Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: 10 Kontöre 4 ay ana sayfa reklam!(Simdi Gir)

İyi Günler Arkadaşlar,

Sizlerle 1 hafta geçirdik.Şu an da çok yeniyiz ve sizin desteğinize ihtiyacımız var.Bu yüzden bize 10 turkcell kontörü vererek ana sayfamızda 4 ay reklam alabilirsiniz.10 kontörüm yok daha az var derseniz üzülmeyiniz Wink .Çünkü 2 kontöre tam 2 hafta ana sayfa reklam alanı veriyoruz.Sitemizin hiti yok diyenlere cevap;Sitemizin günlük en az 30 ve otuzdan fazla ziyaretçisi vardır.Ve oyunlar bizim sistemimiz sayesinde en hızlı indirme biçimindedir.Siz premium üyelikmiş diyerek felan bizim sitemize bir ücret ödemessiniz.En hızlı şekilde hemde ücretsiz halde oyunları indirebilirsiniz.İndirme sunucularının kısıtlamaları var.Bunlardan dolayı cok özür dileriz.İyi Günler.
Mesaj07.09.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hiç kimse istemiyo mu Crying or Very sad
Mesaj07.09.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar 1 kişi bile mi istemiyor.Ayrıca denemerap1'de dademin ben vardım.Neyse lütfen isteyin.Bu günlük en az 20 hitim var.Günde 4-5 hiti olanlar 20 kontöre yer veriyorlar.Alınıyor benim günlük en az 20 hitim var.10 veya 2 kontöre alınmıyo Crying or Very sad Neutral Sad
Mesaj07.09.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuninndirelim yazmış:
Arkadaşlar 1 kişi bile mi istemiyor.Ayrıca denemerap1'de dademin ben vardım.Neyse lütfen isteyin.Bu günlük en az 20 hitim var.Günde 4-5 hiti olanlar 20 kontöre yer veriyorlar.Alınıyor benim günlük en az 20 hitim var.10 veya 2 kontöre alınmıyo Crying or Very sad Neutral Sad
Bedava bir şey için kimse kontörle reklam vermez Günlük hiti 60 70 olanlar bedavaya reklam alıyor Wink
Mesaj07.09.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalan Söylemiyorum Günlük Hitim en az 300 oluyor benim reklama ihtiyacım yok zaten bsde kullanıcıların sorunlarına yardım için burdayım

Önceki mesajları göster: