Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu: başbakan musevi mi?

başbakan musevi mi?
Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim bu belgeleri toplarken ağzım açık ekrana bakıodum ve sanırım bi kitapta rastladıklarım da doğruluk payı var.Bu kitap şuan yasaklılar listesinde ismini vs. daha sonra açıklarım.basıldıktan 1 hafta sonra alel acele toplatıldı(kitapçımın yalancısıyım).Kitap şunu söylüyordu :

Erdoğan Musevidir ( Yahudidir ).

buda benim fikrim = yahudi hayranıdır.daha sonra yaptığım araştırmaları sizinle paylaşmak istedim , sıkı durun başlıyoruz :

VARAN 1 :

Yahudi Soykırımına Sessiz İmza
23.01.2006
Türkiye' sessiz sedasız 27 Ocak'ı 'Yahudi Soykırımı'nı Anma Günü' ilan eden karara imza attı. Peki Yahudi Soykırımı'nı nasıl anacağız... Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nun 1 Kasım 2005 tarihli 60'ıncı oturumunda, 27 Ocak günü "Uluslararası Yahudi Soykırımı'nı Anma Günü" olarak ilan edildi.
Türkiye, israil'in hazırladığı 60/7 sayılı karar tasarısına açık destek veren dört islam ülkesinden biri oldu. 104 ülkenin altına imza attığı kararda BM Genel Kurulu, bütün devletlerden, gelecek nesilleri soykırım vahşeti konusunda bilgilendirmek için Yahudi Soykırımı'na ilişkin eğitim programları geliştirmelerini istedi. Ayrıca bütün üye ülkeler, benzer soykırım eylemlerinin önlenmesine yardımcı olmayı sağlamak için bu olayı hafızalarda canlı tutmanın yolunu bulmaya çağrıldı. Birleşmiş Milletler, bu kararla üyelerinden 27 Ocak günü için anma törenleri düzenlemelerini istenmese de, Genel Kurul'daki konuşmalar sırasında İngiltere, italya ve Almanya gibi ülkerin her yıl organize ettiği anma törenlerine atıfta bulunuldu.

VARAN 2:

Yeni Şafak Gazetesi :

Başbakan Erdoğan'dan 'Hanuka' mesajı

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Musevi vatandaşların Hanuka Bayramı'nı kutladı. Erdoğan, Hanuka Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan, mesajında şunları kaydetti: "Her Türk vatandaşı gibi ülkesine hizmet eden, huzur ve güven içinde yaşayan Türk Musevi toplumunun Hanuka Bayramı'nı samimi duygularımla kutluyorum. Yüzyıllardır aynı topraklarda, kardeşçe yaşadığımız Musevi vatandaşlarımız ülkemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve tüm milletimizi derinden üzen saldırıların gayelerine ulaşmaları asla mümkün olmayacaktır. Bu bayram münasebetiyle tüm Musevi vatandaşlarımıza sevgi ve selamlarımı sunuyor, Hanuka Bayramı'nın mutluluklar getirmesini diliyorum."

VARAN 3:

VATAN

Erdoğan: Musevi Düşmanlığı Sapkınlıktır

VARAN 4:

Sabah
Erdoğan'a Cesaret Ödülü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Musevi düşmanlığını ''utanç verici bir akıl hastalığının tezahürü'' olarak değerlendirdi ve ''Katliamla sonuçlanan bir sapkınlıktır, sapıklıktır'' dedi.

AA

VARAN 5 :

ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Musevi Alemi'nin özgürlük ifade eden 'Pesah Bayramı'nı kutladığını belirterek, "Umut, sevgi ve hoşgörü ortamını artıran bayramların toplumsal dokuyu güçlendiren özel günlerdir" ifadesini kullandı.

Başbakan Erdoğan, Musevi Cemaati'nin Pesah Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Musevi dinine mensup tüm vatandaşların ve Musevi Alemi'nin Pesah Bayramı'nı en içten dileklerle kutladığını ifade etti. Umut, sevgi ve hoşgörü ortamını artıran bayramların, toplumsal dokuyu güçlendiren özel günler olduğunu belirten Erdoğan mesajına şöyle devam etti:

"Musevi Alemi'nin en önemli bayramlarından biri olan ve Museviler için özgürlük ifade eden Pesah Bayramı, gelenek ve manevi değerlerin gelecek kuşaklara aktarılmasına vesile olmaktadır. Yüzyıllardır aynı topraklarda birlikte dostça yaşadığımız Musevi vatandaşlarımıza en iyi dileklerimi ve sevgimi sunuyor, Pesah Bayramı'nın tüm insanlağıa esenlik getirmesini diliyorum."

VARAN 6 :

Saadet partisi İl başkanı Keskin :

Adalet ve Kalkınma Partisi Hayal Kırıklığı;
Türkiye- İsrail Kardeşliği
Peki bu kadar mıydı? Hayır! Tayip Erdoğan New York Katolik kilisesine bağlı Sen Jaunt üniversitesinden Tanrı´nın Kuzusu unvanını alarak papaz cübbesi giydi. “Bu ne ifade eder” diye soranlara cevap olsun diye şunu da belirtelim; Erdoğan Yahudi kuruluşlarınca da ödüllendirildi. Başbakan, Amerikan Jewish Congre adlı Musevi Cemaatinden aldığı “Üstün Cesaret Ödülü” ile tarihe geçti.
Bununla da kalmadı ve İsrailli yetkililerin kendisine “kardeşim” diye hitap ettiği Sayın Başbakan, 1-3 Mayıs 2005 tarihleri arasında İsraili ziyaret etti ve bu ülkeyi ziyaret eden ilk Türk Başbakanı oldu. Kasap lakaplı Ariel Şaronun çocuk kanına bulaşmış elini sıkarak başta Filistinliler olmak üzere tüm İslam alemini büyük bir hüsrana uğrattı.

VARAN 7 :

Milli Gazete İbrahim Tenekçi

Burada, “cesaret” bahsine de bir bölüm ayırmamız gerekiyor. Bildiğiniz gibi, Sayın Erdoğan, Yahudi kuruluşları tarafından cesaret madalyasıyla ödüllendirilmişti.

O günlerde, bunun ne anlama geldiğini pek bilemedik. Meğer ileriyi görerek ve hesaplayarak bu madalyayı kendisine vermişler.

Başbakanınki büyük cesaret doğrusu... Müslüman Türk halkının neredeyse tamamı, İsrail’in saldırılarını kınarken, Siyonist vahşete lanet okurken; o ne yapıyor?

Geçenlerde Taksim’de İsrail’in katliamlarını protesto eden bir gösteri vardı. Polis, gösteriye o kadar sert müdahale etti ki, bu tutumu anlamak mümkün değildi. PKK lehine yapılan gösterilere bile bu kadar sert müdahale edildiğini hiç görmedi.

yorumları bekliyorum doğruluk varmı acaba
Mesaj08.09.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

saçma Exclamation
Mesaj08.09.2009, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden saçma siyasi görüşünüzü bi kenara bırakın ve objektif olarak olaya bakın dogruları göreceksiniz
Mesaj08.09.2009, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi musevi diyelim SANANE?
Mesaj08.09.2009, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

afedersiniz ama herkes g*tünden birşey uyduruyor...bu ülkeyi bitirmek isteyenler yapıyor atıyor böyle sonra biz saflarda böyle yayıyoruz....
(şahsi fikrim)
Mesaj08.09.2009, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı şeyleri herkezin bilmesi lazım insanların ot gibi yaşamaması lazım ben bir türküm ve 70 milyonluk türkiyenin kimi yönettigi herkezin bilmesi lazım ANLADINMI JAPON ÇOCUK
Mesaj08.09.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
bazı şeyleri herkezin bilmesi lazım insanların ot gibi yaşamaması lazım ben bir türküm ve 70 milyonluk türkiyenin kimi yönettigi herkezin bilmesi lazım ANLADINMI JAPON ÇOCUK

zaten kimin ne mal olduğunu biliyoruz biz? kime öğretiyorsun sen?
Mesaj08.09.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmeyenler var ama sen bilebilirsin zaten benim amacım senin gibi bazı şeylerin farkında olanların degil hiç bir şeyden haberi olmayanları ögretmek Wink
Mesaj08.09.2009, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
bilmeyenler var ama sen bilebilirsin zaten benim amacım senin gibi bazı şeylerin farkında olanların degil hiç bir şeyden haberi olmayanları ögretmek Wink

bedava sitem forumundamı öğreticeksin? Rolling Eyes
Mesaj08.09.2009, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:
[b]saçma Exclamation
harbiden saçma Very HappyVery Happy ne alaka hemde bu ülke laik değilmi adam ister hristiyan olur ister musevi bundan sanane ![/b]
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Mesaj08.09.2009, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun yerinin oldugunu sanmıyorum bedava sitemin iki buçuk milyon gibi büyük bir bünyeye sahip şuan bile bu konuya cevap veren bu kadar kişi var eger burası yeri degil deseydik nerden ögrenecektik bunları Smile
Mesaj08.09.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
bunun yerinin oldugunu sanmıyorum bedava sitemin iki buçuk milyon gibi büyük bir bünyeye sahip şuan bile bu konuya cevap veren bu kadar kişi var eger burası yeri degil deseydik nerden ögrenecektik bunları Smile

iki bucuk milyon üyesi vardır fakat 50si anca foruma giriyordur diğerleride ancak işi düştümü girer...
Mesaj08.09.2009, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

50 kişinin 25 i bu yazıyı okuyup 10" u gerçekleri ögretebilirsem ne mutlu bana...
Mesaj08.09.2009, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
50 kişinin 25 i bu yazıyı okuyup 10" u gerçekleri ögretebilirsem ne mutlu bana...

tmm diyelimki musevi, ne olacak yani? Mr. Green
Mesaj08.09.2009, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:

dostum bırak gercekleri isteyen ögrensin zaten gercekler elbet ortaya cıkıyor sen fazla kendini kasma gercekleri cıkaracam diye sonucta buda bir gercek degil Wink
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Önceki mesajları göster: