biz futbolcularımızı uyandırdık, bütün çalışmalarımız Fenerbahçe maçı içindir.''

-''BİZ DE GÜÇLÜYÜZ''-

Doğan, Fenerbahçe'nin güçlü bir takım olduğunu ve önemli futbolcuları bulunduğunu bildiklerini vurgulayarak, şöyle devam etti:
''Beklentileri biliyoruz, kimseyi küçümsemiyoruz, ama kimseyi de gözümüzde büyütmüyoruz. Biz de güçlüyüz, çıkacağız ve aslanlar gibi mücadelemizi sürdüreceğiz. Taraftarlarımızın büyük desteğine ihtiyacımız var. Skor ne olursa olsun takımlarına güvensinler ve son dakikaya kadar desteklerini sürdürsünler. Fenerbahçe maçına puan için çıkacağız ve sonuçta iyi başladığımız ligde, bu mücadelemizi sürdürmek istiyoruz. Teknik heyet olarak yönetime bir orta saha oyuncusu ve santrfor alınması için rapor verdik. Bunları aldıktan sonra transferi kapatacağız. Tam olarak 'şimdilik başarılıyız' demiyorum ama, bu ekip ruhumuzla başarılı olacağımıza inanıyorum. Ligin 5-6 haftasından sonra bütün takımlar form tutuyor. Takımlar form tutmadan biz puanlarımızı almak istiyoruz.''

Doğan, takımda sakatlıkları süren İbrahim Ege Musa'nın yanı sıra idman eksiklikleri bulunan Eren, Ümit ve Mustafa Özkan'ı da en kısa zamanda hazır hale getireceklerini sözlerine ekledi.

Ziya Doğan, Trabzon'da taraftar ve yöneticilerin kendilerini çok iyi şekilde ağırladığını da ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.

-MAÇ BİLETLERİNE YOĞUN İLGİ-

Diyarbakırspor-Fenerbahçe karşılaşmasının biletlerinin satışa sunulduğu Turkcell abone merkezlerinin önünde uzun kuyruklar oluşmaya başladı.

Bazı taraftarlar, Fenerbahçe seyircisi için bilet fiyatlarının 20 lira belirlenmesine tepki göstererek, ''Kendi sahalarında 50 liraya maç izleyen taraftarlar, burada 20 liraya izleyecekler. Bu adil değil'' dediler.

Bu Haber Diyarbakır Sitesinde 1841 kez okunmuştur.
Mesaj24.08.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allahın izniyle bugun feneri dağıtacaz....
Mesaj24.08.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkat edinde sertduvara çarpmayın fener bu belli olmaz siz dağılırsınız
Mesaj24.08.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-haber yazmış:
dikkat edinde sertduvara çarpmayın fener bu belli olmaz siz dağılırsınız

sen rahat ol duvra çarptıkmı duvara yıkarız

feneride çok büyütmeye gerek yok
Mesaj24.08.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

okdr eminsin yani görcez belli olmaz sen aban güvenme okdr diosun ama sen daha çok güveniosun
Mesaj24.08.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
Allahın izniyle bugun feneri dağıtacaz....

sivaslıyım ama tanıdığım çok diyerbakırlı var aslında en az 100 kişi tanıyorum etrafım hep diyerbakır Very Happy neyse bildiğim kadarıyla aziz yıldırımın memleketi o nedenle aziz yıldırım alır maçı sivassporda fenere bilerek yeniliyo yoksa dağıtırlar sivasın başkanları hep fenerli o maçta hiç faul olmadan aldılar ne tesadüf bi yere düşürme faul yapma yok neyse ben artık sivası tutmuyom banane sivastan artık
Mesaj24.08.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hahaha daha dünkü bebeler benim altyapısında oynadığım kulübe laf atıyolar [FBde oynadım Very Happy ]
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
hahaha daha dünkü bebeler benim altyapısında oynadığım kulübe laf atıyolar [FBde oynadım Very Happy ]

aslan abimiz SmileSmileSmile
Mesaj konusu:

kanarya desem daha doğru olurmuş SmileSmileSmile:SmileSmileSmile
Mesaj24.08.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-haber yazmış:
kanarya desem daha doğru olurmuş SmileSmileSmile:SmileSmileSmile

aynen Very Happy
Mesaj24.08.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile))