Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Edin

Ben siteme hareketli gifler yükledim fakat hiçbirisi hareket etmiyor ve açmış olduğum forumdaki ifadeler de hareket etmiyor lütfen bana yardım edin ne olursunuz çok acil Crying or Very sad
Mesaj06.09.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.09.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmet-altiner yazmış:
o nası bişi ya Very Happy

Hakaten konuyu biraz açarmısn
Mesaj06.09.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Şimdi ben sitemde bir sayfa açtım ve oraya hareketli gifler yükledim. Fakat gifler hareket etmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?
Bir diğer konu ise: sitemde bir forum açtım fakat yazı yazma panelinin sol tarafındaki ifadelerin olduğu bölümde ifadeler görünmüyor. Lütfen yardımcı olun Crying or Very sad
Mesaj06.09.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gifleri sitenize degilde farklı bir upload sitesine upload edip kodlarını sitenize eklerseniz düzelir..
www.tinypic.com ' u kullanabilirsiniz..
Mesaj06.09.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

giflerimi psdemi yaptınız eger psde yapdıysanız imagereadye göndermeden kaydetdiyseniz hareket etmez imagereadye gönderip kaydediniz birde öyle deneyiniz photoshopta yaptıysanız

İYİ GÜNLER
Mesaj06.09.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben acemiyim bu konuda bana biraz daha anlayabileceğim bir şekilde anlatıp öğretirseniz çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim... Embarassed
Mesaj06.09.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yolumuzdevrimyolu yazmış:
Gifleri sitenize degilde farklı bir upload sitesine upload edip kodlarını sitenize eklerseniz düzelir..
www.tinypic.com ' u kullanabilirsiniz..

Teşekkür ediyorum siteye girince demek istediğinizi anladım ve hallettim. Çok teşekkürler Wink
Önceki mesajları göster: