Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: TASARIM LUTFEN

SELAM ARKADASLAR KOY TASARIMI ISTEMISTIM CSS VARSA LUTFEN PAYLASIN BU ARADA KIMSE NIYE SAYFA ACIYORSUNDEMESIN
Mesaj08.09.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz öğrenip kendin yapsan kim sana köy tasarım yapmaz... ücretli yaptırabilirsin...
Mesaj09.09.2009, 03:58 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

sen bedava stenın kurucumusun herseye maydonoz oluyorsun ayıpbe ıyıkı bırsey bılıyorsunuz herkezı burda terslıyorsun
Mesaj09.09.2009, 04:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

caglarkoyumuz yazmış:
sen bedava stenın kurucumusun herseye maydonoz oluyorsun ayıpbe ıyıkı bırsey bılıyorsunuz herkezı burda terslıyorsun

buna terslermek denmez.Balığı direk almak yerine neden tutmayı öğrenmiyorsun??

http://www.hyperend1.hostwq.net/t3/page.html al bak beğenirsen download linkinide veririm ömden.
Mesaj09.09.2009, 04:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Slm Kardeş

Slm Kardeş Senin için köy tasarımı yapcam benimle iletişime geçersen Sevinirim. ücretsizdir.
Mesaj09.09.2009, 07:13 (UTC)    

[quote="caglarkoyumuz"]sen bedava stenın kurucumusun herseye maydonoz oluyorsun ayıpbe ıyıkı bırsey bılıyorsunuz herkezı burda terslıyorsun[/quote

Doğruları söyleyince herşeye maydonoz oluyoz demi neyse bak arkadaş yapçak sana ...
Mesaj09.09.2009, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

milletin işi gücü yok sana tasarım yapacak
Mesaj09.09.2009, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:

doğruları söyleyince sen kim oluyosun sen bs nin kurucusmusun diyolar ...
Mesaj09.09.2009, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
alperen-ocak yazmış:

doğruları söyleyince sen kim oluyosun sen bs nin kurucusmusun diyolar ...
insanları uyarmak bile suç
Mesaj09.09.2009, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

sızlerde acayıpsınız ha her onune gelenı uyarıyorsunuz demek bılmıyoruz bılsek zaten sıze soylemeyız bukadar da sıkıcı olmayın bakıyorum heryerde senın adın gecıyor herkezı sen terslıyorsun gercekten mıllete yardım etmek ıstıyorsan bıraz sus enguzelı cozum uret madem bılgın cok faydan dokunsun mıllete
Mesaj09.09.2009, 07:33 (UTC)    

caglarkoyumuz yazmış:
sızlerde acayıpsınız ha her onune gelenı uyarıyorsunuz demek bılmıyoruz bılsek zaten sıze soylemeyız bukadar da sıkıcı olmayın bakıyorum heryerde senın adın gecıyor herkezı sen terslıyorsun gercekten mıllete yardım etmek ıstıyorsan bıraz sus enguzelı cozum uret madem bılgın cok faydan dokunsun mıllete
adam gibi soru sordunuzda söylemedik mi? forum kurallarını bilmeyeceksen,forumu kirleteceksen gelme foruma,madem kurallari bilmiyorsun neden yazıyorsun?
Mesaj09.09.2009, 07:33 (UTC)    

caglarkoyumuz yazmış:

bak canım ben ben bs ye kurulduktan 1 ay sonra kadıldım (bu adresle değil) foruma 1 tane dahil yazı yazmadım hep inceledim bir tane dahil tasrım isteği vb gibisinden isteklerde bulunmadım fakat ancak 2-3 haftadır foruma başladım yani anlıyacağın neyin ney olduğunu biliyorum...ve herkesi tanıyorum ... ve bs hiç ban yemedim ...