Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2009, 05:12 (UTC)    
Mesaj konusu: extralarda sorun

sitemde bazı sayfalara yorum ekle bölümü koydum ancak site arka planı siyah oldugundan yapılan yorumlar gözükmüyor. yapılan yorumların yazı rengini nasıl degiştirebilirim.
Mesaj04.09.2009, 05:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

normal yazı rengini beyaz yapın. (Bu kod ile sağlanabilir, google'a bulabilirsiniz.)...

iyi çalışmalar.

Mesaj04.09.2009, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bilmiyorsan biliyormuşsun gibi davranma. kodla modla yapılacagını bende biliyorm. ama hangi kodlar yapacam kodu nereye koyacam onları soruyorum ben.

net bi cvp yoksa hiç cvp yazmayın lütfen
Mesaj04.09.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş Haklı Kodla İlgili Değil Senin Sorunun Ana Rengi Beyaz Yap Olur Lütfen Hakarette Bulunmayalım Arkadaş Gerçeği Söylemiş
Mesaj04.09.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

webs-team yazmış:
Arkadaş Haklı Kodla İlgili Değil Senin Sorunun Ana Rengi Beyaz Yap Olur Lütfen Hakarette Bulunmayalım Arkadaş Gerçeği Söylemiş

yani
Mesaj04.09.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatanittifagi yazmış:
arkadaşım bilmiyorsan biliyormuşsun gibi davranma. kodla modla yapılacagını bende biliyorm. ama hangi kodlar yapacam kodu nereye koyacam onları soruyorum ben.

net bi cvp yoksa hiç cvp yazmayın lütfen

hep hazırcılık yapmak yerine biraz araştırısanız bu kodları pekala bulabilirsiniz. Bende bunun için hemen kodu vermedim..
hem yardım ediyoruz hem de laf yiyoruz. laflarınıza dikkat edin.
konuyuda iyi biliyorum.

Css Style Kodları Bölümüne eklenecek kod:

Kod:
#content {   
color:#398804;   
}     
Önceki mesajları göster: