Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem 2ci Yaşını Kutluyor!!!

Başlangıçtan beri, 7 milyon kullanıcı webme araçlarını ve tabi Bedava-Sitem’i kullanarak ücretsiz şekilde kendilerine ait siteler kurdular. Tabi bundan sonra da kurmaya devam edebilecekler.

Geçtiğimiz aylarda hizmetlerimizi birçok yenilikle daha da geliştirdik:

En önemli kilometre taşı olarak bu sene Almanya’da premium paketleri hizmete sunduk. „Reklamsız“, kendi kendi Adresin ve Gigabyte-Upload paketleriyle artık kendi siteni daha da iyi şekilde kurabileceksin.

Tabi ki, ücretsiz olan hizmetlerimizi senin için aynı şekilde geliştirmeye devam edeceğiz.

Önümüzdeki aylar için, daha da gelişmiş premium paketler ve daha geniş adres uzantısı seçenekleri hazırlıyoruz (ör. .at, .ch, .co.uk, .es, .info, .li ve .pl).

Ücretsiz siteni şu anda da dünyanın her yerinde oluşturabiliyorsun. Bedava-Sitem premium paketleri elbette uluslararası olarak da sunulacak. Gelecekte premium paketlerimizi 27 ülkede ve 10 dilde sunmayı planlıyoruz.

Fikirlerini „webme ikinci yaşını kutluyor!“ başlıklı foruma yazabilirsin.

Sen de bizimle geleceğe heyecanla bak!

Bedava-Sitem ekibi

konunun asıl linki: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=126593
Mesaj10.09.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım başlığı açmandaki amaç nedir?
Bir başlığı iki kereaçınca ne oluyor ?
Lütfen az dikkat edelim..
Konuya cevap yazmayınız bölüm görevlisi gelince kaldırılacaktır..
Mesaj10.09.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitlenmiş o başlık çünkü bende arkadaşların duygularını almak için açtım bu domain info filan için ne düşünüyorlar diye açtım farklı bir konu olarak kabul et...
Mesaj10.09.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
kitlenmiş o başlık çünkü bende arkadaşların duygularını almak için açtım bu domain info filan için ne düşünüyorlar diye açtım farklı bir konu olarak kabul et...
Önceki mesajları göster: