Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: hacker friend yardım

sorularım resimlerinin üzerinde yazılı hackerfriend cevap verirsen çok sevinirim
Mesaj07.09.2009, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. resimdeki bildiğin menü 2. resimdeki onlarında kodu forumda var 3. resimdeki vista menü oda forumda var Wink

hackerfriend deilim ama neyse
Mesaj07.09.2009, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu: ama

1.resimdeki menü özel bir menü tümünü göster /kapat özelliği ve günün sözü özelliği var bunu nasıl yapabilirim?

2.resimdedeki forumda var demişsin link vermemişsin

3.resimdeki vista menü nasıl ayarlanmış?
Mesaj07.09.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ama

hakseverahmet yazmış:
1.resimdeki menü özel bir menü tümünü göster /kapat özelliği ve günün sözü özelliği var bunu nasıl yapabilirim?

HF tasarımı KEndine Ait Vermeyebilir
Ayrıca Herşeyi Hazır Arıyorsunuz Ama Yardım Edeceğiz Tabiki
Tasarımını KEndi Yaptığı İçin Herşeyi Koyabilir Yani Sende ;KEndi Tasarımını Yaparsan istediğin özellikleri koyabilirsin

Mesaj07.09.2009, 10:13 (UTC)    

hakseverahmet yazmış:

forum ara diye birşey var örneğin vista menü yazsanız bulursunuz .
ayrıca öyle bi cvp yazmışsınızki isterseniz şifreyi verin içerik dahi herşeyi ben ayarlıyım herşeyi ben bulduktan sonra sitedeki sizin emeğiniz nerde peki herşeyi yaptırdıktan sonra bu BENİM SİTEM diyebilcekmisiniz ? Evil or Very Mad
Mesaj07.09.2009, 10:39 (UTC)    

[quote]ayrıca öyle bi cvp yazmışsınızki isterseniz şifreyi verin içerik dahi herşeyi ben ayarlıyım herşeyi ben bulduktan sonra sitedeki sizin emeğiniz nerde peki herşeyi yaptırdıktan sonra bu BENİM SİTEM diyebilcekmisiniz ?
Alıntı:

evt arkadaşımız çok doğru sölüyor benim sitem diye bilicekmisiniz azcık araştırma hepinize yetticektir bak ben bu bs ailesine gireli 1 ay oldu ve sitemi çoğu kişi taktir etti ve sadece 1günlük çalışma ile ayrıca sen nekadar bilirsen bil mutlaka bilgine bilgi emin olki zorlukları dha kolay şacaksın
Önceki mesajları göster: