Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2009, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Sonunda buda oldu 'Trabzon Spor ruh sağlığımı bozdu' davası

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir kişi, fanatik taraftarı olduğu Trabzonspor'un başarısızlığının ruhsal yapısını bozduğu gerekçesiyle kulüp yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gebze Adliyesi'ne gelen Sıdkı Narmanlı, Cumhuriyet Savcılığı'na müracaat ederek, Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden ruh yapısının bozulduğu, huzurunun kaçtığı iddiasıyla yöneticilerden şikayetçi oldu ve 1 TL tazminat talep etti.

Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Narmanlı, bir Trabzonlu ve Trabzonspor taraftarı olarak ''kulübün gidişatından, düşürüldüğü aciz durumdan dolayı çok mutsuz ve rahatsız olduğunu'' söyledi.

Narmanlı, Trabzonspor'un maçlarını izlerken kahrolduğunu ve sinir yapısının bozulduğunu belirterek, ''Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden sağlık sorunları yaşamaya başladım. Sinir hastası oldum, psikolojim bozuldu, dengemi kaybettim. Tüm bunların sorumlusu Trabzonspor kulüp yönetimidir'' diye konuştu.

Kulübün başarısızlığı yüzünden kendisi gibi pek çok taraftarın sıkıntılı dönem yaşadığını savunan Narmanlı, şöyle devam etti:

''Trabzonspor'un başarısızlığının sebebi yönetimdir. Koca bir camiayı bu hale düşürerek bizleri ruh ve sinir hastası eden Trabzonspor yöneticilerinden davacıyım. Trabzonspor'a arzu edilen başarıyı yakalatmayarak taraftarı üzen, Trabzonspor fanatiklerini hasta eden yöneticilerin hesap vermesi gerekir. Alınan oyunculara ödenen paraları da inandırıcı bulmuyorum. Bu anlamda da yönetimin hesap vermesini bekliyorum.''

Öte yandan Narmanlı ile birlikte adliyeye gelen arkadaşı İsmail Demir ise Trabzonspor yüzünden evdeki huzurunun kaçtığını, kendisinin de dava açmayı düşündüğünü kaydetti.

AA
Mesaj01.09.2009, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Trabzonspor un Bu Hali Ruh Sağlığınıda Bozar Vücut Sağlığınıda Razz
Mesaj02.09.2009, 03:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Trabzonspor un Bu Hali Ruh Sağlığınıda Bozar Vücut Sağlığınıda Razz

güzel bi protesto yöntemi Smile Smile
Mesaj02.09.2009, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

az once haberlerde gordum ve gulmekten erlere yikildim 1 ytl dtazminat davasi acmiş Mr. Green
Mesaj02.09.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Puhahahah
Bi de pepsiyi içinci Aysun Kayacının kendisini öpmesini bekleyen öpmeyince de tüketiciyi kandırıyorlar diye dava açan adam vardı Mr. Green

Mesaj02.09.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimedia yazmış:
az once haberlerde gordum ve gulmekten erlere yikildim 1 ytl dtazminat davasi acmiş Mr. Green

1 tl çok fazla para,benim aylık harçlığım Razz

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.09.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Puhahahah
Bi de pepsiyi içinci Aysun Kayacının kendisini öpmesini bekleyen öpmeyince de tüketiciyi kandırıyorlar diye dava açan adam vardı Mr. Green

zuaahaha bu daha komikti..
Mesaj03.09.2009, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haberlerde Gördüm Gülmekten öldüm Very Happy
Mesaj03.09.2009, 00:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Puhahahah

Belki Aynı manyaktır Smile
Mesaj03.09.2009, 00:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

izlemesin o zaman kendini reklam ettirmeyen çalışan bir ge*z***lı
Önceki mesajları göster: