Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu: googlede çıkmak için yapılması gerekenler...

evet arkadaslar aylar önce googlede çıkan sitem altı ay boyunca çıkmıyordu. ne yaptıysam olmadı. tekrarb tekrar sitemi doğruladım oolmadı. googley url ekledim olmadı. zor olsada başardım.sitemin googleden silinişi sebebi: siteme intro koymuştum. şimdi google kurallarına da uyarak tekarar çıkmayı başardım. geelleim nasıl yapacağımıza:
1) googlenin siteye engel olan herşeyi kaldıralım. intro falan.
2) sitenin sade olmasına özen gösterelim.
3)googleye girip oturum aç deyip.HESABIM>>WEB yöneticisi ayarları>>>solda siteyi tekrar değerlendirmeye tıklıyorsunuz.
4)orada sarı kutucuk içinde ''Sitenizin tekrar değerlendirilmesini isteyin.'' buraya tıklıyorsunuz.
5)açılan sayfada sitenizi seçiyorsunuz.
6)altta boş alana derdinizi anlatıyorsunuz. googlenin kurallarını ihlal etmediğinizi falan açıklıyorsunuz.onaylayıp gönderiyorsunuz.
siteniz bir hafta içinde googlede yerini alıyor. benimkisi 3 günde googlede çıktı.
dediğim gibi googlenin sitenizi eklemesini engelleyecek hiç bir şey olmamasına dikkat edin. yoksa boşuna uğraşmış olursunuz.saygılar...
www.gursel-rabia.tr.gg
Mesaj22.08.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA ARKADASLAR DENEYİN.OLMAZSA BİLDİRİN BANA.AMA GARANTİ OLACAKTIR.BENNİM ALTI AYDA ÇIKMAYAN SİTEM 3 GÜNDE ÇIKTI. DENEYİN DERİM BAŞKA DA BİR ŞEY DEMEM. HERKESİN SORUNUNA ÇÖZÜM İŞTE OLMAZSA BANA BİLDİRİN.SAYGILAR.
Mesaj22.08.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

spam içerikli dandik siteler ne yaparsa yapsın eklenmez zaten. onun dışında bir siteyi google'da mümkün olan en kısa sürede kendi içeriğiyle ilgili aramalarda üstlere taşımanın yolu arama motoru optimizasyonu yapmaktan geçer. google webmaster center da dediğin gibi bu konuda etkin rol oynar. arama motoru optimizasyonu ile siteyi google ve diğer arama motorlarına biraz da olsa uygun hale getirebilirsiniz.

Mesaj23.08.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

SELAM KARDES ANLATIM GUSEL AMA BENIMDE GOOGLE YONUNDEN BAYA PROBLEMIM VAR NE YAPTIM NE ETTİMSE 4-5 AYDIR HEMEN HEMEN HAFTADA 2-3 DEFA YENILEDIGIM KAYITLARI AMA BİR TÜRLÜ ÇIKMIYOR NE YAPMAM LAZIM SORUN NEDIR ACEBA ORTASINDE -İŞERETI OLAMSI SORUNMU OLUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Mesaj25.08.2009, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam

son-hayalim yazmış:
SELAM KARDES ANLATIM GUSEL AMA BENIMDE GOOGLE YONUNDEN BAYA PROBLEMIM VAR NE YAPTIM NE ETTİMSE 4-5 AYDIR HEMEN HEMEN HAFTADA 2-3 DEFA YENILEDIGIM KAYITLARI AMA BİR TÜRLÜ ÇIKMIYOR NE YAPMAM LAZIM SORUN NEDIR ACEBA ORTASINDE -İŞERETI OLAMSI SORUNMU OLUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

KARDES YUKARDA GOOGLEDE ÇIKMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLERİ SIRALADIM. ONLARI BİR UYGULA BİR HAFTA İÇERİSİNDE ÇIKARSIN. BENİMKİ 3 GÜNDE ÇIKTI. BENDE SENİN GİBİ NE YAPTIM ETTİMSE ALTI AY BOYUNCA ÇIKARAMNADIM. AMA SONUNDA OLDU. TABİ DEDİKLERİMİ ÜSTTEKİ KURALLARI YAP. EMİNİM SENİN DE SİTEN BİR HAFTA İÇERİŞSİNDE ÇIKACAKTIR. ÖNEMİ Bİ KONU DA SİTENİN GOOGLEYE EKLENMESİ ENGELLEYECK SORUNLAR OLMAMALIDIR MESELA İNTRO.SPAM VS. VS. SAYGILAR
Mesaj25.08.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim teşekkür ederim derdime derman oldun Wink
Mesaj25.08.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

batitrakyacumhuriyeti yazmış:
Kardeşim teşekkür ederim derdime derman oldun Wink

önemli değil kardes ne mutlu yardımcı olabildiysem Wink
Mesaj26.08.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

[ Idea b]BİRDE BEYLER GEREKENİ YAPIP BİR HAFTA SİTENİZİN EKLENMESİNİ BEKLEYİN KİMSE BİR HAFTA GEÇEMEDEN BANA OLMADI DİYE P.M ATMASIN BİR HAFTA BEKLEYİN. GOOGLE UYGUN GÖRDÜYSE ZATEN EKLEYECEKTİR. SAYGILAR.[/b]
Önceki mesajları göster: