Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2009, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamün Aleyküm Tasarim İstiyorum Yardim

Selamün ALeyküm ArkadaşLar Siteme Tasarim yapacak olan war mi acaba ? Tasarim Söle olacak music Ve Radyo üstüne tasarim olacak CincikLi Erkek Türü ßişey Olacak Üst Menüsü Olacak Dj Crazy Ve Dj Mad yazilacak ve Üyelik Şart Olsun Qke TeşekküRLeR Emeğinize SağLik ŞimdiDen Sitemiz ßu yapacak Olan Arkadaş ßir ßakar www.djciyizz.tr.gg TeşekkürLeR
Mesaj04.09.2009, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu: kisacasi Söle ßir shey İsTiorum

Katagoriler üste olacak RadYo yLa ilgili Tema Olacak Ve Cok manyaq Sekil ßir Shey istioruım İlgilenin lütfen
Mesaj04.09.2009, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana ßu Tasarımı YapabiLirim.. 10 Kontöre.. Wink
Emek Harcanıyor.. Wink
Mesaj04.09.2009, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

clup-grafik yazmış:
Sana ßu Tasarımı YapabiLirim.. 10 Kontöre.. Wink
Emek Harcanıyor.. Wink

Walla kardeşim 10 knt olsaydi Veya Tema yapmayi ßilseydim Emin Ol Kimsenin Ağiz kokusunu ckemezdim Duami Alacaktin neyse sağol yinede
Mesaj05.09.2009, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm.. Kanqa Sana Tasarımı Yapıcam. Wink
Mesaj05.09.2009, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Slm Kardeşim Sİtemde Bulabilirsin

Slm Kardeşim İstedigin Tasarımı Yakında Sitemde Bulabilirsin Sana Yardımcı Olursam Sevinirim. Sitemiz BedavaCssDagıtımServisidir.
Mesaj05.09.2009, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası RekLam Yeri DeğiLDir !! Wink
Mesaj05.09.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağolasiniz arkadaşlar Türk İnsaniyiz Azicik ßirßirimize yardimci olalim lütfen ßir gun sizde olmaz ßen yardim ederim diğer Gun ßend eolmaz sizden yardim isterim herseyi cıkariniz için kullanmayin ßirazda dua alin LütFen
Mesaj05.09.2009, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet DosLarim tasarimLarinizi clup-grafik.tr.gg e yaptirin süper yapior Tavsiyemdir Wink
Önceki mesajları göster: