Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: iŞTE ROYAL FM REZALETİNİ PERDE ARKASI GİRİN BAKIN BAKALIM

GİRİN BAKIN EMEK HIRSIZLIGINDA SON NOKTA...İŞTE KANITI ANASAYFASINA BIR BOMBARDIMAN YAPTIM Kİ SORMAYIN... ALLAH AŞKINA GİRİN BS Yİ KİRLETENLERİ KINAYIN...
www.royalfm.tr.gg
Mesaj10.09.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

haha süper benım teknik Razz

çok

bak bir taneden benden

xD yorumsuz..
Mesaj10.09.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

EVET OLAY BUDUR İŞTE BUNUN GİBİLERİ BARINDIRMAYALIM BURALARDA Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy SENİNKIDE SUPERMIŞ HAHAHAHA YAA ADAMIN KAYNAK KODUNDA BILE KOCAMAN BENIM ADIM YAZIYO BEE UTANMADAN TASARIM ROYAL FM E AİTTİR YAZMIS:d:d:d
Mesaj konusu: Re: iŞTE ROYAL FM REZALETİNİ PERDE ARKASI GİRİN BAKIN BAKALI

radyo-bizbize yazmış:
GİRİN BAKIN EMEK HIRSIZLIGINDA SON NOKTA...İŞTE KANITI ANASAYFASINA BIR BOMBARDIMAN YAPTIM Kİ SORMAYIN... ALLAH AŞKINA GİRİN BS Yİ KİRLETENLERİ KINAYIN...
www.royalfm.tr.gg

Evet böle Yapsak Nah Çalarlar Smile
Smile
Çok İYi Yapmşsın
Mesaj konusu:

zuhhahaha hyperend ne yaptın yavvv xD

Mesaj10.09.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOLASIN BU ADAMI BIR DAHA BS DE DE GORMEK ISTEMIYORUM...TIKSİNDİM Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy:Dyaaaaa komık insanlar:DVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj10.09.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

fikra-sel yazmış:

benimki nasıl Very HappyVery Happy
Mesaj10.09.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet kesinlikle xD

dün bene sabaha karşı yaptıgım için çok az kişi gördü canlı canlı bende ss aldım xD
Mesaj10.09.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyo-bizbize yazmış:
fikra-sel yazmış:

benimki nasıl Very HappyVery Happy

Yönlendirme Yapıyosun REsim Koy Hit Kazanır Very Happy
Very Happy
Mesaj10.09.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hıt mıt kazanmak ıstemem o resıl olsun yeter...
Mesaj10.09.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-S kurallarına uygunsuz asla konuşmam, konuşmayacağım.Seninle görüşeceğiz arkadaşım senin nasıl biri olduğunu tanıtacağım herkeze..Bu tasarımı kontör karşılığı sattığını ve nasıl neler yaptığını bir bir anlatıcam hiç merak etme Smile
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj10.09.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kim neymiş herkes gördü...
Mesaj10.09.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
B-S kurallarına uygunsuz asla konuşmam, konuşmayacağım.Seninle görüşeceğiz arkadaşım senin nasıl biri olduğunu tanıtacağım herkeze..Bu tasarımı kontör karşılığı sattığını ve nasıl neler yaptığını bir bir anlatıcam hiç merak etme Smile

senden bir kontor aldıysam namerdim...Allahından bulllllll....emi.....Senin gibiler olmaz olsun bana tek kurus bıle hakkınyoktur senın.....ama ben kımseyle ahırettte hesaplaşmam...Burdaa ararım hakkımı ve alırım sen de hakettıgını buldun
Mesaj10.09.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:

senden bir kontor aldıysam namerdim...Allahından bulllllll....emi.....Senin gibiler olmaz olsun bana tek kurus bıle hakkınyoktur senın.....ama ben kımseyle ahırettte hesaplaşmam...Burdaa ararım hakkımı ve alırım sen de hakettıgını buldun...
Mesaj10.09.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç merak etme arkadaşım kim kimin ne olduğunu biliyor. Açtığım konu'dan takip edebilirsin yaptığın terbiyesizlikleri.. Smile
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Önceki mesajları göster: