Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

html donanim ögreticilik bir erdemdir ayrıca ben kendimi kasmıyorum Wink

tekfurdag dostum ne olacak diyorsun akp islamı öne sürerek oyları kendi üzerine çekiyor yani benim halkımın din inancını suistimal ediyor ve ben yapı olarak bunu kaldıramam herkez bilsin müslümanım diye geçinen o adamın bir yahudi oldugunu
Mesaj08.09.2009, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum kendini kandırma ne yahudisi Very Happy galiba sen daosu izlemedin öyle olsaydı hic konusmazdı orada bide sanane ki millet zaten kararını vermiste onu basbakan yapmıs yani herkes neyin ne oldugunu iyi bilior sen sadece elini yorarsın hayırlı sahurlar Very Happy
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Mesaj08.09.2009, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki başa CHP geçse ne olacak?
Mesaj09.09.2009, 00:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
peki başa CHP geçse ne olacak?

ben chp geçsin demiyorum partizan biri degilim ama sadece cevap olarak chp geçse ne olacak bugün kürt açılımına karşı çıkan 2 partiden biri chp dir Wink
ben TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ileriye götürecek tam bagımsız bir cumhuriyet olarak görmek istiyorum topraklarımız satılıyor özelleştirmeler yapılıyor araştırın göreceksiniz
Mesaj09.09.2009, 00:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bırak ya hep aynı b*k... baykal sırf gösteriş...aslında hepsi öyle...özelleştirme,kürt açılımı hakkında baya yazardımda... yatıyorum Smile kilitlenmesse yarın inş
Mesaj09.09.2009, 00:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam iyi geceler ve herkeze iyi sahurlar amacım bir şeyleri dogru bir şekilde gösterebilmek sitem silinsin önemli degil yeterki bazı şeylerin farkına varalım

saygılarımla
Mesaj09.09.2009, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
tamam iyi geceler ve herkeze iyi sahurlar amacım bir şeyleri dogru bir şekilde gösterebilmek sitem silinsin önemli degil yeterki bazı şeylerin farkına varalım

saygılarımla

doğru bile olsa b-s forumunda siyaset mesajları yasak bunu bılmıyosun sanırım
Mesaj09.09.2009, 00:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tayyipin amk size bişi olmasın Mr. Green
Mesaj09.09.2009, 01:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

alcndgn yazmış:

boşver dostum küfür etmiyelim ayrıca tasarımcı amca o yasak bu yasak artık bu zihniyetten kurtul olurmu dostum Wink
Mesaj09.09.2009, 02:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-worms yazmış:
alcndgn yazmış:

boşver dostum küfür etmiyelim ayrıca tasarımcı amca o yasak bu yasak artık bu zihniyetten kurtul olurmu dostum Wink

ben söyleyimde ban yediğiniz zaman neden banlandık demeyin Wink
Mesaj09.09.2009, 02:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum bende banlanırmıyım Very Happy cünkü ben sadece siyasete karsıyım böyle yerlerde siyaset yapmak isteyene adres belli tbmm bol bol özgürce konusabilirsiniz orada Wink
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Mesaj09.09.2009, 02:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz geniş düşünün banlanim bu önemli degil ama artık şunu kavrayın benim için yeterlidir forumda küfür yasak ve ben küfüre karşıyım o arkadaş etmiş ama fikirlerim yüzünden banlanacaksam buyrun banlayın...

saygılar...
Mesaj09.09.2009, 02:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim senin açtıgın başlık siyasetle ilgili ve ben sadece kuralları hatırlattım ister uygula ıster uygulama banane senin iyiliğin için sölüoz burada .
Mesaj09.09.2009, 02:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:
saçma Exclamation

+1

Bir insanın dini hakkında yorum yapılması ne kadar saçma.Herkes kendi içinde dinini yaşar.Wink

Ayrıca her hafta cuma namazlarını kaçırmayan,bayram namazlarını kaçırmayan bir kişi,nasıl olur da Yahudi olur Question
Mesaj09.09.2009, 02:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim anlamadığım şöyle bir olgu var konuda:
musevilik=kötü..
neden galiba diğer ideolojilerin ve dinlerin hepsi sütten çıkmış "ak" kaşık..
önemli olan insan olabilmektir, başlık "başbakan insan mı" şeklinde olsaydı o zaman daha anlamlı bir yorum yazabilirdim Neutral Razz
Önceki mesajları göster: